Special Savings حذف

Browser Hijacker

ویروس SpecialSavings چیست؟

SpecialSavings.com وب سایت ارائه می دهد که کاربران مختلف کوپن و معاملات است که کمک به ذخیره پول در حالی که خرید آنلاین می باشد. وب سایت مشروع به نظر می رسد و آن مربوط است به عفونت های مخرب، با این حال اخیرا کاربران کامپیوتر آغاز شده که هی کوپن Special Savings آگهی های ناخواسته در هنگام بازدید از وب سایت های مختلف (Walmart، ورایزون، بهترین خرید، سیرز و غیره.) شاهد گزارش این تبلیغات ناخواسته کوپن و معاملات ناشی از پسوند مرورگر نام Special Savings – است سازگار با اینترنت اکسپلورر, گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس. با این حال بسیاری از کاربران اینترنتی می گویند که این افزودنی در رایانه های خود را بدون رضايت نصب بود این مرورگر پلاگین از Special Savings وب سایت دریافت می شود.

چگونه کار می کند Special Savings

لطفا توجه داشته باشید که پسوند مرورگر باعث نمایش تبلیغات خود مخرب نیست. به احتمال زیاد آن به کامپیوتر شما غیر قانونی نصب نشده است. ناعادلانه اما سازگار با استفاده از SpecialSavings، شرکت های بسیاری از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، با روش قانون نام بسته بندی. هنگامی که شما تصمیم به نصب نرم افزار آزاد, مانند فایل های ویدئویی تبدیل، که احتمالا آن را به طور خودکار انجام. بسیاری از نرم افزار رایگان و شاخه است که برنامه های اضافی، نوارهای ابزار، پسوند اضافه در سهل آموز نصب خود را. همیشه وجود دارد یک خط اطلاع رسانی که برنامه کاربردی دیگری را همراه با نرم افزار اصلی نصب خواهد شد و شما می توانید آن را توسط جعبه کنه مصرف کردن امتناع. افسوس بسیاری نه خواندن متن و در نهایت داشتن تغییرات ناخواسته ای را به رایانه های خود را. نکته برای آینده، همیشه گزینه “نصب سفارشی” را انتخاب کنید و برنامه جادویی نصب را با دقت بخوانید. اگر آن را در زبان شما را نمی فهمید نوشته شده است، این نرم افزار را نصب نکنید. این یک ترفند بیشتر است که با استفاده از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم شرکت های است: برای نوشتن اطلاعات در هر زبان دیگر از زبان انگلیسی امید قربانی خود را در قلاب خود را گرفتار می شود.

چنین تاسیسات ناخواسته ناشی از روش بازاریابی نام بسته بندی و اغلب رایانه کاربران نصب Special Savings همراه با برخی پلاگین رایگان نرم افزار دانلود از اینترنت. توجه کنید که بسیاری از وب سایت های محبوب دانلود با استفاده از نصب است که نصب نرم افزار اضافی ترویج یا مرورگر فایرفاکس همراه با نرم افزار رایگان است که بر روی یک کامپیوتر نصب شده است را ارائه می دهد. برای جلوگیری از چنین ابزارهای تبلیغاتی مزاحم به عنوان Special Savings نصب یکی همیشه باید نصب نرم افزار رایگان انتخاب “نصب سفارشی” گزینه – انتخاب کردن نصب نرم افزار اضافی و نشدن هر گونه تغییر در تنظیمات مرورگر اینترنت شما انجام شود.

Special Savings مرورگر افزودنی برنامه ناخواسته است که اغلب نصب در مرورگر اینترنت کاربر همراه با برخی از نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت شده است. رفتار آن است شبیه به سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، به عنوان مثال: خرک پس انداز پس انداز عالی و بسیاری دیگر. اگر شما احساس می کنید که Special Savings بدون شما روی رایانه نصب شد رضایت و شما به فروشگاه آنلاین بدون تبلیغات آزار دهنده کوپن می توانید راهنمای حذف ارائه شده برای از بین بردن این پسوند مرورگر ناخواسته از رایانه استفاده کنید ترجیح.

چرا شما نیاز به حذف Adware Special Savings

چرا یکی باید حذف ویروس SpecialSavings دلایل متعددی وجود دارد به خصوص اگر او به عمد نصب انتخاب نکرده. اول از همه تبلیغات پاپ آپ و در متن و پیشنهادات ویژه مزاحم کار شما با کامپیوتر، ممکن است طرح بندی صفحات وب بازدید می کنید را تغییر می دهد. ثانیا، عادات مرور اینترنت خود را با استفاده از کوکی ها و دیگر نرم افزار حال نظارت. اطلاعات جمع آوری شده است که معمولا برای نمایش از تبلیغات هدفمند استفاده می شود. دلیل سوم امنیت کامپیوتر شما است. SpecialSavings هیچ مسئولیت برای تبلیغات آن نشان می دهد که برخی از آنها ممکن است خراب شده و یا منجر به وب سایت های مخرب را ندارد. شما ممکن است در چنین آگهی تصادفا کلیک کنید و کامپیوتر شما آلوده به ویروس.

خودکار Special Savings ابزارهای تبلیغاتی مزاحم حذف

دانلود ابزار حذفبرای حذف Special Savings حذف

فرضيه Special Savings سخت

تنظیمات زیر را بررسی کنید:

  • برای اینترنت اکسپلورر: برو به “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9)، -> “مدیریت افزودنی”. بررسی کنید اگر هر مدخل مربوط به SpecialSavings یا Yontoo وجود دارد. اگر شما هر گونه، آنها را غیرفعال کنید.
  • برای گوگل کروم: کلیک بر روی نماد آچار یا میله در بالا سمت راست از روی صفحه نمایش; رفتن به “ابزار”–> “ضمیمهها”. اگر شما هر چیزی مربوط به SpecialSavings یا Yontoo، با کلیک بر روی یک سطل زباله می تواند آیکون در کنار آن.
  • فایرفاکس موزیلا: رفتن به “ابزار”–> “افزودنی”–> “ضمیمهها”. اگر شما “SpecialSavings” و “Yontoo”، آنها را غیرفعال کنید.

پاسخ دهید