snap.do حذف

Browser Hijacker

snap.do چیست؟

snap.do به نظر می رسد مانند یک وب سایت معمولی است که شما برای بهبود جلسات جستجو خود را ارائه می دهد. با این حال، پس از بررسی دقیق تر آن را تبدیل به آشکار است که آن را در مرورگر مخرب hijacker متکی که کاربران بازدید این دامنه برابر تمایل خود را می سازد. علاوه بر این، آن به تغییر تنظیمات مرورگر وب و درج این پلاگین جستجو کاربران جلسات کاملا آزار دهنده را به تغییر مسیر مزاحم متوجه شده است. اگر موتور جستجوی خود به همین نتایج جستجوی خود را به snap.do تغییر مسیر، من چک کردن رایانه برای hijacker مرورگر توصیه بسیار.

بزرگترین شانس به این ویروس هدایت snap.do و بازدید از وب سایت ناشناخته است که حاوی موارد خطرناک یا سقوط به دانلود فایل های آلوده بر روی کامپیوتر شما. حتی اگر خوب ضد برنامه های مخرب، شما ممکن است با این مرورگر hijacker آلوده دریافت کنید و شروع به پیدا کردن خود در snap.do و یا وب سایت های دیگر که هیچ ارتباطی با نتایج جستجوی معمولی خود را. علاوه بر این، شما ممکن است شروع به دیدن بسیاری از آگهی ها و تبلیغات بازشو در زمانی که شما فهرست و سیستم فراز کند زمانی که شروع به استفاده از کامپیوتر شما. همانطور که می بینید، snap.do تغییر مسیر ویروس معنی مشکلات جدی برای شما و کامپیوتر شما.

snapdo search snap.do حذف

snap.do صفحه

snap.do hijacker مرورگر و تداخل آن با راه شما برای مرور اینترنت است. شایع ترین علامت این عفونت پرقدرت هدایت به سایت های مخرب است. شما همچنین می توانید نوار ابزار snap.do بر روی مرورگر شما نصب شده را خواهد شد. آن را برای کمک به شما برای مرور اینترنت قرار است، اما واقعیت این است که بیشتر از نه snap.do تغییر مسیر شما را به وب سایت های مشکوک شما در واقع باید به جلوگیری از.

چون شما حتما ببینید snap.do نوار ابزار نصب شده آن را آسان به اطلاع این عفونت است. و یا شما متوجه خواهد شد هنگامی که شما را به صفحه اصلی snap.do هدایت می شوند که چیزی درست نیست. صفحه اصلی خود را پاک به نظر می رسد بکر و شبیه یک موتور جستجو. اما از آنجا که آن را به شما مستقیما به وب سایت های فراوان با بدافزارها مستقیم موظف است نه با استفاده از آن برای جستجو های خود را توصیه می کنیم.

snap.do کند نه سطح هشدار امنیت بالا، اما ممکن است برای این برنامه برای دانلود سایر نرم افزارهای ناخواسته است زیرا آن را به اتصال به اینترنت و دانلود فایل های مختلف بدون اطلاع کاربر موظف است. مهم نیست که کدام مرورگر استفاده می کنید-snap.do اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم می شود.

آن کاربر با ویروس های خطرناک به طور جدی برای snap.do بعید است آلوده، اما آن را به ماندن در سیستم نیز مجاز نمی باشد. دیر یا زود، تبدیل به یکی از برنامه های کاربردی نرم افزار همراه مسئول عفونت شدید مصرف بیش از این سیستم می تواند. بنابراین، برای جلوگیری از این از اتفاق می افتد شما نیاز به snap.do را از رایانه خود حذف کنید.

بهترین راه برای دستیابی به آن شامل استفاده از یک برنامه antimalware قابل اعتماد است. حتی اگر کاربرانی که خوب هستند در کامپیوتر تمام فایل ها و رجیستری مربوط به snap.do خود را حذف می تواند بسیار توصیه نمی شود. از آنجا که آن را تشخیص دهد بقیه عفونت حذف آنها را همه در همان زمان با استفاده از یک برنامه کامپیوتری antimalware خیلی آسان تر و کارآمد تر است.

اگر می خواهید به خاتمه دادن snap.do دستی به دستورالعمل های زیر را دنبال کنید:

حذف snap.do از رایانه

1. باز کردن منوی شروع .
2. کلیک کنید تابلو –> برنامه –> عزل برنامه –(تابلو > افزودن یا حذف برنامه ها برای ویندوز ایکس پی).
3. کلیک کنید snap.do در لیست برنامه های نصب شده و برای حذف آن را انتخاب کنید.
4. بله به مرورگر شما نزدیک پنجره محاوره ای ظاهر می شود کلیک کنید.
5. آیا شما می خواهید به تغییر صفحه اصلی و ارائه دهنده جستجوی پیش فرض خود را به تنظیمات قدیمی اگر دیگر اعلان درخواست به نظر می رسد, بله کلیک کنید.

snap.do را حذف از مرورگر شما

اینترنت اکسپلورر

1. برو به ابزار –> افزودنی های مدیریت .
2. حذف snap.do از لیست ارائه دهندگان جستجو و نوار ابزارها و پسوندهای.
3. برو به ابزار –> گزینه های اینترنت.
4. حذف تمام آدرس ها از کادر صفحه اصلی و صفحه اصلی پیش فرض خود را وارد کنید. کلیک کنید خوب ذخیره تغییرات و خروج منو.

موزیلا فایرفاکس

1. کلیک کنید موتور نماد جستجو در نوار جستجو در بالای صفحه سمت راست از پنجره مرورگر.
2. انتخاب موتورهای جستجو مدیریت و snap.do موتور جستجو را از لیست حذف.
3. فایرفاکس کلیک کنید و افزودنی های را انتخاب کنید.
4. برگه پسوند کلیک کنید و حذف همه چیز که مربوط به snap.do.
5. فایرفاکس کلیک کنید و رفتن به گزینه های –> گزینه های .
6. کلیک بر روی زبانه عمومی و صفحه خانه پیش فرض را به صفحه اصلی را وارد کنید. ذخیره تغییرات و خروج منو.

گوگل کروم

1. کلیک کنید و سفارشی کردن و کنترل نماد Google Chrome در انتهای سمت راست نوار آدرس.
2. برو به تنظیمات و مدیریت موتورهای جستجو را کلیک کنید… قسمت جستجو.
3. snap.do از لیست موتور جستجوی پیش فرض حذف کنید. “موافق” را کلیک کنید .
4. کلیک بر روی آیکون همان و رفتن به ابزار –> پسوند .
5. حذف هر فرمت واحد است که مربوط به snap.do.
6. بازگشت به تنظیمات بروید و انتخاب کنید “باز کردن یک صفحه خاص یا مجموعه ای از صفحات” تحت در راه اندازی و مجموعه ای از صفحات کلیک کنید .
7. حذف سایت های مربوط به snap.do و آدرس صفحه اصلی پیش فرض خود را وارد کنید. کلیک کنید خوب ذخیره تغییرات و خروج منو.

پس دستي کامل است، ما توصیه می کنیم دانلود اسکنر رایگان به طوری که شما می تواند اسکن سیستم شما برای هر گونه تهدید باززايی جلوگيری می نمايد. سرمایه گذاری در ابزار antimalware قدرتمند برای محافظت از کامپیوتر خود را از عفونت های خطرناک.

دانلود ابزار حذفبرای حذف snap.do

پاسخ دهید