حذف Slick Savings

دسته‌بندی نشده

Slick Savings چیست؟

Slick Savings برنامه سخت است که می تواند به رایانه های تصادفی همراه با برنامه های دیگر از اینترنت نصب شده است. این برنامه مسئول تن از تبلیغات ارائه می دهد با نمایش و تخفیف در کامپیوتر آلوده. اساسا، آن به شما چک کردن برخی از قیمت مقایسه، به عنوان مثال، هنگامی که شما در حال دیدن سایت های خرید مانند آمازون، Ebay و برخی دیگر می دهد. پاپ آپ می گویند به Slick Savings آورده. دانلود ابزار حذفبرای حذف Slick Savings

شما ممکن است فکر می کنم که آن را بسیار خوب است به برخی از تخفیف و یا ارائه می دهد در حالی که خرید. اگر شما در واقع مقابله با صرفه جویی نرم و صاف کردن، با این حال، شما را درک چه آزار دهنده است. این برنامه خواهد شد نمایش تن از پاپ هر بار که شما برای مرور اینترنت یو پی اس. اگر شما این پیام را روی آن هدایت خواهد شد به برخی از وب سایت های که واقعا آزار دهنده است و در مورد آن شما را به برخی از آنهایی که مخرب reroutes همچنین شما آلوده می تواند.

Slick Savings در سیستم در بسته نرم افزاری با نرم افزار رایگان و شاخه می توان دریافت. در بسیاری از موارد آن توسط مدیران دانلود، سازندگان PDF، ویدئو ضبط یا نرم افزار و نرم افزار رایگان مشابه بخار گسترش. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از چنین برنامه هایی، شما باید برای ماندن به فرآیند نصب خود را متمرکز. در بسیاری از موارد، مردم فقط روش نصب سفارشی و یا پیشرفته را انتخاب کنید و لغو انتخاب این جعبه چک است که می گویند که آنها توافق برای نصب Slick Savings بر روی کامپیوتر خود نیاز به. در صورت مشاهده تبلیغات Slick Savings شما هرگز آنها را چون آنها ممکن است شما را به بازدید از وب سایت ناشناخته فریب یا ناخواسته بالقوه نصب برنامه بر روی کامپیوتر شما باید کلیک کنید.

صرفه جویی در نرم و صاف کردن نه تنها برخی از وب سایت ها، خدمات و محصولات تبلیغ است، اما آن نیز جمع آوری اطلاعات در مورد خود را مرور habbits, نمایش داده شد جستجو و وب سایت شما بازدید می. این داده ها برای اهداف بازاریابی به خصوص نمایش تبلیغات هدفمند در آینده بسیار مفید باشد می تواند. صرفه جویی نرم و صاف کردن نه به یک ویروس می شود گرفته شده است، اما آن را قطعا به نما را در معرض خطر ابتلا به رایانه شما را آلوده به بدافزارها کمک.

چگونه برای حذف Slick Savings

همانطور که آن فقط مشکلات بسیاری برای شما بیاورد به محض این که شما آن را بر روی کامپیوتر شما تشخیص حذف صرفه جویی نرم و صاف کردن. در زیر ما با ارائه دستورالعمل حذف که توضیح هر مرحله شما باید انجام دهید برای از بین بردن این برنامه مخرب:دانلود ابزار حذفبرای حذف Slick Savings

  1. اسکن کامپیوتر شما با استفاده از برنامه antimalware که هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر به عنوان مثال، حذف Spyhunter.
  2. رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه ها–> بررسی وجود دارد مربوط هر برنامه ناآشنا به Slick Savings. اگر شما هر گونه، آنها را حذف کنید. همچنین توصیه می شود برای حذف هر برنامه نصب شده در همان روز.
  3. حذف از نوار ابزار از تمام مرورگرهای اینترنت:
    • برای اینترنت اکسپلورر: -> “مدیریت افزودنی”، رفتن به “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9). جستجو برای Slick Savings. اگر شما هر گونه ها، آنها را غیرفعال کنید.
    • برای Google Chrome: با کلیک بر روی نماد آچار یا میله در بالا سمت راست از روی صفحه نمایش; رفتن به “ابزار”–> “ضمیمهها”. اگر شما هر پسوند مربوط به Slick Savings، با کلیک بر روی یک سطل زباله می تواند آیکون در کنار آنها.
    • برای موزیلا فایرفاکس: رفتن به “ابزار”–> “افزودنی” ->; “ضمیمهها”. در صورت مشاهده هر پسوند مربوط به Slick Savings آنها را غیرفعال کنید.
  4. اگر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را به یکی از شما همیشه استفاده تغییر را بررسی کنید. جایگزینی آن با خود را، در صورت مشاهده هر گونه آدرس ناآشنا مثال google.com.

پاسخ دهید