حذف Speed-Find.com

Browser Hijacker

Speed-Find.com چیست؟

Speed-Find.com برنامه ناخواسته، که ممکن است ربودن صفحه اصلی خود، شما را به وب سایت نا امن هدایت قطع مرور خود را با تبلیغات خود و آغاز فعالیت های ناخواسته مشابه است. اگر شما متوجه شده است که این سایت جستجو گوگل، یاهو، بینگ و یا دیگر موتور جستجوی جایگزین به این معنی است که این در حال حاضر نفوذ رایانه و تغییر برخی از شما تنظیمات آن. که آن را به مردم شده استفاده می شود ممکن است مهم نیست که به نظر می رسد مانند یک موتور جستجو قابل اعتماد گزارش کارشناسان امنیتی وب سایت های آنها نمایش نتایج جستجو را تغییر داده و گمراه کننده پاپ تا اعلان برونزا. همین دلیل است که شما باید بسیار با احتیاط با مشکل تغییر مسیر Speed-Find.com. اگر آن را متوجه دنبال راهنمای در انتهای این پست و تعمیر کامپیوتر شما. شما باید برای حذف Speed-Find.com به محض این که شما می توانید.

چگونه نفوذ Speed-Find.com می توان کامپیوتر من?

Speed-Find.com به طور معمول با کمک نرم افزار رایگان و شاخه ترویج است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از نفوذ آن، شما باید به یاد داشته باشید چون سازندگان آنها را برای کسب مقداری پول آسان دنبال که چنین برنامه هایی همیشه با مختلف ‘ارسال رایگان’ پر شده است. بنابراین، اصلی ترین چیزی که باید انجام شود به هنگام تلاش برای جلوگیری از ویروس Speed-Find.com پرداخت به توجه بیشتر به نرم افزار را نصب و این جعبه چک است که می گویند که شما را برای صفحه اصلی پیش فرض تغییر موافقت می کنید unchecking موتور های جستجو به این دامنه. اگر شما از دست رفته این جعبه، شما می توانید حل این مسئله با راهنما داده شده در این مقاله در مورد چگونگی حذف Speed-Find.com.

speed find حذف Speed Find.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Speed-Find.com

چرا لازم است برای خلاص شدن از شر Speed-Find.com است؟

یک بار داخل، این برنامه را ارائه دهنده جستجوی پیش فرض و صفحه اصلی با Speed-Find.com جایگزین. اگر چه این وب سایت به نظر می رسد درست مثل اکثر موتورهای جستجو، ما با استفاده از آن توصیه نمی. سازندگان این hijacker به دنبال تبلیغات وب سایت تحت حمایت تا نتایج قابل جستجو را فراهم خواهد کرد. علاوه بر این، شما خواهد شد دریافت تن از تبلیغات است که بسیار آزار دهنده است و هر بار که شما برای مرور اینترنت آنها دخالت.

Speed-Find.com ویروس سازندگان برای جمع آوری ترافیک و افزایش رتبه صفحه از وب سایت های تجاری مختلف گرفتن پرداخت می شود. این دلیل همه سردرگمی در سیستم شما ساخته شده است. Hijacker مرورگر همچنین می تواند جاسوسی بر روی عادات مرور خود را و جمع آوری اطلاعات مورد درخواست جستجوی خود. هنگامی که پیدا مورد علاقه شما، برنامه تبلیغات هدفمند با توجه به این اطلاعات نمایش می دهد. عمل برداشتن Speed-Find.com و خالص به مرور دوباره لذت ببرید.

چگونه برای حذف Speed-Find.com

اگر شما متوجه تغییر مسیر Speed-Find.com بر روی کامپیوتر شما، شما به این موتور جستجو ناعادلانه بر روی کامپیوتر خود دانلود فریب بود. برای از بین بردن Speed-Find.com، این راهنما را دنبال کنید:

 • این نرم افزار که Speed-Find.com را بر روی کامپیوتر شما نصب شده را پاک کنید:
 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> حذف یک برنامه.
 2. هنگامی که در اضافه کردن/حذف برنامه ها/عزل برنامه، دنبال به تازگی نصب شده برنامه های کاربردی رایگان و آنها را پاک کنید.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.
 • تعمیر هر یک از مرورگر شما (گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر):

چگونه برای حذف Speed-Find.com از اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

چگونه برای حذف Speed-Find.com از موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

چگونه برای حذف Speed-Find.com از گوگل کروم:

 1. Chrome دکمه منو را کلیک کنید, انتخاب کنید “ابزار”–> ‘پسوند’ MyClipHD و امکانات ناشناخته دیگر پیدا و حذف آنها را با کلیک کردن روی سطل زباله.
 2. در حال حاضر–> “تنظیمات” را کلیک کنید “تنظیمات پیشرفته نشان می دهد”–> “تنظیم مجدد تنظیمات مرورگر” و “تنظیم مجدد” را کلیک کنید.
 • در نهایت، سیستم با معتبر ضد جاسوس اسکن. که ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Speed-Find.com

پاسخ دهید