حذف Start-search.com

Browser Hijacker

Start-search.com حذف

اگر شما صفحه اصلی پیش فرض خود تنظیم به عنوان Start-search.com، بسیار محتمل است که شما با مرورگر hijacker آلوده است. این عفونت تحت تاثیر قرار همه مرورگرهای اصلی از جمله موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم و اینترنت اکسپلورر. Start-search.com شما احتمالا نیاز به اجرای یک اسکن کامل سیستم با استفاده از ابزار antimalware مجوز فسخ، تمام برنامه های ناخواسته را حذف کنید و سپس مرورگر خود را بازنشانی کنید. شما نیاز به حذف همه سابقه مرور است که ممکن است به وب سایت های مربوط به Start-search.com برای اهداف بازاریابی ارسال.

Start-search.com دلیل آن واضح است که رابط کاربری آن از گوگل کپی می کند در واقع یک موتور جستجو مناسبی میرسد. تفاوت اصلی بین Start-search.com و گوگل است که سابق نیز تبلیغات تجاری درست زیر آن نوار جستجو را نمایش می دهد. این تبلیغات فلش کاملا بی ضرر هستند مگر اینکه شما آنها را کلیک کنید. از آنجا که می تواند شما را به صفحات وب خراب هدایت هرگز هر گونه تبلیغات فلش در وب سایت غیر قابل اعتماد را کلیک کنید. بسیاری از زمان، Start-search.com هستند بخشی از طرح های تبلیغاتی است که به منظور افزایش ترافیک خود را برای تغییر جهت کاربران به وب سایت های وابسته استفاده می شوند.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Start-search.com

ایجاد ترافیک یکی از راه های چگونه سخت کمک می کند تا سازندگان آن پول است. با این حال، در موارد شدید داشتن Start-search.com بر روی کامپیوتر شما حتی در عفونت مخرب ممکن است پایان. بنابراین شما قطعا باید به دلایل جامد Start-search.com به حذف اسرع.

start حذف Start search.com

اگر بدانم که چگونه در زمین Start-search.com را وارد سیستم خود را مدیریت و سپس پاسخ نسبتا ساده است–دریافت نرم افزار همراه. آنها معمولا استخدام خود را نصب و هزاران وب سایت است که نرم افزار رایگان برنامه های توزیع شده وجود دارد. اگر شما استفاده از چنین نصب، احتمال بالا است که برنامه های اضافی را روی رایانه شما نیاز دارید و نه می خواهید نصب کنید. Start-search.com می تواند یکی از آنها باشد.

به شما بگویم که حقیقت Start-search.com آزار دهنده تر از خطرناک است، اما شما باید شانس خود را. اگر تنظیمات مرورگر خود را بدون اجازه شما تغییر می کنید، آن است به نشانه ای که چیزی را اشتباه با سیستم خود رفته است. اگر شما نیست به خاطر نصب هر برنامه جدید به تازگی، شما باید کامپیوتر با یک ابزار امنیتی کامپیوتر از انتخاب را اسکن کنید. اگر هر گونه برنامه های ناخواسته وجود دارد، آنها را بلافاصله تشخیص داده می شود و شما قادر خواهید بود Start-search.com را حذف و همه مرتبط با برنامه های در یک بار.

نحوه حذف Start-search.com

دریغ به امنیت کامپیوتر شما می آید و سرمایه گذاری در ابزار antimalware مجوز در صورت لزوم. بازنشانی تنظیمات مرورگر خود را به خلاص شدن از شر hijacker مرورگر مطمئن شوید شما در آینده روشن از وب سایت های نا آشنا اقامت و.

خلاص شدن از شر Start-search.com

اینترنت اکسپلورر

1. فشار دهید Alt + X و اینترنت اکسپلورر کلیک کنید.
2. باز کردن زبانه پیشرفته و تنظیم مجدد کلیک کنید.
3. حذف تنظیمات شخصی را انتخاب کنید و تنظیم مجدد کلیک کنید.
4. مطبوعات نزدیک.

موزیلا فایرفاکس

1. فشار دهید Alt + H و اطلاعات عیب یابی کلیک کنید.
2. تنظیم مجدد فایرفاکس در یک برگه جدید کلیک کنید.
3. کلیک کنید فایرفاکس تنظیم مجدد در جعبه پاپ آپ و پایان را فشار دهید.

گوگل کروم

1. Alt + F را فشار دهید و تنظیمات را کلیک کنید.
2. پایین بروید و روی نمایش تنظیمات پیشرفته کلیک کنید.
3. حرکت به پایین صفحه.
4. تنظیم مجدد مرورگر تنظیمات کلیک کنید و دکمه تنظیم مجدد را فشار دهید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Start-search.com

پاسخ دهید