حذف Spyware Clear

Fake Antispyware

Spyware Clear چیست؟

Spyware Clear سرکش ضد جاسوس افزار برنامه منتشر شده توسط Crawler LLC است. نرم افزار قابل اعتماد ممکن است، اما ما به شما اطمینان دهم آن نیست. Spyware Clear ادعا می کند که شما عفونت بر روی سیستم خود و که برای خلاص شدن از شر آنها شما نیاز به نسخه کامل نرم افزار. حقیقت برنامه چیزی است اما ایجاد جعلی اومدی مردم و آسان سود.

درست مانند دیگر برنامه های از این نوع مانند برنده 7 سال 2014 ضد ویروس, ویندوز اینترنت گارد و بیشتر، آن شما با اطلاعات گمراه کننده فراهم می کند و تلاش برای ترساندن شما را به تفکر وجود مشکلی جدی با کامپیوتر شما. با این حال، تنها چیزی که با آن اشتباه نرم افزار سرکش خود است. به محض این که شما می توانید شما باید Spyware Clear را حذف کنید.

Spyware Clear screenshot حذف Spyware Clear

دانلود ابزار حذفبرای حذف Spyware Clear

Spyware Clear چگونه کار می کند؟

Spyware Clear وب سایت رسمی در spywareclear.com، که در آن نرم افزار به عنوان یک برنامه قابل اعتماد است که می توانید استفاده کنید برای خلاص شدن از شر عفونت های مختلف سیستم و محافظت آن در برابر تهدیدهای دیگر به ترویج است. اگر شما با کلیک بر روی دکمه دانلود و نصب برنامه، آن اسکن کامپیوتر شما و سپس شما یک اخطار ظاهر می شود روی صفحه نمایش شما که چیزی شبیه به این خواهد شد مراجعه کنید:

“SCAN RESULT
Spyware Clear has detected
[number] infections
Remove all infections and avoid future threats by registering a full version of Spyware Clear, just click on “REMOVE INFECTIONS” below.”

اسکن نتایج همیشه یکسان باقی بماند. تنها چیزی که ممکن است متفاوت باشد تعداد عفونت های غیر موجود است. روشن است که اسکن جعلی به ترساندن شما و اطمینان حاصل کنید که شما نسخه کامل این برنامه خرید $ هزینه 19.95 که معنای است. به عنوان برنامه نه هیچ یک از وعده های خود را از طریق در دنبال شما نیست باید پول خود را هدر. توسعه دهندگان جعلی ضد جاسوسافزار ادعا می کنند اگر شما به خرید نسخه کامل نرم افزار از ویژگی های اصلی نرم افزار، که شما نیز چنین ابزار راه اندازی رادیو، صفحه کلید مجازی مرورگر افزودنی اسکنر و غیره در به دست آوردن. برنامه نتواند به ارائه شما با هر یک از این ابزار و یا ویژگی های اصلی آن وعده داده شده برای آن ماده. و اگر شما از ابزار ارتقاء آن شما با ثابت پاپ آپ پیام است که شما برای انجام این کار را خواهیم آزار حفظ خواهد شد. ما توصیه می کنیم شما Spyware Clear اسرع حذف.

چگونه به حذف Spyware Clear

این ضد جاسوس-سرکش است که قطعا یک تهدید برای کامپیوتر شما، با این حال، خبر خوب این است که شما می توانید به Spyware Clear از طریق کنترل پنل از بین بردن. شما می توانید به دنبال دستورالعمل های زیر برای برنامه به صورت دستی حذف کنید و یا شما می تواند سرمایه گذاری در برنامه ضد تروجان قدرتمند و قابل اعتماد است که همه کار برای شما انجام دهد. حذف نرم افزارهای مخرب را شناسایی و خاتمه Spyware Clear و سایر نرم افزارهای بی فایده است که ممکن است بر روی کامپیوتر شما. تا زمانی که شما آن را نصب آن از سیستم شما محافظت می کند به نگرانی در مورد عفونت های دیگر مبتنی بر اینترنت را داشته باشد.

راهنمایی در مورد حذف Spyware Clear

حذف Spyware Clear از ویندوز ایکس پی

  • حذف شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها → Spyware Clear →

حذف Spyware Clear از ویندوز 7 و ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه → → Spyware Clear پاک

خلاص شدن از شر Spyware Clear از ویندوز 8

  • پیروزی + C → تنظیمات کنترل پنل → → عزل برنامه → → Spyware Clear را پاک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Spyware Clear

پاسخ دهید