srptm.exe حذف

دسته‌بندی نشده

srptm.exe چیست؟

srptm.exe یک فایل اجرایی است. این برنامه های مختلف شروع می شود و تغییر تنظیمات اپلتها. شما باید بسیار با احتیاط با تمام فایل های اجرایی به عنوان آنها ممکن است دارای کدهای مخرب است. بسیار محتمل است که شما را srptm.exe فایل بر روی کامپیوتر شما به دلیل آلوده شده است است. معمولا این فایل با نرم افزار Snap.doاستفاده می شود. اگر می خواهید به خلاص شدن از شر srptm.exe شما رو Snap.do از سیستم خود حذف و اسکن آن را برای دیگر تهدیدات بالقوه دارند.

srptm srptm.exe حذفدانلود ابزار حذفبرای حذف srptm.exe

چگونه srptm.exe کار می کند؟

همانطور که آن در حال حاضر شده است، srptm.exe اغلب با Snap.do از ReSoft با مسئولیت محدود و یا دیگر برنامه های مشابه در ارتباط است. Snap.do ترویج به عنوان یک افزونه مرورگر مفید است که وقتی که در واقعیت hijacker مرورگر تجربه مرور شما را بهبود بخشد. یکی از دلایل اصلی برای بیان کرد که روش توزیع خود است. اگر چه Snap.do را می توان از وب سایت رسمی آن دریافت شده است، در اکثر موارد آن دسترسی به کامپیوتر شما از طریق نرم افزار رایگان است که آن را با همراه می شود. شما می باید توجه به خصوص زمانی که دانلود نرم افزار رایگان برای نرم افزار ناخواسته به احتمال بسیار زیاد است. ما توصیه می کنیم انتخاب سفارشی نصب هر زمان که امکان پذیر است. به این ترتیب شما قادر خواهید بود به عدم انتخاب برنامه های شما لازم نیست.

یک بار Snap.do را بر روی کامپیوتر شما می شود شما شروع توجه که اتصال اینترنت خود را آهسته است. متاسفانه، که دست کم از مشکلات شما خواهد شد. Snap.do صفحه اصلی خود را بدون اجازه تان را تغییر دهید و شروع به هدایت شما را به سایت های خراب شده که شما تا به حال هیچ وجه قصد بازدید خواهد کرد. علاوه بر این، Snap.do قادر به دسترسی به اینترنت و دانلود سایر برنامه های ناخواسته در کامپیوتر شما بدون موافقت خود را است. آن نیز پیگیری فعالیت های اینترنتی و ثبت اطلاعات شخصی به عنوان آدرس آی پی شما در حال دیدن سایت تاریخچه، بوک مارک ها، و غیره. این را برای شما نشان می دهد پنجره های بازشو، آگهی و تبلیغات انجام می شود. اگر شما می خواهید کامپیوتر خود را به امن و عملکرد صحیح، شما باید Snap.do اسرع حذف کنید.

چگونه برای حذف srptm.exe

اگر می خواهید به حذف srptm.exe و امنیت کامپیوتر شما اطمینان حاصل شود شما باید برای خلاص شدن از شر Snap.do به محض این که شما می توانید. دو گزینه شما می توانید از انتخاب وجود دارد. گزینه قابل اطمینان تر برای دانلود ابزار حذف تروجان قدرتمند مانند SpyHunter است. این رایانه خود را برای برنامه های ناخواسته اسکن و حذف Snap.do با همه اجزای آن از جمله srptm.exe. SpyHunter نیز از دیگر تهدیدات احتمالی در آینده محافظت از کامپیوتر شما خواهد شد. اگر می خواهید به Snap.do به خاتمه دستی با این حال، که همچنین ممکن است. دستورالعمل زیر شما را از طریق این فرایند راهنمای.

srptm.exe – حذف snap.do

ویندوز ایکس پی

 1. شروع کلیک کنید و دسترسی به کنترل پنل
 2. کلیک کنید افزودن یا حذف برنامه ها
 3. انتخاب Snap.do
 4. حذف را کلیک کنید

ویندوز 7 و ویندوز ویستا

 1. روی شروع کلیک کنید
 2. به کنترل پنل بروید
 3. راست کلیک بر روی Snap.do
 4. لغو را کلیک کنید

ویندوز 8

 1. حرکت مکان نما به سمت راست پایین
 2. کلیک بر روی تنظیمات و دسترسی به کنترل پنل
 3. حذف یک برنامه را انتخاب کنید
 4. حذف Snap.do

اینترنت اکسپلورر

ابزار -> گزینه های اینترنت -> پیشرفته زبانه -> تنظیم مجدد تنظیم مجدد -> -> بستن

موزیلا فایرفاکس

کمک -> اطلاعات عیب یابی -> فایرفاکس تنظیم مجدد–> فایرفاکس–تنظیم مجدد > پایان

گوگل کروم

Google Chrome منوی–> تنظیمات نمایش تنظیمات پیشرفته-> ->-> -> -> تنظیمات مرورگر تنظیم مجدد تنظیم مجدددانلود ابزار حذفبرای حذف srptm.exe

پاسخ دهید