حذف SkypeScam

Malware

SkypeScam راهنمای حذف

امروزه بدون محدودیت به اطلاعات مجرمان اینترنتی وجود دارد. آنها می تواند تغییر و ایجاد هر گونه ویروس و یا پنهان کردن فقط به سادگی در هر برنامه ای که چرا voice-over آی رهبر خدمات اسکایپ بدون استثنا است. اسکایپ اومدی ترکیبی از عفونت های مختلف است. به طور کلی، اسکایپ در حال حاضر نه تنها برای تماس و ارسال پیام های استفاده می شود. مجرمان اینترنتی اسکایپ برای انتقال تروجان نیز استفاده کنید. 2 یا حتی بیشتر عفونت ویروس که می تواند فرستاده شده از طریق اسکایپ و که به راحتی می توانید کامپیوتر خود را با نسخه های جعلی از برنامه های آنتی ویروس یا ransomware مختلف آلوده وجود دارد. هنگامی که رایانه به متاثر SkypeScam، شما را در معرض خطر بالا نه تنها برای از دست دادن کنترل کل کار امن خود را با رایانه خود را بلکه همچنین برای از دست دادن اطلاعات شخصی یا حتی پول است. آیا صبر کنید تا زمانی که شما هیچ کنترلی بر این عفونت و حذف SkypeScam از کامپیوتر شما در حال حاضر.

چگونه اسکایپ اومدی می کنید کامپیوتر من?

SkypeScam کامپیوتر شما به طور مستقیم از طریق برنامه اسکایپ برسد. مجرمان اینترنتی هوشمند هستند و می دانند که به احتمال زیاد شما به تماس از هر اسکایپ خدمات مرکز یا هشدار سیستم پاسخ دهد. اما نمی شود فریب خورده، و هرگز فراموش نکنید که هیچ شانسی برای گونه تماس از هر بخش اسکایپ وجود دارد. با این حال، اگر پاسخ شما یکی از کسانی که تماس تقلبی ساخته شده توسط مجرمان اینترنتی در حال حاضر نه تنها رایانه اما اطلاعات شخصی شما است در معرض خطر نیز هست. شما همچنین برخی از ابزارهای جعلی مانند دریافت خواهید کرد:

Attention: this is an automated computer system alert. Your computer protection service is not active. To activate computer protection, and repair your computer, go to [LINK]

در هر صفحه که می خواهد این عفونت را به تغییر مسیر کلیک نکنید. اگر شما هر یک از این لینک کلیک کنید، چون شما خواهد شد به طور مستقیم به اسکنر کاملا تقلبی که هر گونه تهدید را در کامپیوتر شما است که شما بلافاصله برای از بین بردن پیدا منحرف به خصوص اجتناب از (‘updatega.com’، ‘sosbl.com’، ‘helpmgr.com’ و دیگران).

برای انجام این کار, شما باید برای خرید ابزار حذف تروجان برای $19.95. یک بار به شما پول پرداخت اما شما با اخطار جعلی دیگری نمایش داده می شود خواهد شد:

*failure to activate computer protection service may result in severe computer malfunction

این پیام نادرست بدان معنی است که شما در حال حاضر توسط مجرمان اینترنتی fooled. بنابراین، لطفا جعلی پيشنهاد به خرید برنامه آنتی ویروس برای جلوگیری از. هیچ برنامه ای آلوده شما را به خرید قابل اعتماد ضد برنامه های مخرب را ارائه می دهند. توضیحات ما را دنبال کنید و شما را پیدا خواهد کرد بهترین راه حل برای حذف SkypeScam.

چگونه تحت تاثیر قرار SkypeScam می توان کامپیوتر شما?

هنگامی که کامپیوتر شما توسط SkypeScam آلوده است، شما می توانید اعتماد ندارند و نه رایانه نه برنامه اسکایپ. در آغاز، اینترنت این کلاهبرداری ها اتخاذ برنامه اسکایپ خود را. آنها می توانند مخفی کردن تحت نام دوستان خود را و سپس شما ارسال پیام های خاص با عفونت های جدی تر در داخل. شما می دانید دوستانتان بهتر از اینترنت این کلاهبرداری ها انجام، بنابراین اجتناب از و حتی اگر آنها را به حساب دوست شما ارسال می شود به نظر می رسد نادیده گرفتن هر گونه پیام های مشکوک. هنگامی که کامپیوتر شما آلوده است SkypeScam، شما فقط به معنای واقعی کلمه کلاهبرداری دسترسی مستقیم به اطلاعات شخصی خود مانند نام و نام خانوادگی، نشانی شخصی و دیگر اطلاعات مهم بدهد. بنابراین، علاوه بر این واقعیت است که کامپیوتر شما در حال حاضر آلوده، ما به حذف SkypeScam در اسرع وقت به شما که شما می تواند مشکلات بیشتری مانند از دست دادن داده های شخصی جلوگیری از توصیه هستند.

چرا اینقدر مهم حذف SkypeScam است؟

همه ما می دانیم که آن است که همیشه بهتر است برای محافظت از خودتان قبل از اینکه شما تبدیل به یک قربانی از مجرمان اینترنتی است. یکی از پیشنهادات و انتقادات اصلی که می تواند کمک به شما برای جلوگیری از این عفونت به تغییر تنظیمات اسکایپ شخصی است. وقتی که تغییر تنظیمات شخصی خود را به حالت که تنها دوستان اسکایپ شما تماس با ما می تواند به عبارت دیگر، شما به سادگی مسیر مستقیم خود اسکایپ که کلاهبرداری شما شخصا می تواند در رسیدن مسدود. اگر هر یک از تماس جعلی پاسخ شما، با این حال، در حال حاضر رایانه SkypeScam آلوده ممکن است. این عفونت برخی از ویژگی های خاص، چرا که اگر شما عمل نکنید SkypeScam حذف به زودی به اندازه کافی، اینترنت این کلاهبرداری ها نه تنها رایانه می تواند حمله و اطلاعات شخصی اما آنها نیز به عنوان یک دستگاه برای انتقال عفونت حتی بیشتر به افراد تصادفی استفاده از کامپیوتر شما می توانید است. هوشمند، جلوگیری از مجرمان اینترنتی برای گسترش عفونت حتی بیشتر و خلاص شدن از شر عفونت معرفی شده در اسرع وقت است.
SkypeScam حذف

همانطور که شما در حال حاضر می توانید ببینید, هنگامی که شما متوجه هر علائم عفونت چون که این عفونت مخرب حذف می شدند ضروری است SkypeScam می تواند نه تنها تاثیر ایمنی سیستم عامل ویندوز خود را، اما رایانه همچنین به معنی انتقال عفونت برای افراد دیگر استفاده می شود ممکن است. تنها عمل شما نیاز به انجام کار ایمن با کامپیوتر خود لذت ببرید و برای جلوگیری از گسترش این عفونت های مخرب را دانلود و نصب آخرین نسخه از نرم افزار قابل اعتماد ضد جاسوس افزار SpyHunter یا دیگر معتبر ضد برنامه های مخرب است. پس از برنامه نصب خواهد شد، آن تنها تشخیص دهد و خلاص شدن از شر عفونت SkypeScam، بلکه برای جلوگیری از هر نوع مخرب که به راحتی می تواند کامپیوتر شما را آلوده کمک.

پاک کردن SkypeScam از ویندوز ویستا یا ویندوز 7:

 • راه اندازی مجدد سیستم شما–و منتظر دفترچه لود شود.
 • با فشار دادن F8 (در صفحه کلید) – را استفاده از کلید های arrow به حرکت به حالت ایمن با شبکه.
 • برای وارد کنید (روی صفحه کلید) – Spyhunter در سیستم خود را دریافت کنید.
  تمیز کردن کامپیوتر و نصب آن.

SkypeScam را از ویندوز ایکس پی از بین بردن:

 • راه اندازی مجدد سیستم شما–و منتظر دفترچه لود شود.
 • با فشار دادن F8 (در صفحه کلید) – را استفاده از کلید های arrow به حرکت به حالت ایمن با شبکه.
 • برای وارد کنید (روی صفحه کلید) – بله را انتخاب کنید (بعد از شما هشدار “دسکتاپ” نشان داده شده است)
 • حرکت به شروع–اجرای–در اینجا، msconfig – خوب را وارد کنید.
 • انتقال به سیستم پیکربندی سودمند–پیدا کردن راه اندازی.
 • برو برای غیر فعال کردن همه – اعمال می شود.
 • Spyhunter – و راه اندازی مجدد سیستم در حالت معمول است.
  تهدیدات موجود را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SkypeScam

پاسخ دهید