حذف SpikeDeals

دسته‌بندی نشده

SpikeDeals چیست؟

SpikeDeals می توان به عنوان نرم افزار سخت است که برای اهداف تبلیغاتی ایجاد درمان می شود و پس از آن کامپیوتر شما می رسد، آن را برای نظارت بر جلسات مرور خود و ارسال اطلاعات انباشته شده به شخص ثالث بالقوه بدخیم شروع می شود. آگاه باشید که در اکثر اغلب موارد SpikeDeals رایانه خود را غیر قانونی بدون اجازه شما وارد می شود. مطمئنا شما متوجه خواهید شد که کامپیوتر شما است توسط SpikeDeals آلوده چون به محض این که این نرم افزار ناخواسته وارد کامپیوتر خود، فعالیت های معمول خود را مرور تغییر می کند. واقعا خواهید دائما توسط مختلف آگهی های مضر و پنجره های بازشو آشفته شود؟ به صفحات وب ناشناخته هدایت یا مانیتور تمام زمان? اگر نه بهتر شروع روند حذف SpikeDeals در حال حاضر.

چگونه رایانه SpikeDeals آلوده دریافت می کنید؟

SpikeDeals هنگامی که شما نه آن در تمام پیش بینی است می توانید رایانه خود را وارد کنید. بیشتر، بالقوه مضر و ناخواسته این نرم افزار می توانید کامپیوتر خود را پنهان در زیر پرونده های دیگر رایگان است که شما را از اینترنت (مانند بازیکنان آزاد, پی دی اف سازندگان و برنامه های کاربردی دیگر) دانلود را وارد کنید. که مجرمان اینترنتی می تواند هر نرم افزار ناخواسته با نرم افزار رایگان و شاخه است که شما ممکن است به رایانه شما دانلود بسته نرم افزاری داشته باشید. اگر شما می خواهید برای محافظت از کامپیوتر شما از هر گونه عفونت، بنابراین، شما باید مشتاق و دانلود فقط از پرونده ها و برنامه هایی که شما می توانید بر روی تکیه.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SpikeDeals

علاوه بر آن، شما باید به توجه اضافی در حالی که شما در حال انجام فرایند نصب. شما باید بدانید که تمام فایل های غیر ضروری همراه می deselected و اگر بیش از حد مشکوک به نظر می رسد شما به سادگی می توانید تمام مراحل نصب متوقف. اگر شما فقط فشار دکمه “بعدی” را بدون خواندن اطلاعات بیشتر، با این حال، که شما متوجه خواهد شد برخی از برنامه های کاربردی دیگر نیز با داشتن شگفت زده نمی شود.

چرا برای حذف SpikeDeals مهم است؟

ما به شما اطمینان بهتر ترک SpikeDeals را به اجرا بر روی کامپیوتر خود بدون هر گونه نظارت است. آگاه باشید که این نرم افزار ناخواسته بالقوه می تواند بر تمام مرورگرهای (اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم و دیگران)، پس از آن که مرورگر واقعا مهم است شما ترجیح می دهید استفاده شود. مطمئنا شما متوجه خواهد شد که فعالیت های مرور خود را با تبلیغات SpikeDeals، نوع بنر تبلیغات یا پیام مشابه دیگری قطع مداوم. شما باید بدانید که هدف اصلی این برنامه است برای افزایش ترافیک وب سایت تحت حمایت برخی از ناخواسته پس که شما دائما به برخی صفحات وب را هدایت می شوید تعجب نمی شود. با این حال، هر یک از آنها به دلیل اعتماد ندارند SpikeDeals مسئول محتوای آن اعلان های مختلف است.

spikedeals ads حذف SpikeDeals

علاوه بر آن، شما باید بدانید که تمام فعالیت های مرور خود به طور مستمر مشاهده هستند. بنابراین، تمام اطلاعات مرتبط با شما جستجو فعالیت خواهد شد تحت نظارت و به طور بالقوه خطرناک شخص ثالث منتقل می شوند. پس از آن, شما با حتی مقدار بیشتری از تبلیغات و اطلاعیه های مختلف حمله خواهد کرد. که چرا از آن است که مهم است حذف SpikeDeals از رایانه به زودی ممکن است.

همانطور که می بینید، SpikeDeals شما می توانید آسیب بیشتر از سود ارائه. همین دلیل است که بهتر است برای خلاص شدن از شر این نرم افزار ناخواسته در حال حاضر.

SpikeDeals را حذف (دستی)

اول از همه، از بین بردن این برنامه از لیست افزودن/حذف برنامه ناخواسته. برای انجام این کار، شما باید:

1. روی منوی “آغاز” کلیک کنید.
2. به کنترل پنل”حرکت می کند.
3. پس از آن، به بخش “برنامه ها” یا “افزودن/حذف برنامه ها” بروید.
4. هنگامی که شما در اینجا، “حذف برنامه” را انتخاب کنید.
5. هنگامی که شما را با یک لیست از برنامه های نمایش داده شده, SpikeDeals و جستجو گزینه “حذف تغییر” را انتخاب کنید.
6. در نهایت، ‘تأیید’ کلیک کنید.

دیگر دستي گام این است که شما تنظیم مجدد مرورگر (توصيه می شود همه آنها را مجدداً تنظیم):

دستورالعمل برای کاربران اینترنت اکسپلورر:

1. هنگامی که مرورگر را باز می کنید، روی نماد چرخ دنده و یا بخش “ابزار” کلیک کنید.
2. پس از آن، به گزینه های اینترنت انتقال دهید.
3. در اینجا شما باید بروید به بند “پیشرفته”.
4. حالا دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
5. پس از آن، حرکت به تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر و سپس ‘ حذف تنظیمات شخصی ‘
6. در اینجا شما باید بر روی “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
7. آخرین مرحله کلیک بر روی گزینه ‘نزدیک’ و ‘خوب’ است.

دستورالعمل برای کاربران فایرفاکس موزیلا:

1. باز کردن مرورگر، به بخش “کمک” حرکت و رفتن به “اطلاعات عیب یابی”.
2. هنگامی که شما با یک جدول نمایش داده می شود، با تنظیم مجدد فایرفاکس’ چند بار انتخاب کنید.
3. در نهایت “پایان” را کلیک کنید.

دستورالعمل برای کاربران Google Chrome:

1. باز کردن مرورگر و Chrome دکمه منو را کلیک کنید.
2. در حال حاضر بخش “ابزار” را انتخاب کنید و “پسوند” حرکت.
3. در اینجا شما باید برای تمام پسوندهای غیر قابل جستجو و از بین بردن آنها را (با کلیک بر روی سطل بازیافت).
4. پس از آن، در بخش “تنظیمات” کلیک کنید.
5. برو به ‘تنظیمات پیشرفته نشان می دهد’ و انتخاب ‘تنظیم مجدد مرورگر تنظیمات’.
6. در نهایت، “تنظیم مجدد” را کلیک کنید.

اگر می خواهید به طور کامل از بین بردن SpikeDeals از کامپیوتر شما با این حال، شما باید بدانید که تنها حذف کتابچه راهنمای کاربر نمی تواند کافی باشد. به همین دلیل شما را به دانلود و نصب نرم افزار ضد تروجان قابل اعتماد مانند SpyHunter توصیه می کنیم. ما می تواند اطمینان حاصل شود که با کمک از این ضد ویروس ابزار شما قادر به اجرای یک اسکن کامل سیستم خواهد شد. استفاده از اسکن کامل سیستم است که نه تنها حذف برنامه ناخواسته (در این مورد SpikeDeals)، اما همچنین تشخیص و حذف به طور خودکار همه برنامه های ناخواسته است که کامپیوتر شما آلوده شده اند. Futhermore اگر شما در حفظ SpyHunter به روز شده، کامپیوتر شما خواهد شد به همیشه از همه اینترنت عفونت محافظت.دانلود ابزار حذفبرای حذف SpikeDeals

پاسخ دهید