حذف Skype.dat

Malware

Skype.dat چیست؟

اگرچه از نگاه اول Skype.dat ممکن است مانند یک عفونت معصوم اصل مرتبط با برنامه نرم افزار اسکایپ نگاه، شما باید نگاه دقیق تری به آن را. این واقعیت که Skype.dat ransomware واقعا خطرناک است که می تواند کاملا قفل کامپیوتر شما سیستم و باعث برخی از عواقب سخت است. به محض این که آن را وارد سیستم کامپیوتر شما تمام اقدامات بدخیم بعد از که به منظور استخراج تمام پول خود را ساخته شده است انجام بخشی از مشکل این عفونت است. با توجه به این واقعیت است که این عفونت واقعا حیله گری و مخرب است شما نباید دریغ نمی شود و حذف Skype.dat رک و بی پرده.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Skype.dat

در چه راه هایی می توانید Skype.dat وارد سیستم شما?

در اکثر موارد، این ransomware خطرناک می تواند همراه با برخی از پرونده ها احتمالا بدخیم یا برنامه های توزیع شده است. این بدان معنی است که شما را به ماندن هر برنامه مشکوک به دنبال در فضای سایبر در بر داشت. تیم تحقیقات ما که در حال حاضر عفونت Skype.dat با POLITIE Belgique پلیس Federale ویروس و سو Licencia هکتار Caducado ویروس و ویروس، مالت Policía Nacional د اروگوئه پلیس انجمن ویروس یا ویروس امنیت میهن سفر ممکن است پیدا کرده است. به خاطر داشته باشید که بسیاری از چنین برنامه های کاربردی که شما نیازی به پرداخت با برخی از فایل های اضافی دیگر که شما واقعا لازم نیست همراه شود می توانید نگه دارید. بنابراین، هر زمان که شما مصمم به برخی از نرم افزار جدید دانلود به بررسی کنید اگر آن را بی خطر است و خطر به سیستم امنیتی کامپیوتر شما مطرح نمی دارید. به منظور اجتناب از چنین غیر منتظره و خطرناک عفونت شما باید پیشرفته یا سفارشی گزینه نصب را انتخاب کنید و سپس برنامه های ناخواسته که ممکن است اضافه شده به برنامه جادویی نصب را بردارید. علاوه بر این، خطر که شما می توانید اجازه Skype.dat اگر شما بازدید از سایت های غیر قانونی و یا باز کردن نامه های مشکوک هرزنامه نفوذ سیستم کامپیوتر شما وجود دارد. همانطور که می بینید، تمام راه در آن Skype.dat می توانید کامپیوتر خود را وارد کنید اگر شما اطلاعات مشابه اجتناب بنابراین شما می توانید محافظت کامپیوتر شما از هر گونه عفونت های خطرناک دیگر غیر قانونی و غیر قابل اعتماد هستند.

چه کند Skype.dat انجام?

شما باید بدانید که در اغلب موارد ممکن است این عفونت حیله گری بر داشت زیر بخش % درصد داده و اجرا با برخی از دیگر مخرب فایل های اجرایی مانند ‘wgsdgsdgdsgsd.exe’، ‘UpgradeHelper.exe’ یا ‘crack.exe’. یک بارز ترین علائم عفونت است که شما قطعا متوجه قفل کردن سیستم کامپیوتر شما است. در ترتیب کلمات به این معنی که به محض این که می رسد Skype.dat کامپیوتر شما، شما نه دسترسی به هر فایل بر روی دسکتاپ شما قرار می گیرد و نه باز وظیفه مدیریت قادر به. علاوه بر آن، این ransomware خطرناک می تواند اتصال به اینترنت بدون اجازه شما و سپس به کامپیوتر شما دانلود بعضی از فایل های مخرب دیگر. علاوه بر آن، شما همچنین بسیاری از پاپ آپ تحریک کننده و نوع دیگری از تبلیغات یا اطلاعیه ها آب گرفتگی می شود ممکن است. علاوه بر این، شما متوجه خواهید شد که کامپیوتر شما عملکرد آهسته تر از حالت عادی تبدیل. اگر آن را نمی شود به اندازه کافی شما باید بدانید که این عفونت های خطرناک می توانید فایل های اجرایی از در حال اجرا را متوقف یا برخی از سقوط سیستم کامپیوتر شما می شود به نظر می رسد. همانطور که می بینید بسیار زیادی از عواقب خطرناک ارائه شده توسط این ransomware وجود دارد. بنابراین، هر چه زودتر شما تصمیم به حذف Skype.dat شروع کمتر عوارض جانبی مضر ممکن است شما روبرو است.

نحوه حذف Skype.dat

ما قطعا شما که شما نیست باید سعی کنید انجام هر مرحله از فرایند دستي اطمینان می تواند. به خاطر که همان دستورالعمل است که کاملا یک عفونت کت و شلوار ممکن است کاملا ناسازگار با عفونت دیگری باشید. اگر می خواهید از کامپیوتر خود را با موفقیت حذف Skype.dat به دلیل به همین دلیل به دنبال ما جهت ارائه شده در زیر دارید:

دستورالعمل برای ویندوز ایکس پی

1. اول از همه، راه اندازی مجدد کامپیوتر آلوده و هنگامی که دفترچه dissapears را روی صفحه نمایش، شروع به ضربه زدن F8.
2. وقتی منوی گزینه های پیشرفته ویندوز نمایش داده می شود، انتخاب ‘حالت ایمن با شبکه’ (با کمک فلش) و آمار کلید “را وارد کنید”.
3. یک بار نمایش داده شده با هشدار محیط کاری, ‘بله’ گزینه را انتخاب کنید.
4. پس از آن، بر روی منوی “آغاز” کلیک کنید و گزینه ‘RUN’ را انتخاب کنید.
5. در حال حاضر در زمینه ‘RUN’ msconfig’ وارد کنید و گزینه ‘خوب’ رسید.
6. هنگامی که باز است ‘سیستم پیکربندی سودمند’، ‘راه اندازی’ زبانه را انتخاب کنید.
7. بر روی گزینه ‘غیرفعال همه’ کلیک کنید و سپس دکمه ‘OK’ را انتخاب کنید.
8. پس از آن, دانلود SpyHunter و رایانه را در حالت عادی راه اندازی مجدد.
9. نصب SpyHunter و شروع به اسکن سیستم کامپیوتر شما.

دستورالعمل برای ویندوز ویستا و 7

1. اول از همه، راه اندازی مجدد رایانه و وقتی صفحه بایوس لود شده است، شروع بهره برداری از کلید F8.
2. پس از آن با کمک کلیدهای جهت دار، انتخاب ‘حالت ایمن با شبکه’ و ‘Enter’ را کلیک کنید.
3. دانلود SpyHunter.
4. پس از نصب این نرم افزار اسکن کامل سیستم را اجرا کنید.

دستورالعمل برای ویندوز 8

1. اولا, مترو UI بخش (پس از ضربه زدن روی کلید ویندوز) دسترسی داشته باشید.
2. پس از آن، SpyHunter دانلود.
3. نصب این نرم افزار جدید و شروع به اسکن سیستم کامپیوتر شما.
دستورالعمل برای ویندوز 8
1. اولا, مترو UI بخش (پس از ضربه زدن روی کلید ویندوز) دسترسی داشته باشید.
2. پس از آن، SpyHunter دانلود.
3. نصب این نرم افزار جدید و شروع به اسکن سیستم کامپیوتر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Skype.dat

پاسخ دهید