حذف Smoother Web

دسته‌بندی نشده

راهنمای در مورد حذف Smoother Web

Smoother Web یک پلاگین که باید مرورگر خود را بالا ببرد و کمک به شما برای بارگذاری وب سایت های مورد نظر بسیار سریعتر است. علاوه بر این، این برنامه کاملا رایگان است. نظر می رسد بزرگ نرم افزار، آن را نمی کند؟ متاسفانه، که خیلی خوب می شود درست است. به نظر میرسد Smoother Web نشده است برنامه های دیگری که توسط تبلیغات پشتیبانی. اینترنت پر از چنین افزونه برای مرورگر خود را که ادعا می شود بسیار مفید است. اما واقعیت کاملا متفاوت است.

نه به ذکر است که Smoother Web ممکن است ردیابی فعالیت های آنلاین خود را و بعد استفاده از این اطلاعات به دلایل ناشناخته تجاری. که دلیل چرا بسیاری از فروشندگان امنیت می شوی به این نرم افزار مشکوک به عنوان سخت است. بنابراین، اگر دائما Smoother Web آگهی دیدن می کنید رایانه و از بین بردن این تهدید بالقوه.

Smoother Web حذف Smoother Web

دانلود ابزار حذفبرای حذف Smoother Web

چگونه Smoother Web می توانید کامپیوتر من مزاحم شدن؟

این سخت به عنوان یک ابزار مفید ارائه شده و وب سایت رسمی خود است. همانطور که ما قبل از اعلام کرده اند، با این حال، این برنامه توسط تبلیغات پشتیبانی می شود ممکن است; اگر شما می خواهید به استفاده از آن، بنابراین شما ممکن است تحمل تن از تبلیغات مزاحم. این برنامه در سمت راست کامپیوتر شما بعد از نصب نرم افزار تردید مانند مدیریت دانلود, مبدل فایل های پی دی اف، و غیره ممکن است در نهایت. این است که چگونه اکثریت adwares سفر ممکن است. حالا شما می دانید چگونه شما ممکن است ویروس Smoother Web; بنابراین، باید آن را آسان تر برای شما برای محافظت از کامپیوتر شما. اگر می خواهید نصب برنامه ناآشنا به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است سعی کنید. چه توسعه دهندگان این برنامه ها شما خودتان مطمئن شوید که آیا برنامه مورد نظر شما به اندازه کافی امن است گفتن اعتقاد ندارم. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از تغییر مسیر Smoother Web، شما باید تمام برنامه ها که می خواهید نصب کنید. سعی کنید نقطه نوارابزارها، و افزودنی و افزونه ها و دیگر پیوستها و انصراف از آنها.

چگونه برای حذف Smoother Web از کامپیوتر من?

شما باید برنامه به تازگی نصب شده را بررسی کنید و سعی کنید برای پیدا کردن این آگهی پشتیبانی نرم افزار وجود دارد. Smoother Web سخت می تواند بسیار سرزده و کاملا تجربه مرور خود را خراب کردن. به همین دلیل توصیه می کنیم به شدت به فسخ Smoother Web است:

Smoother Web را از رایانه خود حذف کنید:

1. پانل کنترل کلیک شروع → → حذف برنامه.
2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/لغو نصب یک برنامه، به دنبال برنامه به تازگی نصب شده/نا آشنا مانند Smoother Web یا مشابه نوشته های نا آشنا.
3. کلیک کنید “حذف برنامه” و سپس “موافق” تغییرات را ذخیره کنید.

Smoother Web از مرورگرهای حذف:

Internet Explorer:

1. باز کردن Internet Explorer، نماد چرخ دنده یا “ابزار” → “گزینه های اینترنت” را کلیک کنید.
2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
3. برو به → ‘تنظیمات بازنشانی Internet Explorer’ ‘حذف تنظیمات شخصی”و بر روی گزینه”تنظیم مجدد”کلیک کنید.
4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا Firefox:

1. باز موزیلا Firefox، رفتن به بخش “کمک” → “اطلاعات عیب یابی”.
2. اینجا را انتخاب کنید Firefox تنظیم مجدد چند بار و ‘پایان’.

Google Chrome:

1. کلیک بر روی دکمه منوی Chrome در مرورگر Google Chrome، “ابزار” → “ضمیمهها” را انتخاب کنید.
2. در اینجا به دنبال مطالب نا آشنا مانند Smoother Web.
3. هر یک از آنها را انتخاب کرده و سطل زباله می توانید آیکون به آنها را حذف کنید انتخاب کنید.

رایانه خود را با برنامه های قابل اعتماد ضد جاسوس اسکن. ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Smoother Web

پاسخ دهید