حذف Speedial.com

Browser Hijacker

Speedial.com ویروس hijacker مرورگر است که مخفیانه خود صفحه اصلی و پیش فرض ارائه دهنده جستجو در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم جایگزین می باشد. در حالی که شما نصب برخی از نرم افزار رایگان و یا شاخه به کامپیوتر شما معمولا این اتفاق می افتد. اگر مراحل نصب را دنبال نمی شما می توانید پرش اختیاری ارائه می دهد برای تغییر صفحه اصلی خود و یا برخی از برنامه های ناشناخته را به رایانه خود بیافزایید.

speedial حذف Speedial.com دانلود ابزار حذفبرای حذف Speedial.com Speedial.com وب سایت مشکوک است که ممکن است با مرورگر هواپیماربایان و سخت متصل است. عفونت های امنیتی مرتبط Speedial.com ممکن است سازش مرورگر وب و منجر به diversions مرورگر مزاحم به ناشناخته وب سایت ها از جمله Speedial.com که ممکن است برای مقاصد تجاری مورد استفاده قرار گیرند. وب سایت های مشکوک مانند Speedial.com انواع تبلیغات بازشو و اعلان ها را بر روی سیستم کامپیوتر نشان می دهد. نوار ابزار در ارتباط, پلاگین و افزودنی یا پسوند مرورگر بر روی مرورگر وب بدون نیاز به تایید کاربر کامپیوتر ممکن است قرار دادن مرورگر هواپیماربایان و سخت مرتبط با Speedial.com.

تهدیدات امنیتی مربوط به Speedial.com ممکن است تغییر پیش فرض شروع صفحه یا جستجو موتور با Speedial.com یا Speedial.com را در پنجره زبانه جدید در مرورگر وب باز کنید. ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر هواپیماربایان مرتبط Speedial.com همچنین نتایج جستجو در هر ارائه دهنده جستجوی اصلی جایگزین ممکن است و به طور مداوم تغییر مسیر کاربران کامپیوتر به Speedial.com.

اگر چه خودکار Speedial.com ارائه می دهد صفحه نمایش زبانه شخصی برای مرورگر خود را با وب سایت ها معمولا استفاده می شود، ساختمان جستجو پیشرفت نوار ابزار اضافی و غیره به طور کلی، این برنامه بسیار آزار دهنده است که تنها خود را تجربه مرور خواهد شد پیچیده است. هدف اصلی از این برنامه به ارائه تبلیغات و ترویج تحت حمایت وب سایت ها، بنابراین آن را به عنوان یک برنامه ناخواسته طبقه بندی است. اگر شما با استفاده از ویروس Speedial.com وب سایت فهرست وب سایت های تجاری متعددی در نتایج جستجوی خود و تلاش شما بازدید از آنها را.

شما همیشه باید برای تنظیم سفارشی انتخاب هنگام نصب هر برنامه جدید به رایانه شما و رد گیری تغییرات در مرورگر خود یا دانلود برنامه های ناشناخته، اگر شما مطمئن نیستید مورد عواقب این تغییرات ممکن است باعث. نیز بسیار مهم است به خواندن شرایط و ضوابط مربوط به استفاده از برنامه های جدید است.

برای حذف ویروس Speedial.com از کامپیوتر شما به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های لیست بروید و هر چیزی Speedial.com از آنجا مربوط حذف کنید. برخی از نسخه های این hijacker نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter و یا دیگر ابزار ضد ویروس معتبر ممکن است مفید باشد. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما.

چگونه برای حذف ویروس Speedial.com از اینترنت اکسپلورر (نسخه قدیمی):

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید;
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 انتخاب ارائه دهندگان جستجو مدیریت، در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو؛ کلیک کنید
 3. Speedial.com را از لیست حذف کنید.

چگونه برای حذف ویروس Speedial.com از یعنی 11:

 1. نماد تنظیمات (بالا و سمت راست) -> مدیریت افزونه;
 2. ارائه دهنده جستجورا انتخاب کنید;
 3. تغییر موتور جستجوی پیش فرض را به گوگل یا بینگ;
 4. اگر هر یک از این ارائه دهندگان جستجو در دسترس نمی باشد، “یافتن ارائه دهنده های جستجوی بیشتر” در پایین صفحه نمایش را دنبال کنید و گوگل را نصب کنید.

چگونه برای حذف ویروس Speedial.com از فایرفاکس :

 1. را وارد کنید “مورد: پیکربندی” در نوار آدرس. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 5. جستجو برای ‘browser.newtab.url‘. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 6. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: فایرفاکس نزدیک فایل اکسپلورر باز و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع فایرفاکس. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه برای حذف ویروس Speedial.com از Google Chrome:

 1. 3 خطوط افقی آیکون در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید.
 2. تنظیماترا انتخاب کنید.
 3. موتور –> اصول مدیریت جستجو را انتخاب کنید.
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف کنید.
 5. بازگشت به تنظیماتدر راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.
 6. اگر صفحه برگه جدید شما را ربوده است، شما باید برای اسکن با ضد برنامه های مخرب و یا استفاده از فرمت جدید تب تغییر مسیر از فروشگاه کروم

دانلود ابزار حذفبرای حذف Speedial.com

پاسخ دهید