Solid Savings حذف

Browser Hijacker

چه سخت Solid Savings

Solid Savings یک افزونه مرورگر است که به منظور افزایش کاربر اینترنت تجربه مرور با نمایش آگهی های کوپن هنگامی که کاربران آنلاین وب سایت های خرید بازديد وعده است. این مرورگر پلاگین در ایجاد شده توسط 215Apps (برنامه های نوآورانه) و گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس سازگار با اینترنت اکسپلورر. در حالی که در نگاه اول این پسوند مرورگر ممکن مشروع گزارش بسیاری از کاربران که آنها Solid Savings را نصب شده و ناخواه و اذیت کوپن آگهی نشان داده شده است زمانی که احساس می کنند به نظر می رسد آنها مرورگر اینترنت. علاوه بر این وجود دارد و شکایات زیادی نیز هستند که Solid Savings افزونه مرورگر برای حذف پیچیده است. تمایلی نصب این مرورگر پلاگین در هنگام دانلود و نصب رایگان نرم افزار ممكن است – توسعه دهندگان از این افزودنی در حال استفاده از روش بازاریابی فریبنده توزیع نرم افزار بسته بندی به نام و بنابراین بسیاری از کاربران احساس که Solid Savings در مرورگر اینترنت خود را بدون رضايت نصب بود.

 

solid savings Solid Savings حذف برای جلوگیری از نصب و راه اندازی تمایلی Solid Savings و دیگر برنامه های ناخواسته یکی همیشه نزدیک بازرسی باید مراحل نصب نرم افزار آزاد را از اینترنت دریافت شده. بسیاری از وب سایت دانلود هستند با استفاده از نصب کننده یا مشتریان دانلود نصب نرم افزار اضافی هنگام نصب نرم افزار رایگان ارائه می دهد که–همیشه گزینه “سفارشی نصب” به جای “معمولی نصب” را انتخاب کنید. حتما برای نصب کردن نرم افزار اضافی و افزودنی مرورگر نیز لغو انتخاب کنه هر که به اینترنت مرورگر صفحه اصلی یا پیش فرض موتور جستجوی خود را تغییر دهید نشان می دهد.

چگونه کار Solid Savings?

داشتن ابزارهای تبلیغاتی مزاحم Solid Savings نصب خواهد شد نه تنها نیروی شما در حال مشاهده تبلیغات. آن همچنین رایانه را آهسته ممکن است. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم جمع آوری اطلاعات در مورد اینترنت شما در حال دیدن سایت عادات که برخی از آنها ممکن است شخصی (به عنوان مثال اطلاعات از شبکه های اجتماعی) بنابراین حفاظت از حریم خصوصی شما را یکی دیگر از دلایل این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم را از رایانه خود حذف است. اگر آن شرایط استفاده را بخوانید، علاوه بر این، آن که برنامه های کاربردی دیگر، اغلب ابزارهای جستجو موتور، می تواند به کامپیوتر شما همراه با Solid Savings نصب ایالات. به این معنی که موتور جستجوی پیش فرض صفحه اصلي و صفحه برگه جدید خود را به آدرس شما نمی خواهید به استفاده از تغییر شود. کسانی که با داشتن این نرم افزار نصب شده نیز باید بدانید که آن را افزایش می دهد خطر ابتلا به عفونت ویروس، عنوان مثال شما ممکن است روی افزودن مخرب یا رفتن به وب سایت خراب ترویج توسط Solid Savings و از اين راه دریافت نرم افزارهای مخرب. با توجه به همه این دلایل افزونه از نصب توسط محبوب مرورگرهای اینترنت مانند فایرفاکس موزیلا مسدود است:

بدون شک وجود دارد Solid Savings سخت باید حذف از کامپیوتر به محض شناسایی شده است. افسوس به آسانی به انجام آن را ممکن است به نظر می رسد نیست. معمولا جادوگران عزل یا موجود نیست یا هنوز کامل است. به عنوان یک قاعده کلی دستي پیچیده و وقت گیر است. ممکن است شما بخواهید برای بررسی اگر شما برنامه ذکر شده در لیست کنترل پنل اضافه کردن و حذف برنامه ها را مشاهده کنید. اگر شما آن را وجود دارد، آن را پاک کنید. همچنین باید برنامه های افزودنی مرورگر را بررسی کنید و هر چیزی مربوط به Solid Savings را حذف. اگر این کمک نیست، شما ممکن است به حذف همه پسوندهای مرورگر، ناآشنا از مرورگرهای اینترنتی. ما توصیه می کنیم با استفاده از روش خودکار حذف Solid Savings. برای این شما باید دانلود Spyhunter. آن نه تنها این سخت اما همچنین سایر ناخواسته برنامه هایی همراه با آن نصب تشخیص دهد. علاوه بر این، اگر هر ویروس حمله به سیستم های کامپیوتری خود را، آن را پیدا کردن و از بین بردن آنها نیز هست.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Solid Savings حذف

پاسخ دهید