Smart Suggestor حذف

دسته‌بندی نشده

Smart Suggestor یک افزونه مرورگر توسعه یافته توسط آزمایشگاه های اتاق فکر و آن وعده برای صرفه جویی در اینترنت است کاربران زمانی جستجو در اینترنت. علاوه بر این افزودنی مرورگر نشان می دهد معاملات کوپن هنگام بازدید از وب سایت های خرید آنلاین. در حالی که این افزونه مرورگر ممکن است به نظر می رسد مشروع است آن توسعه دهندگان با استفاده از کانال توزیع فریبنده – در بسته بندی با نرم افزار آزاد, نتیجه چنین روش های تبلیغاتی است که اکثر کاربران کامپیوتر نصب این افزونه مرورگر بدون رضایت خود را. گزارش بسیاری از کاربران که آنها Smart Suggestor ناخواه نصب شده–آنها احساس می کنید اذیت توسط ناخواسته آپ ها و آگهی های ناخواسته توسط دوستان خرید هوشمند. رایج ترین Smart Suggestor همراه با نرم افزار آزاد از اینترنت دریافت نصب (xlplayer، مختلف دانلود مشتریان و غیره.). برای جلوگیری از نصب و راه اندازی کاربران افزودنی مرورگر ناخواسته چنین باید مراقب باشید در هنگام دانلود نرم افزار رایگان–توجه کنید که وب سایت دانلود محبوب (download.com، filewin.com softonic.com brothersoft.com و غیره) کاربران اینترنت به مشتریان خود را دانلود که نصب نوار ابزار مرورگر ناخواسته و افزونه دانلود مجبور. Smart Suggestor نه ویروس یا نرم افزارهای مخرب–افزونه مرورگر ناخواسته است که (در صورتی که نصب بدون رضایت فرد) از مرورگرهای اینترنتی (اینترنت اکسپلورر گوگل کروم موزیلا فایرفاکس) باید حذف شود.

 smart suggestor adware1 Smart Suggestor حذف Smart Suggestor فرمت شبیه به بهبود جستجو، Complitly و دیگر افزونه مرورگر ناخواسته است که نشان می دهد آگهی های ناخواسته و hijacks کاربر مرورگر اینترنت است. توجه کنید که چند حالات مختلف چگونه چنین مرورگر پلاگین در آنهایی که رایانه نصب می شود وجود دارد: یک مشروع (زمانی که کاربران کامپیوتر دریافت و نصب افزودنی های چنین از صفحه اصلی و مورد آنها وجود دارند) و یکی از فریبنده (هنگامی که چنین افزونه همراه با مشتریان دانلود و یا نرم افزار رایگان می آید). اگر می خواهید به از بین بردن Smart Suggestor و هوشمند خرید تبلیغات دوستان از رایانه شما حذف ارائه دستورالعمل استفاده کنید.

Smart Suggestor حذف:

smart suggestor uninstall1 Smart Suggestor حذف از مقررات است که در مورد Smart Suggestor همراه با نرم افزار xlplayer، نصب شده بود این راهنمای حذف نحوه از بین بردن تمام سخت است که همراه با این برنامه را نشان می دهد (نوار ابزار بابل، 2YourFace، Complitly، TestProduct، Yontoo).

ویندوز 7 کاربر: کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ از روی کامپیوتر خود ببینید)، را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های”. دنبال “Smart Suggestor، 2YourFace، بابل نوار ابزار, Complitly, TestProduct, XLPlayer, Yontoo” این ورودیها را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید.

کاربران ویندوز XP: کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل” را کلیک کنید. کردهاید و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. مکانیابی “برنامه ها و ویژگی های”. دنبال “Smart Suggestor، 2YourFace، بابل نوار ابزار, Complitly, TestProduct, XLPlayer, Yontoo” این ورودیها را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

پس از حذف Smart Suggestor اسکن رایانه شما برای هر چپ نصب قطعات و یا عفونت های مخرب ممکن است ناخواسته. نرم افزار ضدجاسوسی توصیه می شود.

507 508 509 Smart Suggestor حذف از مرورگر: 510 511 Smart Suggestor از Internet Explorer را حذف کنید: کلیک کنید “ابزار” (یا دنده آیکون در اینترنت اکسپلورر 9) “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. به دنبال این ورودیها (بابل نوار ابزار، بابل یاور نوار ابزار، گزینه Smart Suggestor، Complitly Smart Suggestor، افزونه 2YourFace Yontoo Api, Yontoo) و آنها را غیرفعال کنید. به صفحه اصلی خود را از isearch.babylon.com به دلخواه خود تغییر دهید: کلیک کنید “ابزار” (یا نماد دنده در اینترنت اکسپلورر 9) را انتخاب کنید “تنظیمات اینترنت”، در پنجره باز حذف isearch.babylon.com و دامنه مورد نظر است که باز خواهد شد هر بار که شما راه اندازی Internet Explorer را وارد کنید.

روش های اختیاری: اگر شما همچنان مشکل حذف Smart Suggestor و یا دیگر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض شما بازنشانی کنید.

کاربران ویندوز XP: کلیک کنید “شروع”، کلیک کنید “اجرای” در پنجره باز نوع “inetcpl.cpl”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس دکمه تنظیم مجدد.

کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: آرم Windows در شروع جستجو جعبه نوع “inetcpl.cpl” را کلیک کنید و کلیک کنید را وارد کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس دکمه تنظیم مجدد.

Smart Suggestor را از Google Chrome حذف کنید: با کلیک بر روی نماد آچار یا میله (بالا و سمت راست صفحه نمایش), انتخاب کنید “ابزار” و “ضمیمهها” را کلیک کنید.  این ورودی های به کردهاید: “2YourFace Complitly افزونه کروم, Smart Suggestor، XLPlayer، Yontoo” آنها را انتخاب کنید و کلیک بر روی آیکون می تواند زباله.

حذف Smart Suggestor از موزیلا فایرفاکس: روی “ابزار” (در بالای پنجره)، انتخاب “افزودنی”. کلیک بر روی “ضمیمهها” و غیر فعال کردن این افزودنی: “2YourFace Smart Suggestor”. برای تنظیم مجدد صفحه اصلی “ابزار” کلیک کنید و سپس انتخاب “گزینه ها”، در پنجره باز حذف آدرس ناخواسته و دامنه مورد نظر خود را وارد کنید.

روش های اختیاری: در صورت ادامه مشکل با حذف Smart Suggestor شما می توانید بازنشانی شما تنظیمات موزیلا فایرفاکس به طور پیش فرض.

موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”, در قطره باز کردن منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس بر روی اطلاعات عیب یابی در پنجره باز با کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس”.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Smart Suggestor حذف

پاسخ دهید