حذف SizlSearch

دسته‌بندی نشده

SizlSearch چیست؟

در شرح جذاب که SizlSearch چون به طور کلی این نرم افزار به سادگی به عنوان برنامه های ناخواسته است که خواهد شد نه تنها رسیدن به کامپیوتر شما بدون اجازه پرسیدن اما همچنین به شما حمله با تکثر متنوع کوپن، پیشنهادات ویژه و دیگر درمان بهبود فعالیت های خود را مرور کرده است باور نمی کنم. در ابتدا SizlSearch مه نگاه تنها مانند نرم افزار مزاحم است که نه شما به مرض جرب معمول خود را اجازه دادن به جلسات در حالت عادی در حال دیدن سایت. اگر شما با نگه داشتن این نرم افزار در داخل کامپیوتر خود را برای مدت زمان طولانی تر با این حال، که یک روز شما را مجبور به جستجو برای اطلاعات از چگونه شما می تواند حتی بیشتر جدی و خطرناک عفونت حذف شود جای تعجب نیست.

به همین دلیل ما هستند توصیه به شما برای از بین بردن SizlSearch در اسرع وقت است زیرا این نرم افزار قطعا برای شما مرور فعالیت های بهبود ایجاد نشده است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SizlSearch

sizl حذف SizlSearch

چگونه می توانید SizlSearch وارد کامپیوتر شما?

با توجه به این واقعیت است که این برنامه ناخواسته ممکن است همراه با دیگر نرم افزار رایگان و شاخه فایل های شما باید توجه بیشتری به این واقعیت که همه برنامه های که شما می توانید دانلود فرم اینترنت امن و قابل اعتماد را دریافت. شما هرگز نباید فراموش کرد که فقط در مراحل پیشرفته یا سفارشی نصب و توجه واقعی فرم رایانه شما هر گونه عفونت احتمالا ناخواسته محافظت می. آگاه باشید که حتی اگر اطلاعات ارائه شده در برنامه جادویی نصب بیش از حد طولانی و خسته کننده به نظر می رسد اما آن را به دقت تجزیه و تحلیل می شود. در اغلب موارد فایل های اضافی با نشانه خاصی مشخص شده اند. بنابراین، اگر شما توجه به اندازه کافی شما می توانید همه آنها را بردارید و فرم رایانه شما حفاظت از هر گونه عفونت. اگر فکر می کنید که تمام مراحل نصب بیش از حد مشکوک به نظر می رسد علاوه بر این، شما به راحتی آن می توانید لغو نمایید.

چرا بهتر است حذف SizlSearch است؟

حتی اگر این نرم افزار به بخش خطرناک ترین ویروس ها متصل می توانید اما به طور کلی آن شما هیچ مشکلات کمتر به عفونت های خطرناک دیگر می شود. از آنجا که آن را به شما فراهم می کند اطلاعات در مورد مقایسه قیمت محصولات مختلف و همچنین به عنوان مختلف کوپن، پیشنهادات ویژه و تخفیف می تواند در ابتدا SizlSearch حتی نگاه برنامه بسیار مفید. با این حال، اگر شما را به حساب این واقعیت است که SizlSearch مسئول اگر اعلان های متنوع آن بی خطر است یا نه نیست، شما می توانید شروع به شک در مورد اعتبار این نرم افزار. به عبارت دیگر آن هر زمان با آگهی جدید نمایش داده می شوند و یا پاپ آپ شما صورت خطر بالقوه آلوده کامپیوتر خود را با یک ویروس خطرناک واقعی یعنی. سوالات که قابلیت این نرم افزار بسیار کم است زیرا می تواند نه تنها شما را با تعداد زیادی از تبلیغات مختلف سیل اما به برخی از وب سایت هایی که ممکن است شامل عفونت های خطرناک نیز هدایت وجود دارد. بدون نیاز به خطر مورد امنیت کامپیوتر شما هر بار که شما باز کردن مرورگر خود بنابراین وجود دارد، حذف SizlSearch در اسرع وقت به عنوان توصیه می شود.

چگونه SizlSearch را از رایانه خود حذف کنید؟

اول از همه، ما نشان می دهد شما را به حذف نرم افزار ناخواسته دستی را امتحان کنید. با این حال، پس از مراحل دستي توصیه می کنیم شما را به انجام خودکار اسکن سیستم کامپیوتر شما. ما به شما دانلود و نصب نرم افزار ضد جاسوس افزار قابل اعتماد مانند SpyHunter توصیه. پس از انجام مراحل نصب این برنامه ضد جاسوسی شما قادر خواهید بود برای خداحافظی به تمام فایل های بدخیم است که در داخل کامپیوتر شما اجرا شده است.

مراحل دستي

 • وقتی منو ‘شروع’ باز ‘کنترل پنل’ حرکت و سپس بخش ‘برنامه’ یا “افزودن/حذف برنامه ها” را انتخاب کنید.
 • هنگامی که شما با یک لیست از برنامه های ارائه شده، جستجو SizlSearch (و سایر برنامه هایی که غیر قابل اعتماد).
 • آنها را انتخاب کنید و بر روی گزینه “حذف تغییر” کلیک کنید.
 • تغییراتی که شما را ساخته اند می تواند با کلیک کردن بر روی ‘خوب’ ذخیره.

پس از آن این برنامه های ناخواسته را از مرورگر خود حذف کنید توصیه می شود:

اینترنت اکسپلورر

 • در آغاز، باز کردن مرورگر و پس از آن، بر روی “صفحه کنترل” گزینه.
 • انتقال به بخش “ابزار” و سپس ‘مدیریت فایرفاکس’ را انتخاب کنید.
 • در حال حاضر به “نوار ابزارها و پسوندها” (که در آن شما با یک لیست از پسوند نمایش داده خواهد شد) بروید.
 • انتخاب فرمت ناخواسته (SizlSearch) و آن را حذف کنید.

گوگل کروم

 • Google Chrome را باز کرده و پس از آن، در پایین منوی Chrome کلیک کنید.
 • حالا شما باید به بخش “ابزار” انتخاب کنید.
 • پس از آن، به ‘پسوند’ (که اساسا به لیست برنامه های افزودنی) حرکت می کند.
 • در اینجا شما باید به دنبال SizlSearch (این پیشنهاد برای تمام پسوندهای نامناسب نگاه کنید) و حذف آنها را با کمک گزینه سطل بازیافت.

موزیلا فایرفاکس

 • اول از همه، موزیلا فایرفاکس را باز کنید.
 • انتقال به بخش “ابزار” و سپس “افزودنی”.
 • پس از انجام این کار بر روی “ضمیمهها” را کلیک کنید.
 • جستجو برای SizlSearch (یا هر پسوند نامطمئن) و با کمک گزینه “حذف برنامه” حذف آنها فرم مرورگر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SizlSearch

پاسخ دهید