حذف Startfenster.com

Browser Hijacker

توصیه در حذف Startfenster.com

Startfenster.com به عنوان hijacker مرورگر ذکر شده است و شما باید جلوگیری از آلوده شدن با این نرم افزار مخرب. اگر مراجعه به وب سایت رسمی خود را در Startfenster.com پرداخت شما جنوب شرقی آن است که یک موتور جستجو مشکوک و فروشگاه آنلاین در همان محل خواهد شد. بسیار جالب اواز یا موسیقی دو, حق? در اصل در آلمان است و این ویروس شایع ترین بین کاربران در آلمان واقع شده است، اما مردم از مکان های دیگر نیز مبتلا می شود. این وب سایت سعی در فریب مردم که این موتور جستجو معتبر و قابل اعتماد و فروشگاه با نمایش آرم از eBay، فیس بوک و دیگر شرکت های شناخته شده است. همانطور که می بینید، همه نوع از لینک در وب سایت Startfenster.com وجود دارد.

زیرا آنها شما را به وب سایت های اشخاص ثالث هدایت باید نه روی آنها کلیک کنید. بنابراین هدف اصلی آنها این است که شما به کلیک بر روی یکی از این آگهی را Startfenster.com سود درآمد از ترافیک وب سایت تولید و جمع آوری فروش، منجر می شود. این منبع درآمد کاملا معتبر است و بسیاری از شرکت ها استفاده از آن برای گرفتن پول خود را از, اما Startfenster.com برخی از مشکلات در مورد آن. مشکل اصلی این است که آنها نمی وصایت تمام و یا متوسط در هر فرم دیگر شرکای خود را که آنها ترویج است. این به معنی مجرمان اینترنتی مختلف، مانند scammers و هکرها می تواند تبلیغات در این وب سایت.

Startfenster.com حذف Startfenster.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Startfenster.com

تا زمانی که تمام آگهی های مخرب آن در این وب سایت باقی می ماند، زیرا شما می توانید آن را توسط به سادگی نمی از آن بازدید از یک مشکل بزرگ نیست. اگر رایانه شما با Startfenster.com مرورگر hijacker آلوده می شود، با این حال، شما دائما به آن وب سایت هدایت می شوید. آن به صورت تصادفی در صفحه مرورگر وب اصلی خود و یا در یک برگه جدید باز می شود. این hijacker مرورگر محبوب همه ترین مرورگرهای وب مانند Google Chrome، موزیلا Firefox و Internet Explorer ربودن می تواند. تا عاشقان اپل می تواند آرام به عنوان در حال حاضر، در OSX مک در دسترس نیست،. یک بار داخل، این hijacker نیز تنظیمات مرورگر خود، مانند موتور جستجوی پیش فرض یا صفحه اصلی (هر دو به Startfenster.com) تغییر دهید. این شهر همچنین دارای برخی از ویژگی های سخت اگر کامپیوتر خود را با این مرورگر وب آلوده است، زیرا برخی از تبلیغات بنر و یا پاپ آپ در مرورگر وب خود را از زمان به زمان ظاهر می شود. آن تبلیغات معمولا با شعار “تبلیغات توسط Startfenster.com” دارای برچسب هستند و یا “به شما Startfenster.com به ارمغان” پس مشکل آنها را نشان می دهد. اگر شما این کار، چون شما را بلافاصله به وب سایت اشخاص ثالث که ممکن است آلوده و باعث برخی از آسیب قابل توجهی به رایانه هدایت آن نیز بر روی آنها کلیک کنید توصیه نمی شود. گاهی اوقات می تواند واقعا دشوار است به روی آنها کلیک کنید چرا که نگاه بسیار جذاب. را در نظر که بیشتر وقت آنها جعلی هستند. چون Startfenster.com در جمع آوری اطلاعات شخصی شما مانند تاریخ، نمایش داده شد جستجو، موقعیت جغرافیایی یا اطلاعات در مورد نرم افزار و سخت افزار خود را در حال دیدن سایت آنها نیز بسیار مربوط به منافع خود نگاه کنید. آنها بهینه سازی تبلیغات خود را بر این اطلاعات آنها را جذاب تر به شما نگاه. اگر رایانه شما با Startfenster.com آلوده است، شما کامپیوتر آهسته به پایین گردش، برخی از پیام های خطا از زمان به زمان ظاهر شدن صفحه آبی و یا حتی مرگ ممکن است تجربه. اگر شما تجربه کرده اند این و یا علائم دیگر که ذکر شد قبل از, کامپیوتر شما است که احتمالا با Startfenster.com و یا دیگر مرورگر مرتبط hijacker آلوده و شما باید اقدامات مورد نیاز در حال حاضر برای خلاص شدن از شر این ویروس.

اگر بدانم که چگونه شما با چنین hijacker مرورگر – آلوده می توانید رایج ترین راه های مختلفی وجود دارد. اول از همه, شما با آن هنگام کلیک کردن روی لینک های مشکوک آلوده می تواند و یا بازدید از وب سایت با محتوای مشکوک (به عنوان مثال، بزرگسالان فیلم). محبوب ترین راه توزیع این نرم افزار مخرب همراه با دیگر نرم افزار رایگان است. معمولا آن را برخی از پی دی اف ژنراتور و یا نوعی از مدیا پلیر و یا “به روز رسانی” به فلش پلیر خود را است. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از آلوده شدن با Startfenster.com، شما باید پرداخت توجه دقیق به نصب و راه اندازی مباحث مختلف. البته، این امر می تواند بهترین به دانلود هر چیزی را از منابع مشکوک به دنبال، اما گاهی اوقات شرایط وجود دارد برخی از هنگامی که شما انتخاب دیگری. نه هر مراحل جست و خیز و انتخاب کردن برای حالت نصب سفارشی و پیشرفته – به این ترتیب شما قادر خواهید بود برای دیدن تمام گزینه های موجود. خواندن همه چیز را بسیار نزدیک به هر گونه اطلاعات می تواند بسیار مهم باشد. به دنبال چک باکس ها مختلف است که در حال حاضر برای شما–این یک عامل بسیار مهم است بررسی می شود. اگر شما متوجه است که برخی از نرم افزار اضافی که شما آگاه از کنار نصب شده است – زیرا آن احتمالا تروجان یا هر برنامه دیگری ناخواسته می تواند آن مجاز نیست. در صورتی که خیلی دیر است و کامپیوتر شما در حال حاضر آلوده است، شما از Startfenster.com حال حاضر خلاص باید. شما می توانید آن را بصورت دستی و یا به صورت خودکار انجام دهد. چون بیشتر کارآمد و مطمئن راه برای انجام این کار توصیه می کنیم این به طور خودکار انجام. دانلود قابل اعتماد ضد بدافزارها, مانند SpyHunter و رایانه خود را با آن اسکن. این به طور خودکار شناسایی و حذف ویروس, بنابراین شما لازم نیست به نگرانی در مورد آن نمی شود. آن همچنین حفاظت رایانه شما از عفونت های مشابه در آینده خواهد شد. اگر شما نمی خواهید برای برخی از دلایل استفاده از این روش، با این حال، شما دستی نیز می توانید آن. به سادگی به دنبال حذف Startfenster.com گام به گام راهنمای ما در زیر آورده شده است.

چگونه به حذف Startfenster.com

چگونگی حذف Startfenster.com از Google Chrome

 1. 3 نماد خطوط افقی در نوار ابزار مرورگر کلیک کنید
 2. تنظیمات را انتخاب کنید
 3. را انتخاب کنید–> مبانی موتورهای جستجو مدیریت
 4. موتورهای جستجوی غیر ضروری را از لیست حذف
 5. بازگشت به تنظیمات. در هنگام راه اندازی باز کردن صفحه خالی (شما صفحات ناخواسته از لینک صفحات مجموعه ای بیش از حد می توانید حذف) را انتخاب کنید.

چگونگی حذف Startfenster.com از Firefox

 1. “about:config” را در نوار آدرس وارد کنید. این صفحه تنظیمات را باز کنید
 2. “Keyword.url” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 3. “Browser.search.defaultengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
 4. “Browser.search.selectedengine” را در کادر جستجو تایپ کنید. سمت راست آن کلیک کنید و بازنشانی آن.
  جستجو برای ‘browser.newtab.url’. راست کلیک کنید و بازنشانی کنید. این را مطمئن شوید که صفحه جستجو در هر یک از زبانه های جدید راه اندازی خواهد شد.
 5. اگر تنظیمات رجعت و اسکن با ضد برنامه های مخرب پاک هستند: firefox باز کردن فایل اکسپلورر را ببندید و درصد داده را در نوار آدرس وارد کنید. user.js را در کادر جستجو وارد کنید. اگر این فایل وجود دارد، آن را تغییر نام دهید و دوباره شروع firefox. شما باید مراحل بالا را تکرار کنید.

چگونه به حذف ویروس Startfenster.com از Internet Explorer (نسخه قدیمی):

 1. روی کادر جستجو از راست پیکان کلیک کنید
 2. زیر را انجام دهید: در IE8-9 ارائه دهندگان جستجو مدیریت را انتخاب کنید، کلیک کنید در ie7 تغییر پیش فرض های جستجو
 3. Startfenster.com را از لیست حذف

چگونه به خاتمه Startfenster.com از 11 یعنی:

 1. با کلیک بر روی آیکون تنظیمات (بالا و سمت راست) -> مدیریت افزونه;
 2. ارائه دهنده جستجو را انتخاب کنید;
 3. تغییر موتور جستجوی پیش فرض را به گوگل یا بینگ;
 4. اگر هر یک از این ارائه دهندگان جستجو در دسترس نمی باشد، “یافتن ارائه دهنده های جستجوی بیشتر” در پایین صفحه نمایش را دنبال و گوگل را نصب کنید.

حذف میانبر ربودن (تمام مرورگرها) (اختیاری):

اگر مرورگر شما باز می شود Startfenster.com صفحه در هنگام راه اندازی تنها، سعی کنید این:

 • کلیک راست روی آیکون مرورگر خود را. خواص را انتخاب کنید؛
 • برش های کوتاه باز زبانه;
 • Startfenster.com بخشی از زمینه هدف حذف کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Startfenster.com

پاسخ دهید