SPAUTORES Virus حذف

Malware

SPAUTORES Virus چیست؟

SPAUTORES Virus ransomware جدید است که اهداف سیستم های کامپیوتری در پرتغال است. آن است که توسط مجرمان اینترنتی درست مثل یک دسته از ransomware قبلا منتشر شده طراحی شده است. برنامه قفل سیستم شما پایین گفت که شما با استفاده از و شده حق کپی رایت مطالب به توزیع غیر قانونی. این شما را به پرداخت جریمه نقدی از 100 € برای نقض این قانون می گوید. SPAUTORES (Sociedade Portuguesa de Autores) نهادی است که طول می کشد نویسندگان در پرتغال مراقبت و محافظت از حقوق و منافع آنها در واقع است.

SPAUTORES Virus عفونت ransomware است که باعث مشکلات جدی برای بسیاری از کاربران کامپیوتر است. تهدید با تروجان Gimemo است که غیر فعال می کند دسترسی به صفحه تنظیمات سیستم فساد و نمایش تمام صفحه جعل پیام همراه است. هشدار سرفصل SPAUTORES که اشاره به جامعه نویسندگان پرتغالی که نویسنده از مناطق ادبی و هنری از جمله موسیقی، رقص و حوزه های دیگر نشان دهنده است.  با این حال، این سازمان به محتوا مربوط است و دلیل آن است که توسط مجرمان اینترنتی است که در حال حاضر ایجاد تولید پیام ایجاد ده ها نوع متمایز از SPAUTORES Virus.آن گام هوشمند توسط مجرمان اینترنتی به استفاده از این نام ساخت کلاهبرداری خود را به شبیه اطلاع رسانی واقعی در مورد شکستن قانون است. پیام توسط SPAUTORES Virus به این شکل است:

اگر چه اطلاع رسانی حتی شامل نام پلیس پرتغالی، شما هرگز آن باید اعتماد.پلیس هرگز فعالیت های خود را آنلاین و مهمتر از همه نظارت را، که آنها نه فقط رایانه شما را به پرداخت جریمه گفتن قفل. به پرداخت جریمه نقدی از طریق سیستم پرداخت Paysafecard که براساس پرداخت با استفاده از کارت های پیش پرداخت شما می پرسد آنچه بیشتر SPAUTORES Virus است. این است یکی دیگر از سرنخ های نمایش که در آن هیچ ارتباطی با سازمان SPAUTORES و پلیس است. آنها به سادگی نمی چنین معنی به پرداخت جریمه نقدی استفاده کنید.

سقوط برای این اومدی تحت هیچ شرایطی. به محض این که شما آن را تشخیص SPAUTORES Virus را از سیستم خود حذف کنید. اگر شما دسترسی به حساب کاربر دیگر استفاده از یک برنامه ضد جاسوسی معتبر، به عنوان مثال، Spyhunter. دستورالعمل زیر شما احتمالا قادر به اجرای خود را ضد ویروس که به راحتی نخواهد. لطفا توجه داشته باشید، بیش از یک نسخه از این ransomware بنابراین روش حذف موثر با عفونت شما است که باید استفاده کنید.

removal instructions en SPAUTORES Virus حذف

پاسخ دهید