حذف Smiley Bar for Facebook

دسته‌بندی نشده

Smiley Bar for Facebook – چگونه برای حذف?

Smiley Bar for Facebook یک افزونه مرورگر است که تبلیغات شکلک ها به کاربر فیس بوک چت این پسوند مرورگر توسعه یافته توسط وضعیت چشمک. در حالی که این افزودنی مرورگر ممکن است مفید و بی ضرر در واقع نظر آن ممکن است به عنوان جاسوس بودن طبقه بندی شود. هنگامی که Smiley Bar for Facebook در نصب شده بر روی یک کامپیوتر آن را پیگیری خواهد کرد کاربر اینترنت گشت و گذار و اطلاعات جمع آوری شده ممکن است فروخته شده به اشخاص ثالث. اغلب این افزودنی مرورگر در کاربران مرورگرهای اینترنت (اینترنت اکسپلورر گوگل کروم موزیلا فایرفاکس) همراه با برخی از نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت نصب شده است.

smiley bar for facebook حذف Smiley Bar for Facebook

کاربران باید مراقب باشید در هنگام دانلود و نصب نرم افزار رایگان–بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار چنین برنامه های خود را بسته بندی شده که دیگر مرورگر پلاگین رایگان محصولات خود را بصورت پول در اوردن. بعلاوه پسوند مرورگر ناخواسته چنین ممکن است نصب در کامپیوتر کاربر با استفاده از فریبنده آگهی آنلاین (کاربران به نصب افزودنی های چنین فریب)-Smiley Bar for Facebook ممکن است همراه با ویدیو کدک دریافت, ویدئو پلیر افزونه و غیره دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Smiley Bar for Facebook

Smiley Bar for Facebook هر مقدار قابل توجهی نمی کند به کاربران اینترنت و در بازگشت می خواهد آن را برای ردیابی یک اینترنت گشت و گذار عادات را اضافه کنید. اگر شما احساس می کنید که این افزودنی مرورگر بر روی کامپیوتر شما بدون اجازه شما نصب شد شما باید راهنمای حذف ارائه شده برای از بین بردن این افزودنی مرورگر ناخواسته از رایانه استفاده کنید.

Smiley Bar for Facebook از کاربران ویندوز 7 حذف:

کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. به دنبال “Smiley Bar for Facebook” (وضعیت چشمک) “این مطلب را انتخاب کرده و آنها را حذف کنید.

Smiley Bar for Facebook از کاربران ویندوز XP حذف:

  • کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. تعیین محل و “افزودن یا حذف برنامه ها” را کلیک کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید. به دنبال “Smiley Bar for Facebook” (وضعیت چشمک) “این مطلب را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

Smiley Bar for Facebook از مرورگرهای حذف:

Smiley Bar for Facebook از اینترنت اکسپلورر حذف:

  • کلیک کنید “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، “مدیریت افزودنی” را انتخاب کنید. به دنبال وضعیت چشمک مطالب مرتبط (Smiley Bar for Facebook) و غیر فعال کردن این مطلب.

روش اختیاری:

  • اگر شما همچنان به داشتن مشکل با حذف Smiley Bar for Facebook شما شما تنظیمات Internet Explorer به طور پیش فرض بازنشانی کنید.
  • کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک بر روی “شروع”، “اجرای”، کلیک کنید در پنجره باز شده نوع “inetcpl.cpl”. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.
  • کاربران ویندوز ویستا و ویندوز 7: کلیک کنید آرم ویندوز در آغاز جستجوی جعبه نوع “inetcpl.cpl” و ورود کلیک کنید. در پنجره باز شده کلیک بر روی زبانه “پیشرفته”، سپس تنظیم مجدد را کلیک کنید.

حذف Smiley Bar for Facebook از موزیلا فایرفاکس:

  • کلیک کنید “ابزار” (در بالای پنجره)، “افزودنی” را انتخاب کنید. با کلیک بر روی “ضمیمهها” و غیر فعال کردن این افزودنی: “Smiley Bar for Facebook”.

روش اختیاری:

  • اگر شما همچنان به داشتن مشکل با حذف Smiley Bar for Facebook – شما شما می توانید تنظیمات موزیلا فایرفاکس به طور پیش فرض تنظیم مجدد.
  • موزیلا فایرفاکس باز در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید پنجره اصلی “فایرفاکس”، در قطره باز کردن منوی راهنما را انتخاب کنید و سپس اطلاعات عیب یابی را در پنجره باز شده با کلیک بر روی دکمه “تنظیم مجدد فایرفاکس” کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف حذف Smiley Bar for Facebook

پاسخ دهید