حذف SpeedUpMyComputer

دسته‌بندی نشده

مورد SpeedUpMyComputer (از نرم افزار SmartTweak)

“بررسی سرعت من Computer.net – پیشرو در عملکرد کامپیوتر. سرعت بالا Computer.net من اختصاص داده شده به کاربران ما ارائه مقالات به روز در لبه برش تاسیسات عملکرد کامپیوتر. سرعت بالا Computer.net من همه آخرین ارزیابی محصول است و دانلود رایگان محاکمه بر آب و برق که سیستم خود را بازگشت به زندگی است.”

SpeedUpMyComputer حذف SpeedUpMyComputerدانلود ابزار حذفبرای حذف SpeedUpMyComputer

بررسی اجمالی

SpeedUpMyComputer برنامه توسعه یافته توسط نرم افزار SmartTweak است. نسخه بیشتر استفاده می شود 9.0.0.7 با بیش از 98% از تمام تاسیسات در حال حاضر با استفاده از این نسخه است. پس از نصب، آن را تعریف می کند شروع خودکار رجیستری که اجازه می دهد تا برنامه اجرا در هر بوت برای کاربر که در آن نصب شده. برنامه های اجرایی اصلی .exe SpeedUpMyComputer است و به مصرف و پردازنده کمتر از یک درصد به طور متوسط دیده می شود و با بهره گیری از حدود 19.38 MB از حافظه. آن نیز نمادی به منطقه اعلان های ویندوز برای دسترسی به برنامه اضافه. نصب نرم افزار شامل 3 فایل و معمولا حدود 3.39 مگابایت (3,555,696 بایت). نسبت تعداد کل کاربران اکثر رایانه های شخصی در حال اجرا است سیستم عامل ویندوز 7 (SP1) و ویندوز 7. محبوب در MK و اسرائیل نیز در حالی که حدود 14 درصد از کاربران SpeedUpMyComputer از ایالات متحده می آیند، است.

چرا شما نیاز به حذف SpeedUpMyComputer

SpeedUpMyComputer برنامه ناخواسته است که باید تحت درمان با خوابي است. به عنوان مالک آن SmartTweak نرم افزار ادعا، آن را برای رایانه را سرعت بخشیده و از بین بردن مشکلات است که باعث slowdowns سیستم طراحی شده است. با این حال، در بسیاری از موارد این برنامه این مسائل است که به سختی می توان حذف شده و طبیعی است که بر روی کامپیوتر را نشان دهد. مهم ترین چیز درباره بهینه سازی این است که آن را نه تنها برای کسب پول برای صاحبان آن با ارائه به خرید نسخه مجوز آن استفاده می شود. همچنین کمک می کند تا به گسترش نرم افزار شخص ثالث مانند DealBulldog، درخواست، نوار ابزار فیلم و مشابه. اگر شما می خواهید برای جلوگیری این برنامه، شما باید بسیار مراقب باشید هنگام نصب روی رایانه SpeedUpMyComputer و یا به سادگی از برنامه های بهینه سازی بیشتر معتبر را انتخاب کنید.

کجا می توانم SpeedUpMyComputer را از دریافت کنم؟

SpeedUpMyComputer است در smarttweak (dot) در دسترس ما، کرک و سایر وب سایت هایی که ارائه برنامه های دانلود. اگر شما هنوز هم می خواهید آن را نصب کنید، شما باید بسیار مراقب باشید با نصب و راه اندازی شود. به طور معمول، شما باید لغو تغییر علامت که موافق برای دانلود برنامه های اضافی بر روی رایانه شما شروع به صفحه و پیش فرض موتور جستجو، و دیگر تغییرات سیستم اجازه می دهد تا. اگر شما متوجه شده است که مرورگر شما ریدایرکت به ask.com و یا هشدار از DeallBulldog را به شما نشان میدهد، این ممکن است به ناشی SpeedUpMyComputer. ما به شدت توصیه یک اسکن کامل سیستم در حال اجرا با ضد جاسوس افزار قابل اعتماد و از بین بردن این برنامه بهینه سازی کامپیوتر مشکوک از سیستم. یک بار دیگر، یک ویروس نیست، اما آن ممکن است مشکلات را در رایانه شما شود.

چگونه برای حذف SpeedUpMyComputer

به منظور حذف SpeedUpMyComputer، این مراحل را دنبال کنید:

  1. کلیک کنید ‘شروع’ و انتخاب ‘ کنترل پنل.
  2. ‘برنامه تحت ‘برنامه’ حذف’ را کلیک کنید.
  3. “SpeedUpMyComputer” را انتخاب کنید و گزینه ‘حذف تغییر’ را انتخاب کنید.
  4. ‘بله’ و ‘OK’ را برای ذخیره تغییرات کلیک کنید.

ما همچنین توصیه اسکن کامل سیستم در حال اجرا با مناسب و معقول ضد بدافزارها و مطمئن شوید که کامپیوتر شما از سخت یا نرم افزار potentiallyunwanted دیگر است. که ما توصیه می کنیم با استفاده از: SpyHunter،دانلود ابزار حذفبرای حذف SpeedUpMyComputer

removal instructions en حذف SpeedUpMyComputer

پاسخ دهید