حذف Speedchecker PC Speed Up

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Speedchecker PC Speed Up

اگر رایانه شما آهسته تر از حد معمول در حال اجرا است، شما ممکن است علاقه مند به نصب Speedchecker PC Speed Up. حتی اگر این نرم افزار مفید به نظر می رسد، شما نباید که خدمات خود را رایگان نیست فراموش.

اسکنر ارائه شده توسط این برنامه از طریق pcspeedup.com به همین دلیل است که کاربران کامپیوتر اغلب تعجب که آنها نیاز به پرداخت 29 دلار به ثبت نام برای این سرویس که رایگان، است. با توجه به این، ما موفق به تشخیص Speedchecker PC Speed Up به عنوان برنامه های ناخواسته (توله سگ). اگر شما نمی خواهید به پرداخت پول برای انجام خدمات خود، شما باید Speedchecker PC Speed Up را از کامپیوتر خود را بدون هیچ تردیدی حذف کنید.

Speedchecker PC Speed Up  حذف Speedchecker PC Speed Up

دانلود ابزار حذفبرای حذف Speedchecker PC Speed Up

Speedchecker PC Speed Up شما را به راه اندازی مجدد کامپیوتر خود را برای شروع بهینه سازی راه اندازی اصطلاح بپرسید. این نرم افزار به شما ارائه با رایگان ویندوز بهینه سازی زمان بوت معنای است. چگونه کار می کند؟ اسکنر شناسایی که شما نیاز به غیر فعال کردن نوار ابزار, افزودنیهای فایرفاکس, و شما نیاز به حذف فایل های آشغال و که خدمات غیر ضروری و تنظیمات. مقدار قطعات نشان می دهد که Speedchecker PC Speed Up از بین بردن (مراجعه کنید به عنوان مثال هشدار زیر) است بسیار تکان دهنده است که چرا بسیاری از کاربران به دنبال مشاوره برای حذف موارد است که کاهش پایین سیستم عامل خود را انتخاب کنید. ما مطمئن شما می توانید نرم افزار همان خدمات رایگان ارائه می دهد که و که هشدارهای تهدید آمیز برای متقاعد کردن کاربران است که آنها نیاز به پرداخت پول به طور بالقوه بی ضرر فایل های حذف شده استفاده نکنید.

Attention! [number] items are slowing down your PC
FIX PROBLEMS

اگر شما تصمیم به حذف برنامه ناخواسته توسعه یافته توسط s.r.o. بهینه نرم افزار، شما حذف دستورالعمل زیر را دنبال کنید. حتی کاربران با تجربه حداقل باید قادر به حذف Speedchecker PC Speed Up با موفقیت با استفاده از راهنمای ما. این توله سگ همراه با برنامه های کاربردی دیگر را نصب کرده اید؟ حتی اگر شما ممکن است قادر به این دستی نیز حذف، پیشنهاد می کنیم با استفاده از اسکنر تروجان که شما نیست ترک کردن هر نوع مخرب مطمئن شوید. شما با داشتن مشکلات به حذف نرم افزار مربوط به Speedchecker PC Speed Up? اگر شما، برو جلو و نصب حذف خودکار نرم افزارهای مخرب است که همچنین از کامپیوتر شما محافظت در برابر نرم افزار نامطلوب در آینده را حفظ خواهد کرد.

حذف Speedchecker PC Speed Up

از بین بردن Speedchecker PC Speed Up از ویندوز 8.1 و ویندوز 8

  • راه اندازی اجرا (به طور همزمان به شیر پیروزی + R) و وارد کنترل پنل.
  • لغو نصب برنامه و پیدا کردن نرم افزار نامطلوب حرکت می کند.
  • برنامه شما مایل به حذف و حذف را انتخاب کنید کلیک راست کنید.

خاتمه Speedchecker PC Speed Up از ویندوز 7 و ویندوز ویستا

  • آیکون ویندوز واقع در سمت چپ نوار وظیفه کلیک کنید.
  • باز کردن منوی کنترل پنل و حذف یک برنامه را انتخاب کنید.
  • برنامه شما مایل به حذف و حذف را انتخاب کنید کلیک راست کنید.

حذف Speedchecker PC Speed Up از ویندوز ایکس پی

  • شروع در نوار وظیفه کلیک کنید و منوی کنترل پنل را باز کنید.
  • افزودن یا حذف برنامه ها برای پیدا کردن نرم افزار نصب شده را دوبار کلیک کنید.
  • برنامه نامطلوب یک بار کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Speedchecker PC Speed Up

پاسخ دهید