حذف SmartSaver Plus

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف SmartSaver Plus

SmartSaver Plus یکی از انواع SmartSaver سخت است. این نرم افزار ناخواسته می توانید کامپیوتر خود را با کمک دیگر نرم افزار رایگان را وارد کنید. آن است که به منظور ترویج محتوای حمایت مختلف ساخته شده است. این است که چگونه توسعه دهندگان نرم افزار را به سود.

SmartSaver Plus نصب برنامه های افزودنی به تمام مرورگرهای خود را. سازگار با Internet Explorer، موزیلا Firefox و Google Chrome است. برنامه تبلیغات است که در آن شما با، فراهم می کند که بدان معنی است که آن ممکن است شما را به محتوای وب نا امن افشای تایید نمی کند. اگر شما نمی خواهید به خطرات غیر ضروری, شما باید SmartSaver Plus را از رایانه خود حذف کنید.

remove SmartSaverPlus حذف SmartSaver Plus

دانلود ابزار حذفبرای حذف SmartSaver Plus

SmartSaver Plus چگونه کار می کند؟

SmartSaver Plus درج تبلیغات به تمام صفحاتی که بازدید می کنید. شما خواهید دید پاپ آپ و آگهی ها و لینک و پاپ unders، آگهی های بینابینی و دیگر تبلیغات در همه جا شما بروید آنلاین. برخی از این تبلیغات ممکن است حاوی لینک های هدایت است که شما می تواند منجر به سایت های خطرناک حاوی تروجان یا برنامه های ناخواسته. ما پیشنهاد می کنیم که به شما اقامت از آگهی تمام هر آنچه که آنها را ترویج. همانطور که بالا ذکر شده است، هیچ کس تبلیغات ارائه شده بررسی می کند. اگر شما نمی خواهید به سیستم خود را آلوده و یا اطلاعات شخصی را آشکار می سازد، شما از SmartSaver Plus خلاص باید.

جاسوسافزار و دیگر نرم افزار ناخواسته معمولا با کمک دیگر نرم افزار رایگان توزیع کنید. اگر شما دانلود برنامه از سایت های مانند soft32.com cnet.com softonic.com و مشابه آن، شما که این صفحات را باید بدانید استفاده از مدیران دانلود. این برنامه ها کمی سخت به برنامه های رایگان پیوست. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم معمولا به عنوان یک گزینه از پیش انتخاب شده می آید. شما نیاز به اطمینان که شما هنوز اجازه آن را به نصب. را انتخاب کنید حالت پیشرفته یا سفارشی نصب و رد همه ارائه می دهد بیشتر به شما ارائه.

چگونه برای حذف SmartSaver Plus از کامپیوتر من?

SmartSaver Plus یک برنامه مخرب نیست، بنابراین وحشت باید اگر شما آن را بر روی کامپیوتر شما. چرا که در آن شما را در معرض به محتوای وب نا امن با این حال، شما همچنین نمی آن نصب شده است، باید نگه دارید. به منظور محافظت از سیستم شما و از بین بردن آگهی های جعلی را از مرورگر خود شما را مجبور به فسخ SmartSaver Plus. اگر می خواهید به حذف SmartSaver Plus دستی باید دستورالعمل های ارائه شده در زیر این مقاله را دنبال کنید. متناوبا، شما می توانید ابزارهای تبلیغاتی مزاحم با استفاده از ابزار حذف تروجان خاتمه دهد. دانلود ابزار و سیستم شما را اسکن. آن همه تهدیدات که کامپیوتر شما حاوی و حذف SmartSaver Plus همراه با آنها را تشخیص دهد.

SmartSaver Plus به صورت دستی حذف کنید

ویندوز 8

  • کنترل → → OK حذف برنامه → → پیروزی + تحقیق ورودی SmartSaver حذف →

ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → SmartSaver حذف →

ویندوز ایکس پی

  • شروع به کنترل پنل → → → افزودن یا حذف برنامه ها SmartSaver حذف →

دانلود ابزار حذفبرای حذف SmartSaver Plus

پاسخ دهید