حذف SPROTECTOR.DLL

Malware

چرا شما نیاز به حذف SPROTECTOR.DLL

ما دریافت فایل SPROTECTOR.DLل و شناسایی شده که SPROTECTOR.DLL خوب است.
SPROTECTOR.DLL سخت است. شما باید فایل SPROTECTOR.DLL را حذف کنید.فرایند شناخته شده به عنوان SProtector (نسخه 1.66.1133) متعلق به نرم افزار BrowseToSave یا جستجو WebSearch دستیار یا SaveAs یا SoftQuick دستیار جستجو یا جستجو MocaFlix دستیار توسط ناشناخته است. توضیحات: SPROTECTOR.DLL در یک پوشه فرعی “C:Program فایل” واقع شده است. اندازه فایل در ویندوز 7 در ایکس پی شناخته شده کلمه در ادامه متن 1,050,112 (32 درصد از همه رخدادها) 355,328 بایت و 11 مدل بیشتر است. http://www.file.net/process/ SPROTECTOR.DLL صفحات روی html برنامه پنجره قابل مشاهده است. نرم افزار بدون توضیحات فایل است. نرم افزار در طول فرایند بوت ویندوز لود می شود (نگاه کنید کلید رجیستری: HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindows NTCurrentVersionWindowsAppInit_DLLs). SPROTECTOR.DLL فایل فایل اصلی ویندوز نیست.

SPROTECTOR.DLL است قادر به نظارت بر برنامه های کاربردی. بنابراین امتیاز امنیتی فنی 38% خطرناک است. در صورتی که تجربه مشکلات با استفاده از SPROTECTOR.DLL شما کاملا BrowseToSave و یا MocaFlix دستیار جستجو (کنترل Panel⇒Add/حذف برنامه ها) می توانید حذف.

نکته مهم: برخی از نرم افزارهای مخرب خود SPROTECTOR.DLL به عنوان خصوص هنگامی که واقع در c:windows یا c:windowssystem32 پوشه camouflages. بنابراین، شما باید بررسی روند SPROTECTOR.DLL بر روی کامپیوتر شما را به دیدن اگر آن را یک تهدید است. توصیه می کنیم Spyhunter برای امنیت کامپیوتر خود را تایید.دانلود ابزار حذفبرای حذف SPROTECTOR.DLL

پاسخ دهید