Smart Security حذف

Fake Antispyware

Smart Security–چگونه برای حذف?

Smart Security است نه شما نمونه برنامه های آنتی ویروس–کلاهبرداری ایجاد شده توسط مجرمان اینترنتی. این اسکنر امنیت سرکش infiltrates کامپیوتر کاربر با استفاده از وب سایت های مخرب بارگیری در توسط درایو و تروجان ها. پس از این برنامه جعلی خود را بر روی کامپیوتر کاربر نصب خواهد شد شروع به تقلید از برنامه های امنیتی مشروع و عفونت های امنیتی مختلف ظاهرا در رایانه را شناسایی گزارش خواهد داد. علاوه بر این برنامه گمراه کننده همچنین پیغامهای هشدار امنیتی است که می گوید که کاربر کامپیوتر ia در معرض خطر–برای از بین بردن تهدیدات امنیتی ظاهرا شناسایی Smart Security می پرسند به فعال کردن نسخه کامل تولید کند. توجه کنید که برای ارسال پول خود را به مجرمان اینترنتی معادل پرداخت برای نسخه کامل Smart Security، این نرم افزار اومدی کل، وانمود به تشخیص عفونت های امنیتی است که در واقع بر روی کامپیوتر کاربر وجود ندارد.

این استراتژی گمراه کننده به ترساندن کاربران کامپیوتر به اعتقاد داشتند که خود را در سیستم عامل مختلف مسائل امنیتی است–مجرمان اینترنتی امیدوارند که کاربران کامپیوتر unsuspecting این حیله گری را سقوط خواهد کرد و خرید یک کلید مجوز برای Smart Security استفاده می شود. اگر شما این برنامه اسکن رایانه شما برای عفونت های امنیتی شما می توانید مطمئن باشید که کامپیوتر خود را با نرم افزار آنتی ویروس سرکش نفوذ – نمی پرداخت برای نسخه کامل و Smart Security را از کامپیوتر شما از بین بردن.

smart security virus Smart Security حذف

Smart Security نباید اعتماد باشد–این اسکنر امنیت سرکش فقط تقلید از نرم افزار آنتی ویروس واقعی، این پیغامهای هشدار امنیتی با استفاده از تولید برنامه های جعلی و نادرست مخرب تشخیص لیست به فریب کاربران کامپیوتر به فکر که کامپیوتر خود را با تهدیدات امنیتی پرخطر آلوده است. اکثر جعلی معمولا چنین برنامه های ضدویروس نصب شده روی کامپیوتر کاربر با استفاده از آسیب پذیری های امنیتی یافت – برای جلوگیری از چنین infiltrations یکی باید همه از نرم افزار نصب شده و سیستم عامل شما حفظ روز، همچنین استفاده از مشروع آنتی ویروس و ضد جاسوس افزار برنامه فراموش نکنید. متوجه آن Smart Security مدیر وظیفه سیستم عامل را غیرفعال می کند و disallows اعدام مرورگرهای اینترنتی–این باعث می شود که آن روند حذف پیچیده تر است.  اگر کامپیوتر شما آلوده شده است با استفاده از Smart Security – استفاده از راهنمای ارائه شده حذف و از بین بردن این اومدی.

جعلی امنیتی هشدار پاپ آپ تولید شده توسط Smart Security:

Smart Security حذف:

به حذف روند Smart Security کمتر پیچیده می توانید امتحان کنید ورود به یکی از این کلید رجیستری بازیابی. کلیک بر روی دکمه “دریافت حفاظت تمام وقت در حال حاضر” واقع در گوشه پایین سمت چپ پنجره اصلی، یک آدرس ایمیل جعلی و یکی از این کلید رجیستری را وارد کنید:

Y86REW T75FD5 U9VBF4A
Y76REW T65FD5 U7VBF5A
Y86REW T75FD5 9VB4A

توجه کنید که با وارد کردن این کلید رجیستری به شما خواهد شد Smart Security فوت و فن را به تفکر است که شما خریداری نسخه کامل است–این مدیر وظیفه را مسدود خواهد شد و شما قادر خواهید بود برای استفاده از مرورگر اینترنت شما برای دانلود نرم افزار ضدجاسوسی مشروع و کاملا از بین بردن این کلاهبرداری از کامپیوتر شما.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Smart Security حذف

ویروس نصب بلوک?

برخی از انواع Smart Security اجرای تمام نرم افزار نصب شده را غیرفعال می کند، این است که با تغییر برخی از ورودی رجیستری در سیستم عامل خود را انجام می شود. اگر شما نمی تواند اجرا یا دانلود نرم افزار ضدجاسوسی توصیه می شود، این نصب کننده جایگزین DOWNLOAD (installer.com) را دانلود کنید. اجرای برنامه های کاربردی را قادر می سازد – کلیک بر روی لینک زیر، وقتی که دانلود کامل شده است، دوبار کلیک کنید, کلیک کنید “بله و سپس”تایید”.

پاسخ دهید