حذف sprotector.dll

دسته‌بندی نشده

sprotector.dll چیست؟

sprotector به عنوان “مخرب” توسط چندین محصولات آنتی ویروس شناسایی شده است. Trendmicro عرضه آن را به عنوان TROJ_GEN طبقه بندی.RCBH1L8. ESET خواستار آن نوع Win32 / sprotector.علي QuickHeal sprotector.dll به عنوان کرم شناسایی.sprotector.A3. توقف آن به عنوان یک برنامه ناخواسته (توله سگ) classifies Win32: sprotector-B [توله] و DrWeb پرچم آن به عنوان Adware.BGuard. این برنامه به طور خاص sprotector.dll فایل به Google Chrome بارگذاری شده است و به اینترنت وصل می شود.

sprotector.dll یک پوشه فرعی “C:Program فایل” واقع شده است. اندازه فایل در ویندوز 7 در ایکس پی کلمه در ادامه متن 1,050,112 (32 درصد از همه رخدادها)، 355,328 کلمه در ادامه متن شناخته برنامه پنجره قابل مشاهده است. نرم افزار بدون توضیحات فایل است. نرم افزار در طول فرایند بوت ویندوز لود می شود (نگاه کنید کلید رجیستری: HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindows NTCurrentVersionWindowsAppInit_DLLs). sprotector.dll فایل فایل اصلی ویندوز نیست. sprotector.dll است قادر به نظارت بر برنامه های کاربردی. بنابراین امتیاز امنیتی فنی 38% خطرناکاست.
در صورتی که تجربه مشکلات با استفاده از sprotector.dll شما کاملا BrowseToSave و یا MocaFlix دستیار جستجو (کنترل Panel⇒Add/حذف برنامه ها) می توانید حذف.

از sprotector.dll واسط ندارند به خصوص اگر شما یک متخصص کامپیوتر واقعا زمانی که شما با آن آلوده می توانم به شما بگویم. بنابراین، مهم است که شما را به اجرای منظم سیستم اسکن with SpyHunter free اسکنر است. در صورت عفونت sprotector.dll sprotector.dll خواهد شد بلافاصله شناسایی شده و با تهدیدات احتمالی دیگردانلود ابزار حذفبرای حذف sprotector.dll

پاسخ دهید