حذف Soraxi.com

Browser Hijacker

Soraxi.com چیست؟

Soraxi.com سایت جستجو ترکی است که ممکن است سعی کنید شما را به بازدید از وب سایت های ناآشنا یا تجاری تبلیغات بازشو را در مرور خود را نشان می دهد است. به نظر می رسد که این وب سایت مشكوك در تلاش است به تقلید از موتور جستجوی مشهور گوگل; با این حال، ما به سختی می توانید باور داریم که توسط این غول جستجو شده. یک بار Soraxi.com hijacks هر یک از مرورگرهای اینترنت که در سیستم نصب، این موتور جستجو تردید شروع به نشان دادن تبلیغات خود را به مردم وابسته به سایت های هستند که قرار است. همین دلیل مه Soraxi.com علاوه بر این، همچنین نتایج جستجو نمایش تغییر پیام های بازرگانی و محتوای مشابه پر. اگر موتور جستجو و صفحه خانه خود را به این سایت شک تغییر، شما باید کامپیوتر خود را برای ویروس Soraxi.com را بررسی کنید. همچنین، چشم پوشی از آن تبلیغات.

remove soxaricom حذف Soraxi.com اگر چه وب سایت های طراحی شده توسط گوگل ادعا، حقیقت این است که آن را به ترویج وب سایت های تجاری متعدد و ایجاد ترافیک آنها را امتحان کنید. هر زمان که شما را به جستجو، شما را حمایت از وب سایت های ذکر شده به جای نتایج مربوطه جستجو بر اساس کلمات کلیدی جستجو خود را ببینید. علاوه بر این، شما ممکن است تبلیغات تصادفی است که شامل لینک به وب سایت تحت حمایت و یا حتی مخرب را دریافت خواهید کرد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Soraxi.comمواظب باشید که سازندگان Soraxi.com ویروس کامپیوتر ویروس به سیستم شما ممکن است گسترش توسط هدایت شما به خطر بیافتد صفحات. اگر شما متوجه این hijacker, قبل از اینکه سیستم شما آلوده بدتر می شود شما از شر آن باید. اگر شما تعجب که چگونه برای جلوگیری از ویروس Soraxi.com، توجه به چه لینک شما با کلیک کردن بر روی (به خصوص در ایمیل). همچنین اگر شما از نصب برنامه های جدید به کامپیوتر شما، همیشه سفارشی و پیشرفته راه اندازی را انتخاب کنید و هر مرحله نصب را دنبال کنید. اگر شما هر گونه پیشنهاد برای اضافه کردن یکی دیگر از ابزار یا تغییر صفحه اصلی, آنها امتناع. معمولا شما به حالت انتخاب این گزینه ها داشته باشد، در غیر این صورت، تغییرات به طور خودکار ممکن است اعمال شود.

ما متوجه است که این سایت جستجو در رایانه های مردم درست پس از نصب اخبار sharewares و برنامه های شخص ثالث دیگر به نظر می رسد. این به نظر میرسد این وب سایت برای کاربران ترک زبان توسعه یافته بود اما من هنوز به اندازه کافی، مراقب هستید Soraxi.com ممکن است رایانه شما بدون توجه به جایی که شما زندگی می کنند تاثیر می گذارد. به منظور اجتناب از آن شما باید یاد داشته باشید چند نکته: اول از همه، شما باید جلوگیری از دانلود برنامه های رایگان ناآشنا بدون چک کردن آنها را در اولین. اگر شما به اندازه کافی توجه، شما این hijacker به سیستم خود را ناخواه ممکن است اضافه کنید. علاوه بر این، از نزدیک نظارت هر نصب تردید و انتخاب گزینه نصب پیشرفته یا سفارشی برای تمام مراحل را دنبال کنید. با انجام این کار, شما قادر خواهید بود برای شناسایی هر تک ناخواسته برنامه/hijacker که تلاش برای حمله به کامپیوتر شما.

چگونه برای حذف Soraxi.com

برای حذف ویروس Soraxi.com به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های لیست بروید و هر چیزی مربوط به این دامنه از وجود دارد را حذف کنید. برخی از نسخه های این hijacker نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter یا ابزار ضد ویروس معتبر دیگر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

چگونه برای حذف ویروس Soraxi.com از Internet Explorer (نسخه قدیمی):

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 انتخاب ارائه دهندگان جستجو مدیریت، در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو؛ کلیک کنید
 3. Soraxi.com را از لیست حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Soraxi.com

چگونه برای حذف ویروس Soraxi.com از یعنی 11:

 1. نماد تنظیمات (بالا و سمت راست) -> مدیریت افزونه;
 2. ارائه دهنده جستجورا انتخاب کنید;
 3. تغییر موتور جستجوی پیش فرض را به گوگل یا بینگ;
 4. اگر هر یک از این ارائه دهندگان جستجو در دسترس نمی باشد، “یافتن ارائه دهنده های جستجوی بیشتر” در پایین صفحه نمایش را دنبال کنید و گوگل را نصب کنید.

چگونه برای حذف ویروس Soraxi.com از Firefox :

 1. را وارد کنید “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url‘. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: Firefox بستن فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع Firefox. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس Soraxi.com از گوگل Chrome:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیماترا انتخاب کنید.
 3. موتور –> اصول مدیریت جستجو را انتخاب کنید.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیماتدر راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.
 6. اگر صفحه برگه جدید شما را ربوده است، شما باید برای اسکن با ضد برنامه های مخرب و یا استفاده از فرمت جدید تب تغییر مسیر از فروشگاه Chrome

پاسخ دهید