حذف Sm8mS Virus

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف Sm8mS

Sm8mS ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و ناخواسته برنامه ای (توله سگ) که ممکن است نمایش پنجره های بازشو سرزده در متن آگهی آگهی های مربوط به جستجوی آگهی های تصویری و سایر حواس او را پرت بصری است. ما کاملا مطمئن است که شما نمی خواهید برای دیدن این تبلیغات آزار دهنده است. با راه، هیچ گفتن چه پشت این تبلیغات پنهان ممکن است وجود دارد و اگر شما تصمیم به آنها کلیک کنید، شما ممکن است به وب سایت نا امن جایگزین و کامپیوتر خود را با یک ویروس مخرب آلوده.

اولین نشانه که شما این نرم افزار تبلیغاتی ناخواسته نشان می دهد که ممکن است، بارها و بارها ظاهر می شود پنجره های بازشویی که به عنوان ‘تبلیغات توسط Sm8mS’ Sm8mS آگهی ها با برچسب ‘مجهز به Sm8mS’، و غیره. این توصیه می کنیم خواندن این مقاله در کل به منظور پیدا کردن چگونه برای جلوگیری از این در آینده و چگونگی حذف این مزاحم مزاحم در صورت نشانه های مشابه.

sm8ms  حذف Sm8mS Virus

دانلود ابزار حذفبرای حذف Sm8mS Virus

چگونه Sm8mS می ربودن به کامپیوتر من?

به نظر میرسد که Sm8mS Virus نوعی مربوط به ابزارهای تبلیغاتی مزاحم شناخته شده است که SmartSaver (همچنین به عنوان شناخته شده SmartSaver + SmartSaver پلاس SmartSaver + 8، SmarSaver + 23، و غیره.) نامیده می شود. اکثریت adwares از طریق وب سایت های دانلود مختلف توزیع می شوند و یا ممکن است آنها را با اخبار به عنوان پیوست های اضافی سفر. از این رو، Sm8mS ممکن است همچنین با استفاده از این تکنیک توزیع ناعادلانه. بنابراین، اگر شما Sm8mS تبلیغات درست پس از نصب نرم افزار تردید مشکوک بازی یا نرم افزار آشنا شود جای تعجب نیست. این برنامه به سختی می تواند به شما مطرح هرگونه تهدید; با این حال، آن مطمئن شوید که شما تحریک کردن می تواند. اگر می خواهید نصب برنامه رایگان ناآشنا مراحل نصب هر وسیله عجله شد. قادر به کلیک بر روی دکمه “بعدی” برای سرعت بخشیدن به نصب نیست. در عوض، سعی کنید به نصب ‘پیشرفته’ یا “سفارشی” گزینه را انتخاب کنید و دقت دنبال پیشرفت. این فرصت را به نقطه چنین پیوست ناخواسته به عنوان Sm8mS یا SmartSaver و انصراف آنها را بدهید.

چگونه برای حذف Sm8mS از کامپیوتر من?

اول از همه، شما نیاز به تازگی نصب شده برنامه های خود را بررسی کنید و سعی کنید برای پیدا کردن نوشته های نا آشنا. این راهنمای ساده را دنبال کنید و شما باید بدون مشکل در حین تلاش برای حذف Sm8mS Virus داشته باشد.

Sm8mS را از رایانه خود حذف کنید:

1. پانل کنترل کلیک شروع → → حذف برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه، برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند Sm8mS، SmartSaver SmartSaver + SaverAddon, SupTab, WebSaver, خرید افزونه، ValueApps، اب نبات چوبی، PriceMeter، Supra دنبال پس انداز، weDownload مدیر, نسخه به روز نرم افزار, DP1815, پخش ویدئو، تبدیل فایل های رایگان, BetterSurf, PureLead, جستجو کمک می کند، دوباره Markable اب نبات چوبی HD مجموع به همراه محافظ امن اعتماد وب PassShow LyricsBuddy 1 PureLeads Media Player 1.1 RRSavings یا مشابه نوشته های نا آشنا.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

خاتمه Sm8mS Virus:

Internet Explorer:

1. باز کردن Internet Explorer، نماد چرخ دنده یا “ابزار” → “گزینه های اینترنت” را کلیک کنید.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو به → ‘تنظیمات بازنشانی Internet Explorer’ ‘حذف تنظیمات شخصی”و بر روی گزینه”تنظیم مجدد”کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا Firefox:

1. باز موزیلا Firefox، رفتن به بخش “کمک” → “اطلاعات عیب یابی”.
2. اینجا را انتخاب کنید Firefox تنظیم مجدد چند بار و ‘پایان’.

Google Chrome:

1. کلیک بر روی دکمه منوی Chrome در مرورگر Google Chrome، “ابزار” → “ضمیمهها” را انتخاب کنید.
2. در اینجا به دنبال نوشته های نا آشنا.
3. هر یک از آنها را انتخاب کرده و سطل زباله می توانید آیکون به آنها را حذف کنید انتخاب کنید.

رایانه خود را با برنامه های قابل اعتماد ضد جاسوس اسکن. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Sm8mS Virus

پاسخ دهید