حذف SmarterPower

دسته‌بندی نشده

SmarterPower چیست؟

SmarterPower است برنامه سخت است که میان بافتی، ویدئو، صوتی، پاپ و دیگر انواع تبلیغات در مرورگر شما نمایش می دهد. برنامه توسعه یافته توسط SuperWeb LLC، شرکت بدنام برای برنامه های ناخواسته. بسیار محتمل است که برنامه نفوذ به رایانه با استفاده از روش نام بسته بندی است.

SmarterPower شما خوب نمی کند. نرم افزار به خدمت یک هدف ساخته شده است و برای تولید ترافیک وب سایت است. شما نه از آن به هیچ وجه بهره مند شوند. با این حال، شما کامپیوتر خود را به آسیب پذیری های امنیتی آنلاین غیر ضروری را افشا. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از که باید SmarterPower را حذف کنید.

SmarterPower  حذف SmarterPower

دانلود ابزار حذفبرای حذف SmarterPower

SmarterPower چگونه کار می کند؟

SmarterPower دسترسی به کامپیوتر خود را هنگامی که شما نوعی از نرم افزار رایگان یا شاخه نصب میشود. تمام برنامه های پشتیبانی در روشی مشابه کار می کنند. مگر اینکه شما را انتخاب کنید گزینه نصب پیشرفته و به عمد آنها را از حالت انتخاب آنها را به سکوت نصب شده است. است که آنچه شما باید دفعه بعد شما نصب رایگان نرم افزار انجام دهید. هنگامی که سخت دسترسی به کامپیوتر شما، شما آگهی های مختلف و پاپ آپ در تمام مرورگرهای خود را را ببینید. این آگهی را حتی در صفحاتی که هیچ ربطی به با خرید آنلاین نمایش داده خواهد شد. وب سایت ها را طولانی تر به بار و شما نیز ممکن است توجه کنید که سیستم شما نیز آهسته است. علاوه بر این، به خاطر داشته باشید که پشتیبانی برنامه معمولا پیگیری کوکی های خود را برای ثبت اطلاعات درباره رفتار خود را آنلاین نگه دارید. اگر که برای شما قابل قبول نیست، شما باید SmarterPower به خاتمه دهد.

مسائل مربوط به حریم خصوصی تنها مشکلات مربوط به SmarterPower نیست. آگهی آن را نشان می دهد ممکن است امن. شما با پاپ آپ ها و آگهی ها که شما ممکن است ارائه نرم افزار و محصولات ارائه شده می تواند. شما باید به خاطر داشته باشید که این ممکن است تبلیغات جعلی است که شما را به بدافزار نفری، صفحات وب هدایت می تواند نگه دارید. شما می توانید همچنین با قرعه کشی و نظر سنجی که تنها وجود دارد برای جمع آوری اطلاعات شخصی خود را ارائه. ماندن همه آگهی های ارائه شده توسط نرم افزار و از بین بردن SmarterPower از کامپیوتر شما.

چگونه به حذف SmarterPower

اگر شما می خواهید برای حذف SmarterPower از کامپیوتر شما، شما ابزار حذف تروجان را به انجام این کار استفاده کنید. این سیستم شما را اسکن، تشخیص program(s) ناخواسته و SmarterPower به طور خودکار حذف. چون ابزار ضد بدافزار همچنین رایانه شما محافظت در آینده حفظ خواهد کرد شما نیز باید بدانید به یک مزیت بسیار بزرگ به حذف خودکار به کتابچه راهنمای کاربر، وجود دارد. اگر با این حال، می خواهید به SmarterPower به خاتمه دستی، که همچنین ممکن است. شما دستورالعمل های زیر به شما کمک کند با این کار استفاده کنید.

حذف SmarterPower

ویندوز ایکس پی

  1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل
  2. انتخاب افزودن یا حذف برنامه ها
  3. از بین بردن نرم افزارهای ناخواسته

ویندوز 7 و ویستا/8

  1. کلیک کنید شروع/مطبوعات برنده + S برای باز کردن جستجو
  2. وارد کنترل پنل
  3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
  4. انتخاب سخت و حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SmarterPower

پاسخ دهید