حذف SoundCloud Downloader

دسته‌بندی نشده

SoundCloud Downloader حذف

SoundCloud Downloader در نظر گرفته شده است نه یک ویروس یا نرم افزارهای مخرب. با این حال، ما برخی از سوالات در مورد این برنامه است. رسمی این برنامه برای کمک به شما در پیدا کردن و دانلود موسیقی از پلت فرم soundcloud زیر طراحی شده است. با توجه به توسعه دهندگان آن “SoundCloud Downloader ساده ترین راه برای دانلود آهنگ به طور مستقیم به کامپیوتر شما. شما می توانید هر ترانه soundcloud زیر دانلود کنید. فقط کلیک کنید و دانلود فایل های mp3 با کیفیت بالا. “.

به نظر می رسد مفید و حلال, حق? حقیقت این است که سازندگان این برنامه به فاش کردن تمام حقیقت را در مورد محصول خود را شکست. SoundCloud Downloader با چند پسوند مشکوک و برنامه های ناخواسته SurfTastic ویروس اچ عالی و برخی دیگر مشکوک موتورهای جستجو که ربودن سیستم و تغییر مسیر به سایت های ناشناخته آغاز همراه ممکن است. اگر شما دانلود SoundCloud Downloader بر روی کامپیوتر شما و متوجه شده است که پیش فرض خود را جستجو موتور یا شروع صفحه جایگزین شده بود به Awesomehp، شما می دانید آنچه منظور ما. اگر شما تا به حال متوجه آن بر روی سیستم عامل ویندوز SoundCloud Downloader را حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SoundCloud Downloader

چگونه می توانید SoundCloud Downloader به نظر می رسد بر روی کامپیوتر من?

SoundCloud Downloader است در بسیاری از مشروع و قابل اعتماد سایت، مانند cnet، افزودنی های موزیلا, سیستم به روز رسانی و بسیاری از وب سایت رسمی چنین soundcloud-download.com و مشابه در دسترس است. در بسیاری از موارد، مشتریان خود افرادی که استفاده از پلت فرم جریان موسیقی soundcloud زیر و می خواهید برای دانلود آهنگ از آن هستند. درست مثل ما در حال حاضر ذکر شده, با این حال، این افراد بیش از آنها همیشه می خواستم در حال گرفتن. اگر می خواهید برای جلوگیری از ویروس اچ عالی و سایر نوزادان باید روند نصب کامل این برنامه نظارت داشته باشند. با این حال، ما باید به ذکر است اگر شما سعی می کنید خواندن شرایط و ضوابط آن زیرا بخش کل قرارداد شامل تقریبا حدود 19 هزار کلمه که آن شما تا چند روز ممکن است طول بکشد. که زمان برای خواندن این است؟ علاوه بر این، برخی از سیاست های خود نیز عجیب و غریب و گمراه کننده هستند: “.. .we می خواهم به نصب بر روی دستگاه شما برنامه های زیر است که با استفاده از پردازنده برای استخراج ارز مجازی و دیگر فعالیت های محاسباتی هنگامی که آن را غیر فعال / آماده به کار…”.

sound حذف SoundCloud Downloader

پس از نصب این برنامه صاحبان آن به استفاده از منابع قدرت کامپیوتر شما برای معدن ارز مجازی اجازه می دهد ممکن است. ما قویا توصیه تفکر قبل از نصب این برنامه ها به عنوان SoundCloud Downloader. اگر شما در حال حاضر باید آن را بر روی دستگاه شما نصب شده, شما باید زمان را به فکر می کنم که آیا شما واقعا نیاز به آن را. همیشه بهتر است به حذف SoundCloud Downloader است.

چگونه به حذف SoundCloud Downloader از کامپیوتر من?

اگر شما در مورد امنیت کامپیوتر شما مراقبت، شما باید عمل برداشتن SoundCloud Downloader از سیستم. در بسیاری از موارد آن در روش سنتی انجام می شود. با این حال، شما همچنین تمام برنامه های اضافی است که به طور معمول در بسته نرم افزاری با SoundCloud Downloader نصب شده را پاک کنید فراموش نکنید که باید. که شما می توانید مراحل استفاده:

 • شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 • اینجا دنبال SoundCloud Downloader، AwesomeHP، Surftastic و دیگر به تازگی برنامه های نصب شده و انتخاب “حذف تغییر”.
 • برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

SoundCloud Downloader را از مرورگرهای اینترنتی از بین بردن:

اینترنت اکسپلورر:

 • باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 • در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 • در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 • باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 • اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 • Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> ‘پسوند’ پیدا کردن نوشته های ناآشنا و حذف آنها را با کلیک کردن سطل زباله.
 • بدون کلیک کنید “تنظیمات”–> ‘مدیریت موتورهای جستجو و موتور جستجوی پیش فرض خود را تغییر دهید.

در نهایت، مطمئن شوید که کامپیوتر شما از هر گونه ویروس ها را. که شما می توانید SpyHunter استفاده کنید.دانلود ابزار حذفبرای حذف SoundCloud Downloader

پاسخ دهید