حذف Sliding Sales

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Sliding Sales

Sliding Sales گسترش مشکوک است که فعالانه همه بر روی اینترنت پخش شده است. برای ورود به کامپیوتر خود خسته شده اید و سپس عوامل موثر بر مردم تجربه این مشکوک تاکتیک های ناعادلانه استفاده از پلاگین ممکن است در حال دیدن سایت. بنابراین، اکثر برنامه های قابل اعتماد ضد جاسوس Sliding Sales به عنوان تهدید بالقوه را تشخیص دهد. اگر شما خواندن بخش سیاست حفظ حریم خصوصی از این برنامه، در واقع، شما ممکن است متوجه بسیاری از اظهارات مشکوک. یکی از آنها ادعا می کند: “افزونه (Sliding Sales) در حال حاضر چند نوع اساسی از تبلیغات را نمایش می دهد: علاقه مندی ها (1)، (2) سنتی نمایش تبلیغات، تبلیغات بنر”پاپ unders”و آگهی های بینابینی کوپن (3) و (4) کلیپ های تبلیغاتی هدفمند.

علاقه مندی ها گاهی ممکن است به عنوان در متن تبلیغات ظاهر می شود. پیوندهای پشتیبانان مالی ممکن است نیز نمایش داده شده در پاسخ به جستجوهای کلمات کلیدی شما را از طریق گوگل، بینگ و سایر موتورهای جستجو وارد کنید. “. به عبارت دیگر اگر hijacks Sliding Sales مرورگر، شما به راحتی تحریک کننده بازشو در متن آگهی، تبلیغات جستجو و سایر پیام ها تحت حمایت را اطلاع می دهد. اگر شما برای جلوگیری از این پیام های شما به طور کامل امن است، نگران نباشید. اگر شما در یکی از این تبلیغات کلیک کنید، با این حال، شما به وب سایت نا امن است که ممکن است با برنامه های جعلی، ویروس ها و فایل های مخرب دیگر پر هدایت شود ممکن است. همین دلیل است که شما باید برای از بین بردن Sliding Sales از سیستم به همان سرعتی که شما می توانید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Sliding Sales

saliding حذف Sliding Sales

چگونه ربودن Sliding Sales می توان کامپیوتر من?

اگر چه این برنامه ارائه شده است به عنوان یک ابزار است که می تواند کمک به مردم صرفه جویی در پول، ما قویا توصیه به آن را نصب کنید. بسیاری از مردم دریافت Sliding Sales اما ما نه یک فرد مجرد است که توانسته است به نجات چیزی در حالی که با استفاده از این برنامه را پیدا کنید. علاوه بر این، Sliding Sales اغلب از طریق سایر برنامه های رایگان, بازی یا برنامه های ترویج. بنابراین توسعه دهندگان خود را برای پر کردن آنها با پیوست های مختلف مانند Sliding Sales تصمیم گرفته اند کاربران اینترنت رایگان دانلود برنامه های هر روز برای کسب درآمد است. برای جلوگیری از چنین پیوست شما همیشه باید بررسی زمينه برنامه ای می خواهید نصب کنید. بخش خواندن EULA (توافق نامهٔ مجوز)، خواندن بررسی و نظر از افرادی که در حال حاضر از این برنامه را دانلود کرده باشید. اگر شما تصمیم به این برنامه بی خطر است به اندازه کافی برای شما برای نصب نصب پیشرفته یا سفارشی را انتخاب و از نزدیک تمام مراحل را دنبال کنید. این مراحل ساده کمک خواهد کرد که شما را به درک چه برنامه شما از نصب و پیوست های پنهان چه می آیند با آن.

چگونه به Sliding Sales را از رایانه خود حذف کنید؟

اگر شما متوجه شده Sliding Sales تغییر مسیر و مسائل مشابه, آن ممکن است این برنامه ربوده رایانه شما در حال حاضر است. آیا وقت خود را تلف و تبلیغات Sliding Sales را از سیستم حذف می کند. که شما می توانید این مراحل را دنبال:

حذف نرم افزار، که مربوط به Sliding Sales:

 • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 • هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند Sliding Sales، RemoveThaeAdAopp UTUobEAdaBlock، SafeSaver، SupTab، به دنبال ValueApps اب نبات چوبی نسخه به روز نرم افزار DP1815 پخش ویدئو، تبدیل فایل های برای رایگان Plus HD 1.3 BetterSurf قابل اعتماد وب LyricsBuddy-1، Y 1.2 Sliding Sales، Media Player 1.1, صرفه جویی در گاو نر, Feven Pro 1.2, Websteroids و صرفه جویی در گاو و HD-Plus 3.5 و پاسخ markit و مشابه نوشته ناشناخته.
 • “حذف برنامه” کلیک کنید و سپس OK برای ذخیره تغییرات.

Sliding Sales از مرورگر حذف:

اینترنت اکسپلورر:

 • باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 • در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.
 • صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

موزیلا فایرفاکس:

 • باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 • اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.
 • در نهایت، صفحه اصلی خود را تغییر دهید.

گوگل کروم:

 • کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم,–> تنظیمات را انتخاب کنید تنظیمات پیشرفته نشان می دهد.
 • دکمه بازنشانی تنظیمات مرورگر در اینجا را نگاه کنید.
 • “برای تکمیل این وظیفه تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

اسکن کامپیوتر خود را با ضد جاسوس افزار قابل اعتماد. در این مورد، شما باید SpyHunter انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Sliding Sales

پاسخ دهید