حذف smdmf.dll

دسته‌بندی نشده

دستورالعمل در مورد حذف smdmf.dll

هر نرم افزار نیاز به فایل های مختلف برای عملکرد درست و سخت بدون استثنا است. اگر smdmf.dll (کتابخانه پیوند پویا فایل) را داخل کامپیوتر شما یافت امکان بزرگ است که برخی از برنامه های اسپای داخل سیستم خود را بیش از حد وجود دارد.

البته از آن توسط برخی از برنامه که شما را در حال حاضر لغو نصب، با این حال شما باید کامپیوتر خود را با یک ابزار امنیتی معتبر را به مطمئن شوید که هیچ برنامه های ناخواسته داخل کامپیوتر شما وجود دارد چک هنوز باقی مانده است می تواند. در هر صورت وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما باید این فایل غیر قابل استفاده در کامپیوتر خود را نگه دارید و بنابراین توصیه می کنیم به smdmf.dll را حذف کنید.

smdmf dll  حذف smdmf.dll

دانلود ابزار حذفبرای حذف smdmf.dll

smdmf.dll چگونه کار می کند؟

smdmf.dll حاوی کد و اطلاعات است که توسط بسیاری از برنامه های کاربردی استفاده می شود. شامل فهرست Ndo. Coreopti.net، IstDownload.net، AdPlugin.NM، irapidseek.com، ابزارهای تبلیغاتی مزاحم یاران و بسیاری از دیگر برنامه های نامطلوب است که با استفاده از این فایل. این پرونده خاص نشان می دهد که هر یک از آنها راست می تواند در حال حاضر باشد داخل کامپیوتر خود را بدون دانش خود را. این برنامه شما به سرعت می تواند به کاهش و یا حتی به عنوان یک دروازه برای نرم افزارهای مخرب وارد کامپیوتر شما استفاده می شود. شما باید اجازه چنین نرم افزار مضر ماندن در داخل سیستم شما نیست. smdmf.dll و هر نرم افزار مرتبط در حال حاضر حذف.

اما خوب می دانم که آنها می توانند استفاده می شود برای نفوذ به یک کامپیوتر با عفونت های جدی هم که اکثر سخت عفونت مخرب، نیست درست است. کاربران به راحتی می توانید این برنامه از آنجایی که آنها را همراه با نرم افزار وارد و کاربران به ندرت نظارت بر تاسیسات دست. برای جلوگیری از این دریافت اتفاقی در آینده باید استفاده از تنها منابع رسمی و ماندن از وب سایت های غیر قابل اعتماد. در حال حاضر، فقط از بین بردن smdmf.dll و مطمئن شوید که هیچ برنامه های نامطلوب، داخل سیستم شما وجود دارد هستند.

البته از آن است که فایل خود را خطرناک و نه مضر است، با این حال، همانطور که ما به ذکر است در حال حاضر تاسیس, آن تقریبا همیشه وجود یک برنامه نرم افزار تبلیغاتی نشان می دهد. حتی اگر چنین برنامه داخل سیستم شما در حال حاضر، هنوز هم باقی مانده بی فایده های نرم افزار در حال حاضر حذف شده است و باید با رسیدگی می شود. اگر چه شما نمی ممکن است فکر که سخت در داخل کامپیوتر شما است، همچنین به سیستم خود را با معتبر ضد جاسوس اسکن بعد از برداشتن smdmf.dll فقط تا مطمئن شوید که توصیه می کنیم.

چگونه به حذف smdmf.dll

شما به راحتی می تواند هر نرم افزار ناخواسته را از طریق کنترل پنل پاک کنید. با این حال، پس از آن شما باید برای حذف smdmf.dll و هر فایل دیگری باقی مانده بیش از حد. برای حذف smdmf.dll ما توصیه به استفاده مشروع ضد جاسوس افزار که قادر به تمیز کردن کامپیوتر خود را. پس از آن به smdmf.dll-خاتمه دادن به مدیریت، همچنین، ابزار امنیتی رایانه از تهدیدات آینده محافظت می کند.

حذف smdmf.dll (و برنامه های مرتبط)

ویندوز 8

  • کلید ویندوز + R فشار دهید و وارد کنترل پنل.
  • شیر را وارد کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
  • پیدا کردن و حذف smdmf.dll (برنامه مرتبط).

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • شروع انتخاب و کنترل پنل کلیک کنید.
  • انتخاب برنامه حذف و حذف smdmf.dll (برنامه مرتبط).

ویندوز ایکس پی

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و باز کردن منوی شروع.
  • را انتخاب کنید اضافه کردن یا حذف برنامه ها و حذف smdmf.dll (برنامه مرتبط).

دانلود ابزار حذفبرای حذف smdmf.dll

پاسخ دهید