حذف Sirius Win 7 Protection 2014

Fake Antispyware

راهنمای در مورد حذف Sirius Win 7 Protection 2014

Sirius Win 7 Protection 2014 سرکش آنتی ویروس طراحی شده به شما ترساندن به باور که کامپیوتر خود را با ویروس ها و سایر بدافزارها آلوده است. این برنامه ساختگی است که برای سرقت پول خود را ساخته شده از سرکش آنتی ویروس برنامه های خانواده به نام Braviax می آید. معمولا برنامه های کاربردی از این خانواده می تواند تغییر نام بسته به سیستم عامل های مشتری.

این آنتی ویروس جعلی بدون استثنا است. مهم نیست که چگونه آن, سیریوس برنده 8 آنتی ویروس سال 2014، Sirius Win 7 Protection 2014، حفاظت از ویستا سیریوس ۲۰۱۴ نامیده می شود و غیره, این هنوز هم همان برنامه است. اگر فکر می کنید که کامپیوتر خود را با این آنتی ویروس نفوذ بود Sirius Win 7 Protection 2014 را حذف کنید.

Sirius Win 7 Protection 2014  حذف Sirius Win 7 Protection 2014

دانلود ابزار حذفبرای حذف Sirius Win 7 Protection 2014

Sirius Win 7 Protection 2014 چگونه کار می کند؟

Sirius Win 7 Protection 2014 استخدام اسکن امنیتی جعلی لیست نرم افزارهای مخرب جعلی و هشدارهای امنیتی به شما را متقاعد می کند که کامپیوتر شما در معرض خطر است. آن وارد کامپیوتر شما بدون مجوز و اسکن امنیتی جعلی حق دور شروع می شود. نتایج این اسکن همیشه در یک لیست طولانی از معرض خطر ویروس ها و سایر نرم افزارهای مخرب است که ظاهرا در سیستم خود را اقامت. نیز دائما هشدارهای بازشو جعلی نشان می دهد و بنابراین شما فقط نیاز به خرید کلید مجوز خود را برای $99.95 هشدار نشان می دهد که Sirius Win 7 Protection 2014 بهترین راه حل برای مشکلات خود را است. در اینجا چند نمونه هایی از این پیام ها:

“System security threat was detected. Viruses and/or spyware may be damaging your system now. Prevent infection and data loss or stealing by running a free security scan”

“Sirius Win 7 Antivirus 2014 Alert – System Hacked! Unknown program is scanning your system registry right now! Identity theft detected”

“Tracking software found! Your PC activity is being monitored. Possible spyware infection. Your data security may be compromised. Sensitive data can be stolen. Prevent damage now by completing a security scan”

اجازه دهید ما به شما اطمینان دهم که این پیام ها نادرست است. چون بی فایده است این برنامه را فعال. Sirius Win 7 Protection 2014 رایانه خود را برای تهدید را اسکن و این واقعا به مراقبت از آنها معنی ندارد. سازندگان این آنتی ویروس شما به پرداخت پول برای درخواست جعلی خود را می خواهید. به این ترتیب مجرمان اینترنتی می تواند سرقت اطلاعات بانکی حساس و که ممکن است منجر به دزدی بیشتر و در آینده.

این نرم افزار مخرب نیز تغییر رجیستری سیستم عامل آب نفوذ و اجرای بلوک های نرم افزار نصب شده است. در حالی که Sirius Win 7 Protection 2014 داخل کامپیوتر شما، شما می توانید نرم افزار ویندوز قانونی را اجرا نمی شود.

این آنتی ویروس از طریق مختلف تروجان ها، جعلی کدک های ویدئویی به روز رسانی نرم افزار نادرست توزیع، از وب سایت های غیرقابل اعتماد و اسکنر ها امنیتی جعلی آنلاین. چون آنها هم این نرم افزارهای مخرب به طور موثر انتقال شما را نیز باید با احتیاط از اسپم ایمیل است. اگر با این حال، به شما مشکوک است که سرکش این در حال حاضر داخل کامپیوتر شما، Sirius Win 7 Protection 2014 اسرع خلاص.

چگونه به حذف Sirius Win 7 Protection 2014

اگر نشانه های بالا توضیح داده شد برای شما آشنا هستند احتمالا که کامپیوتر شما آلوده است و شما باید Sirius Win 7 Protection 2014 بلافاصله پاک کردن یعنی. ما مصرانه از شما به استفاده از آنتی ویروس معتبر برای اجرای یک اسکن کامل سیستم از آسان برای کاربر بی تجربه به حذف Sirius Win 7 Protection 2014. به یاد داشته باشید که این تروجان بلوک فعالیت برنامه های امنیتی مشروع. بنابراین می شود هشدار و دستورالعمل ارائه شده در زیر این مقاله به منظور حذف Sirius Win 7 Protection 2014.

  1. راه اندازی مجدد کامپیوتر شما.
  2. هنگامی که آن را بارها و بارها می شود شروع فعال F8 را فشار دهید.
  3. هنگامی که شما بوت پیشرفته گزینه ها انتخاب حالت ایمن با شبکه با استفاده از کلید های arrow.
  4. ورود با نام شما در حالت عادی ویندوز.
  5. مرورگر خود را کلیک راست کرده و اجرا به عنوان یا اجرا به عنوان سرپرست (در صورت نیاز رمز عبور خود را وارد کنید) را انتخاب کنید.
  6. دانلود برنامه آنتی ویروس معتبر و اجرای آن به حذف Sirius Win 7 Protection 2014.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Sirius Win 7 Protection 2014

پاسخ دهید