حذف SpeedMaxPc

دسته‌بندی نشده

SpeedMaxPc چیست؟

SpeedMaxPc نرم افزار مخرب سرکش است که ادعا می شود قادر به کامپیوتر خود را تبدیل به کارآمد تر و عمل در سرعت سریع تر است. آن می تواند بهینه سازی فرآیندهای سیستم، آهسته سرعت کامپیوتر، پاک کردن کش مرور, پاک کردن تاریخچه، فرآیندهای مدیریت و پاک کردن فایل های آشغال ایالات. این بهینه سازی سیستم توسط نرم افزار Nubrand ارائه شده است. اگر چه در آن وعده داده واقعا وسوسه انگیز حقیقت این است که تمیز کردن رجیستری برای تلفن های موبایل نیست واقع مورد نیاز است و در بسیاری از موارد ممکن است حتی خطرناک باشد. خطر یک مشکل جدی ناشی از یک اشتباه مطلب شما نیاز به از بین بردن پاک کننده رجیستری بسیار بیشتری نسبت به هر گونه سود بالقوه ممکن است داشته است.

معمولا یکی نصب شده یک نسخه رایگان از SpeedMaxPc است که می تواند بر روی وب سایت رسمی خود و یا بسیاری از صفحات وب دیگر که ترویج محصول یافت می شود. هنگامی که برنامه آغاز شده است این رایانه خود را اسکن و نمایش لیست خطاهای رجیستری جعلی و همچنین به عنوان دولتی که درایور نیاز به روز رسانی. SpeedMaxPc همیشه می یابد چه “اشتباه” است. آن ممکن است هزاران نفر از تهدیدات از جمله مشکلات سیستم مسائل مربوط به عملکرد موارد حریم خصوصی بدافزارها و فایل های آشغال را تشخیص دهد. این یک ترفند روانی است که هدف آن برای متقاعد کردن شما به خرید نسخه کامل برنامه است. علاوه بر این، SpeedMaxPc ممکن است همراه با می آیند و نصب برنامه های کاربردی شخص ثالث مانند هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر.

با توجه به در مورد اینکه آیا اند SpeedMaxPc نصب و یا خرید یک نسخه کامل از آن، اگر ما توصیه به صرف پول خود را در یک مورد است که بیشتر ممکن است باعث آسیب از مفید باشد. اگر شما در حال حاضر نصب شده یک نسخه رایگان از این برنامه و اسکن، هشدار و یادآوری های مداوم برای خرید نسخه کامل اذیت کردم، آن را بلافاصله حذف باید. رفتن به کنترل پنل > افزودن و حذف برنامه ها > پیدا کردن SpeedMaxPc در فهرست و آن را پاک کنید. اسکن کامپیوتر شما با استفاده از برنامه مشروع antimalware, به عنوان مثال، Spyhunter. آن را شناسایی و حذف فایل های که به صورت دستی حذف شدند. اگر هر یک از ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و یا مرورگر هواپیماربایان با SpeedMaxPc نصب شده بودند، علاوه بر این، Spyhunter آنها نیز حذف خواهد شد.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SpeedMaxPc

پاسخ دهید