حذف SparkleBox Toolbar

Browser Hijacker

دستورالعمل در مورد حذف SparkleBox Toolbar

SparkleBox Toolbar hijacker مرورگر است که می تواند باعث تحریک کننده تغییرات Internet Explorer موزیلا Firefox یا Google Chrome است. به رایانه های همراه با کاربردهای مختلف است که شما می توانید از اینترنت دانلود نصب شده است. آنها عبارتند از: رایگان کلیپ بازیکن، مدیران، سازندگان پی دی اف به صورت و به همین ترتیب. یک بار در داخل، برنامه صفحه اصلی شما را به search.conduit.com تغییر می دهد و آن همچنین می افزاید: SparkleBox سفارشی جستجو در وب به عنوان موتور جستجوی پیش فرض شما. تغییرات بدون درخواست اجازه کاربران ساخته شده و آسان به برگرداندن آنها نیست.

این ابزار به طور کامل تغییر مرور خود را و افسوس، نه به خوبی. SparkleBox Toolbar به عنوان یک ارائه دهنده جستجوی منظم کار نمی کند. اول از همه، کردن وب سایت های مختلف تحت نظر به نتایج جستجوی خود می افزاید. این به این معنی که شما مربوط به لینک پرس و جو خود را دریافت کنید و شما را به بازدید از وب سایت تجاری خاص است که سازندگان این نوار ابزار قصد دارد ترویج رانده. برخی از این وب سایت ممکن است ناامن شده و آنها می توانید سعی کنید نفوذ برخی از تهدید. چه تر است, SparkleBox Toolbar جمع آوری داده ها در مورد کلمات کلیدی جستجو خود را و پس از آن را بعد می تواند استفاده از آن برای استراتژی های بازاریابی مختلف دیگر عادات مرور خود را اطلاعات مربوط به. این اطلاعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تولید آگهی های مختلف طراحی شده برای شما. شما متوجه خواهید شد که آنها در میان شما نتایج جستجو.

SparkleBox Toolbar حذف SparkleBox Toolbar

دانلود ابزار حذفبرای حذف SparkleBox Toolbar

مراقب باشید که SparkleBox Toolbar اغلب همراه با نرم افزار رایگان نصب شده است. آن می تواند همچنین با نصب سفارشی بر روی برخی از دانلود وب سایت ها، به عنوان مثال، Brothersoft، کرک، Softonic، و غیره همراه است. به خصوص اگر آنها رایگان در دسترس هستند بنابراین مراقب باشید در هنگام نصب هر برنامه جدید را در رایانه شما باشد. بنابراین شما می توانید ببینید که اگر هر بسته نرم افزاری ذکر شده در مراحل جادوگر نصب و اضافه کردن آنها امتناع وجود دارد همیشه برای نصب سفارشی بروید.

چگونه به خلاص شدن از شر SparkleBox Toolbar

به محض این که شما متوجه آن SparkleBox Toolbar را از مرورگر خود حذف کنید. حذف SparkleBox Toolbar از کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های لیست اول. توصیه می شود برای حذف نصب تمام برنامه ها اضافه شده به عنوان مشکلات ظاهر شد در همان روز. برخی از نسخه های این ویروس نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter یا ابزار ضد ویروس معتبر دیگر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

چگونه به حذف SparkleBox Toolbar از Internet Explorer:

 • روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 • زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 • SparkleBox Toolbar را از لیست حذف

چگونه به خاتمه SparkleBox Toolbar از Firefox:

 • “about:config” را در نوار آدرس وارد کنید. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 • “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 • “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 • “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 • جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 • اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: Firefox باز کردن فایل اکسپلورر را ببندید و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع Firefox.
 • شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه به پاک کردن SparkleBox Toolbar از Google Chrome:

 • 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 • تنظیمات را انتخاب کنید.
 • را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت.
 • موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 • بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SparkleBox Toolbar

پاسخ دهید