حذف SmartSearch

Browser Hijacker

راهنمایی در مورد حذف SmartSearch

SmartSearch, همچنین شناخته شده به عنوان TheSmartSearch.net، به عنوان مرورگر hijacker طبقه بندی شده است. این نرم افزار قادر به تغییر تنظیمات مرورگر خود را به محض این که آن را وارد رایانه شما است. صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را تغییر. سایت اصلی hijacker ممکن است مفید در ابتدا، اما شما به نظر می رسد به زودی متوجه خواهد شد که آن نمی تواند اعتماد.

این برنامه همچنین آگهی های مختلف مرورگر شما درج خواهد شد و علت ریدایرکت به صفحات ناشناخته. آن می تواند تمام مرورگرهای محبوب وب مانند Internet Explorer، Google Chrome و موزیلا Firefox فاسد. ما توصیه می کنیم که شما SmartSearch از کامپیوتر خود حذف کنید.

SmartSearch  حذف SmartSearch

دانلود ابزار حذفبرای حذف SmartSearch

SmartSearch چگونه کار می کند؟

هواپیماربایان مرورگر و برنامه های پشتیبانی از تبلیغ به سود برای توسعه دهندگان خود را ایجاد می شوند. آنها استفاده از سیستم پرداخت برای هر کلیک که بدان معنی است که هر بار کلیک کنید بر روی تبلیغات ارائه شده به شما توسط برنامه سازندگان آن پول، پول. بیشتر شما کلیک می کنید، بیشتر به آنها را. است که چرا شما تبلیغات بدون توجه به جایی که شما آنلاین مراجعه کنید. مرورگر شما خواهد شد پر از تبلیغات، که برخی از آنها ممکن است مشروع. ما نشان می دهد که شما برای جلوگیری از همه تبلیغات ارائه شده به شما توسط نرم افزار و خاتمه SmartSearch بدون تاخیر.

یکی دیگر از دلایل چرا شما ممکن است بخواهید به خلاص شدن از شر SmartSearch به دلیل تغییرات تنظیمات است که آن را به مرورگر خود است. پس سخت نصب می شود، آن صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را با TheSmartSearch.net جایگزین. اگر چه سایت ممکن است مانند هر صفحه وب جستجو نگاه, آن می تواند باعث تغییر مسیر و محتوای حمایت را به نتایج جستجوی خود را اضافه کنید. علاوه بر این، به خاطر این نرم افزار شما که اتصال اینترنت خود را آهسته است اطلاع می دهد. همان را می توان مورد سرعت سیستم شما گفت. همانطور که می بینید، هیچ فایده ای برای داشتن یک نرم افزار پشتیبانی از آگهی در سیستم شما وجود دارد. است که چرا شما باید SmartSearch را حذف کنید.

چگونه به حذف SmartSearch

به منظور از بین بردن تبلیغات SmartSearch و تنظیمات مرورگر خود را دوباره به حالت عادی بازگشت، شما باید یکی از دو گزینه های ممکن است حذف را انتخاب کنید. اگر شما انتخاب می کنید به SmartSearch به صورت دستی حذف کنید شما باید به حذف برنامه های مرتبط با آن و سپس مرورگر خود را بازگرداندن. دستورالعمل های زیر ارائه شده است. اگر با این حال، انتخاب حذف خودکار SmartSearch شما دانلود ابزار ضد مخرب داشته باشد. این سیستم خود را بدون هر گونه مشکلات پاک خواهد شد و خلاص شدن از شر همه مسائل است که ممکن است شامل آن. علاوه بر این، این نرم افزار نیز شما را به وب سایت با خیال راحت به گشت و گذار در آینده با این نسخهها کار به عنوان یک اقدام پیشگیری نیز اجازه می دهد.

حذف SmartSearch

1) حذف SmartSearch

ویندوز 8

  • جذابیت نوار (برنده + C) تنظیمات → → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • نرم افزار ناخواسته انتخاب و حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویستا و ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه/افزودن یا حذف برنامه ها
  • نرم افزار ناخواسته انتخاب و عزل و حذف را کلیک کنید

2) پاک کردن SmartSearch از مرورگرهای:

تنظیم مجدد موزیلا Firefox

  • Alt + H → عیب یابی اطلاعات → تازه Firefox → تازه Firefox → پایان

تنظیم مجدد Google Chrome

  • تنظیم مجدد Google Chrome منوی تنظیمات → → → نمایش تنظیمات پیشرفته بازنشانی تنظیمات →

تنظیم مجدد Internet Explorer

  • Alt + T گزینه های اینترنت → → → “زبانه پیشرفته” تنظیم مجدد → حذف تنظیمات شخصی → → نزدیک تنظیم مجدد

دانلود ابزار حذفبرای حذف SmartSearch

پاسخ دهید