حذف Sos@anointernet.com

Malware

راهنمایی در مورد حذف Sos@anointernet.com

Sos@anointernet.com بدیهی است آدرس ایمیل, اما آن را توسط یک عفونت ransomware جمع آوری پیام از کاربران آلوده استفاده می شود. بنابراین، آدرس را به عنوان کلمه کلیدی اصلی این برنامه مخرب آدرس استفاده می شود.

Sos@anointernet.com یکی از بسیاری از ransomware عفونت وجود دارد که نیاز کاربران را به پرداخت هزینه باج خاص برای بازگرداندن دسترسی به فایل خود را است. با این حال، بزرگترین وظیفه خود را به حذف Sos@anointernet.com از رایانه علرغم اینکه مردم پشت این عفونت یک کلید رمزگشایی یا نه می توانید شماره حال حاضر است.

Sos@anointernet.com  حذف Sos@anointernet.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Sos@anointernet.com

فقط چند روز پیش ما را با Fud@india.com پرداخته اند. بچه ها از تیم تحقیقات ما می گویند که هر دو ransomware عفونت یکسان هستند، بنابراین هر چه بود که Fud@india.com می خواستم Sos@anointernet.com آن را به عنوان هدف. حذف Sos@anointernet.com ASAP.

چرا من مجبور به حذف Sos@anointernet.com

به عنوان برنامه معمولا مخرب تروجان ها توزیع می شود شما به احتمال زیاد با این برنامه ransomware از طریق پیام های ایمیل اسپم آلوده بدست. اگر شما اتفاق می افتد برای دریافت ایمیل های اسپم را به صورت منظم و آن فایل های پیوست، زیرا یکی از پرونده ها ممکن است نصب Sos@anointernet.com هرگز به آنها باز. خدمات ایمیل مختلف این روزها به راحتی می توانید مرتب کردن پیام واقعی و اسپم، در نتیجه هدایت ایمیل هرزنامه به جعبه هرزنامه اما گاهی اوقات کسانی که پیام به صندوق ورودی اصلی ممکن است و آن را از هیچ جای تعجب است که کاربران کامپیوتر کنجکاو اغلب با امثال Sos@anointernet.com آلوده می.

پس از عفونت، Sos@anointernet.com کدگذاری فایل های شخصی خود را با پسوند چنین به عنوان .توضیحات, .xls,. jpg، و غیره. شما اساسا می گویند که این عفونت عملا دسترسی به همه بیشتر اغلب فایل ها استفاده کرد. چه تر است, Sos@anointernet.com تمام حجم سایه کپی و پشتیبان گیری که بر روی کامپیوتر شما ذخیره شده ممکن است را حذف می کند. این نشان می دهد که شما به سادگی پشتیبان گیری پرونده در دستگاه ذخیره سازی خارجی باید; در غیر این صورت این امر می تواند بسیار پیچیده برای رمز گشایی همه اطلاعات خود را.

هنگامی که فایل های رمزگذاری شده دریافت کنید, Sos@anointernet.com برگ باج توجه داشته باشید در هر پوشه ای که حاوی فایل های آسیب دیده. اگر که کافی نیست, عفونت نیز پیغام زیر بر روی دسکتاپ شما نمایش می دهد:

Attention! Your computer was attacked by virus-encoder. All your files are encrypted cryptographically strong, without the original key recovery is impossible!
To get the decoder and the original key, you need to write to us at the e-mail sos@anointernet.com with the subject “encryption” stating your id.

مهم ترین وظیفه دارید در حال حاضر این است که پول خود را امن نگه دارید. زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد حتی اگر به شما پرداخت باج که هکرها رمزگشایی مسئله کلیدی که وجود دارد بنابراین شما هرگز هر ایمیل به Sos@anointernet.com ارسال باید.

شما باید در یک ابزار امنیتی کامپیوتر است که شما از سیستم خود حذف تروجان ها و عفونت های مشابه کمک سرمایه گذاری. همانطور که برای ransomware، آن ممکن است بیش از حد پیچیده برای حذف Sos@anointernet.com خود را، پس باید آدرس کارشناسان امنیت رایانه برای آن و به دنبال یک ابزار است که به کمک شما به بازیابی فایل های خود را. اگر هیچ متخصص امنیت رایانه در این نزدیکی هست، لطفا با ما نظر بگذارید و ما این مشکل هم شکل خواهد شد.

حذف Sos@anointernet.com

removal instructions en حذف Sos@anointernet.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Sos@anointernet.com

پاسخ دهید