حذف Speed browser

دسته‌بندی نشده

Speed browser چیست؟

از آنجا که آن را معرفی کاربران برای موتور جستجو غیر قابل اعتماد به نام Trovi Speed browser به عنوان یک برنامه ناخواسته طبقه بندی شده است. نرم افزار منتشر شده توسط مشتاق Wire LLC برنامه ها اغلب همراه با نرم افزار نامطلوب مانند موتور Trovi و بیشتر می آید. برنامه می تواند دریافت شده از صفحات مانند softonic.com cnet.com download.com و مشابه. مشکل دیگر، با Speed browser این است که آن جمع آوری اطلاعات در مورد فعالیت کاربر آنلاین است. مرورگر خود مخرب در نظر گرفته نمی شود، با این حال، ارائه جنبه های منفی از برنامه باید به دلیل به اندازه کافی برای شما به فکر حذف Speed browser.

Speed browser حذف Speed browserدانلود ابزار حذفبرای حذف Speed browser

Speed browser چگونه کار می کند؟

شما می تواند Speed browser از طریق نرم افزار همراه به دست آوردن و یا دریافت شاخه. آن هم در getspeedbrowser.com وب سایت رسمی آن دریافت می شود. اگر برنامه از طریق همراه را به دست آورد شما باید در ذهن آن است که مهم است توجه به فرایند نصب اگر شما می خواهید برای جلوگیری از مشکلات مشابه در آینده باشیم. همیشه وقتی نصب رایگان نرم افزار پیشرفته و یا سفارشی نصب به جای سریع و یا توصیه می شود را انتخاب کنید. اگر شما, شما قادر خواهید بود به عدم انتخاب همه ارائه می دهد بیشتر از برنامه های کاملا غیر ضروری. این تنها راه برای جلوگیری از داشتن برای مقابله با برنامه های ناخواسته است.

هنگامی که شما دانلود و نصب Speed browser, آن به طور خودکار به عنوان مرورگر وب پیش فرض تنظیم شده است. Trovi.com همچنین به عنوان موتور جستجو و صفحه خانه پیش فرض خود تنظیم شده است. و این دلیل اصلی ما پیشنهاد می کنیم شما Speed browser به خاتمه دادن است. Trovi ارائه دهنده جستجو قابل اعتماد نیست. این مربوط به نرم افزارهای مخرب و نرم افزارهای جاسوسی بوده است. موتور به شما ارائه با لینک غیر قابل اعتماد و تبلیغات جعلی است که شما باید جلوگیری از بدون توجه به آنچه. اگر شما با استفاده از این مرورگر علاوه بر این، شما همچنین که آن جمع آوری اطلاعات در مورد آنچه شما را بازدید، چه شما را جستجو و صفحات باید بدانید. به محض این که شما می توانید شما از Speed browser خلاص باید.

چگونه به حذف Speed browser

از آنجا که برنامه های مخرب نیست، ممکن است به حذف Speed browser دستی از طریق کنترل پنل است. دستورالعمل های بیشتر در مورد چگونگی انجام این کار در زیر مقاله ارائه شده است. اگر شما می خواهید برای اطمینان از حذف دستی Speed browser موفق بود, شما باید یک اسکنر رایگان دانلود و اسکن کامپیوتر شما. متناوبا، شما می توانید ابزار قدرتمند ضد بدافزارها است که همه کار برای شما انجام پیاده سازی. این شناسایی تمام اجزای نرم افزار ناخواسته و Speed browser برای همیشه خاتمه. برنامه های امنیتی نیز سیستم خود را از تهدید های مختلف آنلاین در آینده آن را به عنوان همچنین توابع به عنوان حفاظت زمان واقعی تروجان سپر خواهد شد.

حذف دستی Speed browser

Speed browser از ویندوز ایکس پی از بین بردن:

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
  • Speed browser را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

حذف Speed browser از ویندوز 7 و ویستا:

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • نرم افزار ناخواسته انتخاب و حذف را کلیک کنید

Speed browser را از ویندوز 8 حذف کنید:

  • جذابیت نوار تنظیمات → → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • Speed browser را انتخاب کنید و روی دکمه حذف کلیک کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Speed browser

پاسخ دهید