حذف Spy Guard

دسته‌بندی نشده

Spy Guard یک مرورگر است افزودنی ایجاد شده توسط برنامه های کاربردی بزرگ آب LLC.، سازگار با اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم است. هنگامی که نصب مرورگر این پسوند نشان می دهد چه کوکی ها توسط وب سایت هایی که یکی بازديد هنگامی که در حال دیدن سایت اینترنت تولید شد. توجه کنید که در حالی که قابلیت ارسال چنین ممکن است به نظر می رسد مفید است سمت پایین برای این مرورگر پلاگین وجود دارد–آن را ردیابی فعالیت های کاربران اینترنتی و تبلیغات ناخواسته مختلف تولید. ردیابی در حال دیدن سایت اینترنت می تواند منجر به مسائل مربوط به حریم خصوصی و کلیک کردن بر روی تبلیغات نمایش داده شده به راحتی در کامپیوتر جدی مسائل امنیتی می تواند تا پایان. وقتی که نصب شده بر روی کاربر رایانه Spy Guard آهنگ اطلاعات زیر:، آدرس IP شماره شناسه منحصر به فرد عامل سیستم، مرورگر، دیگر نرم افزار، وب سایت آدرس بازدید صفحه، وارد شده نمایش داده شد جستجو.

این افزودنی مرورگر می گوید که این نشان می دهد وب سایت های در حال پیگیری کاربر اینترنت مرور، با این حال در واقعیت Spy Guard است بزرگترین تهدید برای حریم خصوصی است. دیگر از مسائل با این پسوند مرورگر شامل این واقعیت است که آن را مانند “Yontoo” یا “تبلیغات توسط این سایت” عمل می کند و هنگامی که کاربرانی که نصب آن برای مرور اینترنت تبلیغات ناخواسته مختلف تولید. Spy Guard می تواند تولید تا 5 آگهی نمایش در هر صفحه، هنگامی که با استفاده از موتورهای (گوگل، بینگ، یاهو و غیره) و می توانند تبلیغات بازشو سرزده تولید تبلیغات متنی نشان می دهد. Spy Guard برنامه های ناخواسته است – آن توصیه می شود برای از بین بردن آن را از کامپیوتر شما.

Remove Spy Guard حذف Spy Guard Spy Guard می شود نصب شده بر روی کامپیوتر کاربر با استفاده از تبلیغات فریبنده آنلاین و یا می توانید با برخی از نرم افزار رایگان از اینترنت دریافت نصب کنید. توجه کنید که سازندگان این افزودنی مرورگر با استفاده از نشان جعلی “امن نورتون” در وب سایت خود را–این فقط یکی دیگر از حقیقت است که به وضوح نشان می دهد که کاربران کامپیوتر نباید اعتماد به این شرکت و توسعه مرورگر فایرفاکس خود را باید از استفاده کنید. برای جلوگیری از نصب Spy Guard وقتی که دانلود و نصب رایگان نرم افزار, بسیاری از وب سایت دانلود و توسعه دهندگان نرم افزار می توانید Spy Guard دانلود خود را بصورت پول در اوردن بسته نرم افزاری بسیار مواظب باید یکی است. برای از بین بردن این طور بالقوه ناخواسته برنامه راهنمای حذف ارائه شده استفاده کنید.

ویندوز 7 کاربر: کلیک کنید “شروع” (“آرم Windows” در گوشه پایین سمت چپ دسکتاپ شما)، “تابلوی کنترل” را انتخاب کنید. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید.

کاربران ویندوز ایکس پی: کلیک کنید “شروع”، “تنظیمات” را انتخاب کنید و “تابلوی کنترل”. پیدا کردن و کلیک کنید “افزودن یا حذف برنامه ها”. “برنامه ها و ویژگی های” پیدا کنید.

ویندوز 8 کاربران: کلیک راست کنید در گوشه پایین سمت چپ صفحه را در صفحه کنترل را انتخاب کنید. در پنجره باز شده “عزل برنامه ها” را انتخاب کنید.

حذف برنامه های پنجره نگاه “Spy Guard”، این مطلب را انتخاب کنید و “پاک” یا “حذف” کلیک کنید

پس از حذف نصب Spy Guard اسکن رایانه شما برای هر یک سمت چپ ناخواسته اجزای یا عفونت های مخرب ممکن است. نرم افزار ضد جاسوس افزار توصیه می شود.دانلود ابزار حذفبرای حذف Spy Guard

پاسخ دهید