حذف Siteken.com

Browser Hijacker

Siteken.com چیست؟

Siteken.com hijacker مرورگر است که به تازگی به سیستم خود را بعد از دانلود هر نرم افزار جدید اضافه شده است می باشد. Siteken.com سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است. پس از Siteken فعال می شود تغییرات در حالی که مرور وب مانند ظاهر تبلیغات، حمایت ها و تغییر مسیر می بینید. اگر شما می خواهید برای رفتن به مرور عادی، شما باید Siteken.com را حذف کنید.

Siteken.com چگونه کار می کند؟

یک بار Siteken.com کامپیوتر خود را وارد این صفحه، زبانه صفحه و پیش فرض موتور جستجوی جدید تغییرات. بنابراین شما ممکن است مشکلات بازگرداندن تنظیمات مرورگر خود hijacker همچنین کلیدهای میانبر سریع خود می گذارد. اگر شما شروع به استفاده از موتور جستجوی Siteken شما را متوجه خواهد شد که آن را به تغییر نتایج خود را. در بالای نتایج جستجوی خود را خواهید دید تبلیغات و لینک های که کمی به کار با جستجوی خود را. در حالی که شما در حال دیدن سایت اینترنت علاوه بر این، شما همچنین به صفحات ناآشنا هدایت می شوید. همه از این انجام شده است به ترافیک صفحات ترویج تولید و در نتیجه ایجاد سود. این برنامه در تمام مفید برای کاربران کامپیوتر است.

siteken  حذف Siteken.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Siteken.com

شما همچنین باید نگه دارید در ذهن Siteken.com که شما به داده های نا امن افشای ممکن است. شما می تواند با تبلیغات جعلی معرفی شده یا خراب لینک است که شما ممکن است منجر به صفحات نفری، adware و یا نرم افزارهای مخرب. بنابراین برای ماندن از این لینک ها مهم نیست که چقدر خوب این پیشنهاد به نظر می رسد ممکن است توصیه می کنیم. چون hijacker کوکی ها برای ردیابی و جمع آوری اطلاعات درباره عادات مرور خود را تنها دلیل آن به نظر می رسد حتی می شود برای شما مفید است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از عفونت های سخت یا نرم افزارهای مخرب و اطلاعات خصوصی شما را امن نگه دارید، شما باید Siteken.com از بین بردن.

چگونه به حذف Siteken.com

شما می توانید Siteken.com دستی یا به صورت خودکار حذف کنید. اگر شما می خواهید به حذف Siteken.com کتابچه راهنمای کامل، شما دستورالعمل های ارائه شده زیر استفاده کنید. توجه داشته باشید زیرا در غیر این صورت شما قادر به بازنشانی تنظیمات مرورگر شما ممکن است که بسیار مهم برای تکمیل مرحله دوم است. با این حال، اگر شما می خواهید برای بهبود سطح امنیت سیستم خود را، شما باید دانلود و نصب نرم افزارهای مخرب حذف و پیشگیری از ابزار. ابزار ضد بدافزارها به راحتی می تواند مورد استفاده قرار خلاص Siteken.com و دیگر برنامه های ناخواسته است که ممکن است بر روی کامپیوتر شما. آن هم کامپیوتر خود را در آینده توسط محافظ آن را از جدی تر و مشابه تهدیدات آنلاین محافظت می کند.

حذف Siteken.com

مرحله 1. حذف Siteken.com و برنامه های مرتبط

1. شروع کلیک کنید و یا پیروزی + S را فشار دهید
2. نوع کنترل پنل و آمار را وارد کنید
3. برو به افزودن یا حذف برنامه ها و حذف برنامه
4. انتخاب برنامه و حذف و حذف را کلیک کنید

مرحله 2. میانبرهای مرورگر شما را تغییر دهید

1. راست کلیک بر روی میانبر مرورگر شما
2. خواص را انتخاب کنید و کلیک بر روی میانبر
3. در هدف حذف تمام متن پس از “exe”
4. OK برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

مرحله 3. حذف Siteken.com از مرورگرهای

Internet Explorer

  • دنده نماد گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

موزیلا Firefox

  • منو → → علامت سوال پایان عیب یابی اطلاعات → تنظیم مجدد Firefox → → Firefox تنظیم مجدد

Google Chrome

  • Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته → تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Siteken.com

پاسخ دهید