srp.freecause.com حذف

Browser Hijacker

srp.freecause.com جستجو است hijacker مرورگر است که از طریق دیگر دریافت رایگان ارتقا، و پس از نصب این مرورگر پیش فرض و صفحه اصلی موتور جستجوی خود را به srp.freecause.com تغییر خواهد کرد.srp.freecause.com تبلیغات و حمایت ها در نتایج جستجو نمایش خواهد شد و عبارات جستجو ممکن است از نمایش داده شد جستجو خود را جمع آوری.

Search.freecause.com hijacker مرورگر موجب شده توسط یک ویروس جستجو برای ربودن مرورگر گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر و موزیلا فایرفاکس با تغییر تنظیمات DNS در ویندوز مایکروسافت فایل میزبان برنامه ریزی شده است. آن را برای تغییر جهت کاربران کلیک کردن بر روی لینک در گوگل، یاهو، ام اس ان و بینگ نتایج جستجو برای Search.freecause.com و یا دیگر به صورت تصادفي انتخاب تبلیغات صفحات وب مرتبط شناخته شده است. این وب سایت ها طراحی شده اند برای ایجاد درآمد برای جنایتکاران. هدف تنها چنین ویروس استفاده از ترافیک مصنوعی برای افزایش پرداخت وابسته است. Search.freecause.com طراحی شده است برای ارائه نتایج جستجو جعلی، هیچ توانایی برای اطلاعاتی که می خواهید را به شما نشان است. از آنجا که آن یک ویروس hijacker مرورگر، آن می توانید ضبط همه صفحات وب بازديد کاربر و ارسال اطلاعات کردن از طریق اتصال به اینترنت زمینه ای جمع شده بودند. عملا تمام مرورگر هواپیماربایان تجاری، تبلیغاتی و یا اهداف بازاریابی ایجاد شده اند. در یک کلام، هیچ دلیلی برای شما Search.freecause.com را در رایانه شما باقی می ماند وجود دارد. اقدام به حذف این ویروس تغییر مسیر به سرعت به عنوان شما می توانید به منظور جلوگیری از خسارات بیشتر طول بکشد.

علائم ویروس Search.freecause.com تغییر مسیر

  1. متعلق به ویروس hijacker مرورگر است که می تواند کاملا میکشید تا تنظیمات مرورگر خود را.
  2. این پیش فرض پیکربندی DNS خود را تغییر می دهد و شما دسترسی به سایت های مورد علاقه خود را مسدود می کند.
  3. آن ممکن است برخی از malwares را در رایانه شما تأثیر بد بدون رضایت شما را به نصب.
  4. این عملکرد رایانه خود را به تدریج degenerates.

این ویروس hijacker چگونه خطرناک است؟

هنگامی که کامپیوتر شما توسط ویروس Search.freecause.com حمله است، آن را فقط ممکن است نیروی قربانی به بازدید Search.freecause.com به طور تصادفی یک بار در حالی که، آن نیز بیش از مرورگر وب قربانی کاملا، وادار کردن تمام فعالیت های آنلاین از طریق وب سایت Search.freecause.com را ممکن است. تروجان مرتبط با این ویروس تغییر مسیر اغلب نیز جزء rootkit طراحی شده برای پنهان کردن حضور این تروجان و همچنین هر گونه برنامه های امنیتی مشروع است که آن را بر روی کامپیوتر آلوده تشخیص ناتوان باشد. اگر شما می خواهید برای حذف کامل این ویروس، از این رو، فرضيه نیاز است.

srp.freecause.com جستجو کردم بر روی کامپیوتر شما بعد از نصب کرده اید دیگر نرم افزار رایگان و یا افزودنی که به خود برنامه نصب این مرورگر hijacker همراه بود.
وقتی نصب Bucksbee به عنوان مثال، شما نیز تغییر صفحه اصلی پیش فرض مرورگر و موتور جستجوی پیش فرض خود را به srp.freecause.com ، و نصب نوار ابزار srp.freecause.com موافقت خواهد شد.
هنگامی که Bucksbee را از رایانه خود حذف اما تنظیمات مرورگر وب پیش فرض نیست می گردند. این بدان معنی است که شما مجبور به حذف srp.freecause.com از مرورگر وب مورد علاقه خود را دستی.

حذف ویروس Search.freecause.com

شما باید همیشه توجه زیرا اغلب شامل نصب نرم افزار نصب اختیاری مانند این hijacker مرورگر هنگام نصب نرم افزار پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب.
همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست آشنا, به خصوص اختیاری نرم افزاری است که شما هرگز نمی خواستم به دانلود و نصب در وهله اول. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف srp.freecause.com

حذف Search.freecause.com از کامپیوتر

برای ویندوز ویستا و ویندوز 7: باز کردن منوی شروع و کنترل پنل کلیک کنید. به عزل برنامه و حذف Search.freecause.

برای ویندوز ایکس پی: باز کردن منوی شروع و رفتن به صفحه کنترل . افزودن یا حذف برنامه ها را انتخاب کنید و Search.freecause را حذف کنید.

بازگرداندن تنظیمات مرورگر

برای اینترنت اکسپلورر مطبوعات Alt + X و را انتخاب کنید افزودنی های مدیریت . جستجو دهندگان در سمت چپ کلیک کنید. تنظیم بعنوان پیش فرض یک موتور جستجو و حذف Search.freecause. پرس Alt + X یک بار دیگر و گزینه های اینترنت کلیک کنید . Comcast.net از صفحه اصلی قسمت زیر زبانه عمومی حذف کنید. آدرس صفحه جدید را وارد کنید و کلیک کنید خوب . راه اندازی مجدد مرورگر.

فایرفاکس موزیلا: نارنجی کلیک کنید فایرفاکس فشار دهید و با انتخاب گزینه های . Comcast.net از صفحه اصلی قسمت زیر زبانه عمومی حذف کنید. را وارد کنید آدرس صفحه اصلی شما ترجیح می دهند کلیک کنید و “موافق” . موتور جستجوی آیکون در سمت چپ کادر جستجو ساخته شده (گوشه بالا سمت راست) کلیک کنید. را انتخاب کنید مدیریت موتورهای جستجو و Search.freecause جستجو را از لیست حذف کنید. “موافق” را کلیک کنید و راه اندازی مجدد مرورگر خود را.

برای گوگل کروم: مطبوعات Alt + F و تنظیمات را انتخاب کنید . تحت در راه اندازی را انتخاب کنید باز کردن صفحه و یا مجموعه ای از صفحات . کلیک کنید مجموعه صفحات و حذف comcast.com. صفحه اصلی جدید را انتخاب کنید و مطبوعات خوب . تحت جستجو کلیک کنید مدیریت موتورهای جستجو . “ایجاد پیش فرض” کلیک کنید بعد دیگر موتور های جستجو و حذف Search.freecause. انجام شد را فشار دهید و دوباره گوگل کروم.

پاسخ دهید