حذف SmartShopper

دسته‌بندی نشده

آیا می دانید چه SmartShopper است

SmartShopper نرم افزار adware قدیمی از سال 2007 است که گاهی اوقات ممکن است بر روی رایانه کاربر نصب است. وب سایت اصلی خود در SmartShopper.com واقع شده بود، اما مرده از بهمن بوده است. حتی اگر تا به حال شده ممکن است به صورت SmartShopper به طور مستقیم، پس از آن مورد حال حاضر است. اگر شما اتفاق می افتد به این نرم افزار بر روی کامپیوتر شما، شما به شدت به حذف SmartShopper توصیه می شود. برنامه های تبلیغی مفید هستند. آنها ممکن است تهدیدهای امنیتی کامپیوتر مستقیم، اما آنها مسایل امنیتی مربوط به خاص کامپیوتر شما باید نادیده.

SmartShopper حذف SmartShopper

دانلود ابزار حذفبرای حذف SmartShopper

آلن می گوید که SmartShopper دیگر کار نمی کند. این تعجب آور با توجه به آن است که یک نرم افزار بسیار قدیمی نخواهد بود. بنابراین SmartShopper آزار دهنده تبلیغات تجاری دیگر حتی اگر آن را بر روی کامپیوتر نصب می شود، اما این به آن معنا نیست که شما باید این برنامه در سیستم شما اجازه می دهد نمایش داده نشود ممکن است. آنچه در آن ارزش, SmartShopper می تواند شاخص خوبی است که شما بیش از فقط یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی در هیئت مدیره. از آنجا که غیر ممکن است برای دانلود این برنامه به طور مستقیم، روشن است که آن است که همیشه همراه با دیگر نرم افزار رایگان و ابزارهای تبلیغاتی مزاحم می شود.

زیرا توسط مردم همان است که توسعه و به همین ترتیب Blinx خدمات ویدئویی، LLC سخت برنامه ها، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم شیطان پین بال دزد (مانند DealScout یا ClickPotato) ایجاد شده است ما می گویند که SmartShopper سلف از بسیاری از دیگر نرم افزار ناخواسته، است.

شما ممکن است می گویند که بدون نیاز به حذف SmartShopper دلیل این برنامه مخرب نمی وجود دارد. درست است، اما بدون نیاز به نگه داشتن یک برنامه کاملا بی فایده بر روی کامپیوتر وجود دارد در همان زمان چیزی مفید نیز ندارند. بنابراین شما باید مراقبت از این برنامه ASAP در بدترین حالت SmartShopper حتی سرعت سیستم خود و یا مرورگر وب خود، پایین ممکن است.

براساس تحلیل ما ممکن است به حذف SmartShopper از طریق کنترل پانل است. شما به سادگی نیاز به نصب برنامه را لغو و همه چیز باید جریمه شود. با این حال، در ذهن که دستي به اندازه کافی برای خاتمه دادن به تمام آثار این برنامه ممکن است نگه دارید. شما همچنین ممکن است به حذف نرم افزار ناخواسته دیگر است که در حال حاضر بر روی کامپیوتر شما نصب شده است. بنابراین، هنگامی که SmartShopper لغو نصب کامپیوتر با SpyHunter رایگان اسکنر اسکن و خاتمه باقی مانده سخت برنامه های دیگر در یک بار.

شما باید هر گونه سؤال مربوط به SmartShopper را حذف و یا امنیت رایانه خود را به طور کلی، شما همیشه با ما نظر بگذارید می توانید.

چگونه برای حذف SmartShopper

ویندوز 8

  1. ماوس را به سمت راست پایین صفحه بکشید.
  2. تنظیمات روی نوار جذابیت و کنترل پانلرا انتخاب کنید.
  3. به حذف یک برنامه و حذف SmartShopper.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  1. منوی شروع کلیک کنید و به کنترل پنلبروید.
  2. حذف یک برنامه را باز کنید و حذف SmartShopper.

ویندوز ایکس پی

  1. باز کردن منوی شروع و به کنترل پنلبروید.
  2. افزودن یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید و SmartShopper را حذف کنید.

SmartShopper است برنامه نامطلوب است که بر روی کامپیوتر هدف با دیگر نرم افزار ناخواسته نصب می شود. شما باید بلافاصله آن را حذف کنید و اگر شما نیاز به نرم افزار جایگزین روش حذف به دستورالعمل های زیر این مقاله مراجعه کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف SmartShopper

پاسخ دهید