حذف SquareTrace

دسته‌بندی نشده

توصیه در حذف SquareTrace

SquareTrace برنامه پشتیبانی است که شما ممکن است مجبور به مقابله با اگر شما نصب نرم افزار سردستی است. چرا که توزیع آن مسئولیت اشخاص ثالث برنامه مشکوک همیشه همراه با دیگر برنامه های نصب شده است.

پاسخ SuperWeb LLC، نه نصب نرم افزار موجود در SquareTrace.info، که بدان معنی است که با استفاده از روش های مختلف نصب شده است که ساخته شده است. متاسفانه، این احتمال وجود دارد که شما نیاز به حذف SquareTrace همراه با برنامه های مختلف دیگر است. آیا شما در پیدا کردن سایر ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، برنامه ها، که بالقوه ناخواسته یا ظاهر نرم افزار قابل اعتماد، شما نیاز به بازرسی تمام SquareTrace مربوط به برنامه ها برای یادگیری اگر شما لازم نیست به آنها را حذف کنید.

SquareTrace  حذف SquareTrace

دانلود ابزار حذفبرای حذف SquareTrace

SquareTrace مشکوک را می توان در موزیلا Firefox, Internet Explorer, به عنوان Google Chrome مرورگرهای نصب شده است. قابل توجه است که نسخه های مرورگر Chrome قدیمی تنها می تواند توسط برنامه پشتیبانی تحت تاثیر قرار است. با این حال، شما باید نگه دارید در ذهن است که شما نیاز به حذف SquareTrace از سیستم عامل خود را بدون در نظر گرفتن چگونه مرورگر خود پاسخ به این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم. یا نه شما شاهد تبلیغات است که به نظر می رسد با برچسب “ارائه شده توسط SquareTrace” و “تبلیغات توسط SquareTrace”, شما نیاز به حذف adware را از سیستم عامل خود را به اسرع. توجه داشته باشید که SquareTrace صنوبر بسیاری از جمله Traxxen Swift ثبت برنامه مفید و متحد وب است. همه از این برنامه واسط های مشابه است که چرا نباید سخت شما را به شناسایی و حذف کلون SquareTrace اگر شما روبرو می شوند آنها را در آینده است. اگر آنها مدیریت غلتیدن در شما راهنمای حذف زیر ارائه شده استفاده کنید.

بسیاری از کاربران کامپیوتر مبارزه با حذف SquareTrace، زیرا آنها را نمی فهمید که به اندازه کافی برای نصب برنامه را لغو نیست. اگر شما فقط SquareTrace حذف، کوکی ردیابی و برخی از اجزای دیگر این برنامه پشتیبانی حیاتی باقی می ماند. اگر می خواهید مطمئن شوید که تمام برنامه های غیر قابل اعتماد در همان زمان حذف شده است بهتر است که شما نصب می کنید حذف خودکار نرم افزارهای مخرب است. اگر شما نمی خواهید به نگرانی در مورد نرم افزار غیر قابل اعتماد, شما باید برای حفظ این نرم افزار نصب شده، به طوری که تهدیدات مخرب و عفونت های کامپیوتر نیست در بدون اجازه در آینده غلتیدن می تواند.

SquareTrace را از ویندوز حذف کنید

حذف SquareTrace از ویندوز ایکس پی

  • حرکت مکان نما به سمت چپ نوار وظیفه، شروع کلیک کنید و باز کردن کنترل پنل.
  • افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید و حرکت به تغییر یا حذف برنامه ها.
  • برنامه نامطلوب را انتخاب کرده و روی حذف کلیک کنید.

از بین بردن SquareTrace از ویندوز ویستا یا ویندوز 7

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و آیکون ویندوز واقع در سمت چپ نوار وظیفه کلیک کنید.
  • به حذف یک برنامه و شناسایی نرم افزار شما می خواهید برای حذف.
  • نامطلوب برنامه کلیک راست کرده و حذف را انتخاب کنید.

خاتمه SquareTrace از ویندوز 8 یا ویندوز 8.1

  • دسترسی به صفحه شروع مترو UI و حرکت به سمت راست و پایین برای باز کردن نوار جذابیت.
  • جستجو را کلیک کنید و وارد کنترل پنل و کلیک بر روی لینک با همین نام برای باز کردن ابزار.
  • حرکت برای لغو نصب برنامه، پیدا کردن برنامه شما می خواهید به حذف آن کلیک راست کرده و حذف را انتخاب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف SquareTrace

پاسخ دهید