حذف Startpage.com

Browser Hijacker

توصیه در حذف Startpage.com

ویروس های Startpage.com hijacker مرورگر است که توسط هکرها کامپیوتر همان است که طراحی شده ویروس Ixquick.com طراحی شده بود است. هر دو این برنامه ها می توانید بیش از Internet Explorer، موزیلا Firefox و Google Chrome بدون اجازه کاربران و سهم آنها تقریبا یکسان رابط. آن را به ده ها تن از نرم افزار رایگان است که شما می توانید از اینترنت دانلود همراه می آید.

اگر شما به تازگی دریافت هر موسیقی یا دستگاه پخش ویدئو, مدیریت دانلود, خالق اف یا ابزار دیگر, پس Startpage.com ویروس در کنار نفوذ کرده اند می تواند. یک بار در داخل برنامه دهنده اصلی و جستجوی بدون اجازه می دهد شما را به برگرداندن تغییرات که به راحتی جایگزین. شما ممکن است قادر به تغییر صفحه اصلی خود را به طور موقت، اما هنگامی که شما سیستم را راه اندازی مجدد, آن خواهد آمد.

Startpage.com  حذف Startpage.com

دانلود ابزار حذفبرای حذف Startpage.com

در نگاه اول Startpage.com درست مثل یک ارائه دهنده جستجوی منظم با چند ویژگی های اضافی به نظر می رسد. با این حال، هیچ برنامه ایجاد تغییرات در تنظیمات مرورگر خود را بدون به وضوح به درخواست اجازه شما باید. اگر Startpage.com را به انجام جستجوهای خود استفاده می کنید، علاوه بر این، شما به زودی اهداف اصلی این برنامه متوجه خواهد شد. این را به عنوان یک ابزار است که با تمرکز بر ترویج وب سایت های تجاری خاص فراموش شدن هیچ نتیجه جستجو قابل اعتماد. Startpage.com ویروس باعث افزایش ترافیک و رتبه بندی صفحه از این صفحات دنبال می کند. اگر شما هر گونه تبلیغات نمایش داده شده در بين نتايج جستجو بر روی آنها نیز درآمد سهامداران دریافت کنید. همه قربانیان این مرورگر hijacker خطرات آنها خیلی سریع در حال درک و آنها می خواهند برای خلاص شدن از شر Startpage.com.

نه تنها این برنامه به مرور به طور منظم به شما اجازه نمی دهد، اما آن نیز شما را در معرض خطر ابتلا به سیستم خود را آلوده می گذارد. آن ممکن است شما را به وب سایت های خطر بیافتد که در آن سیستم خود را رنج می برند می تواند حملات نرم افزارهای جاسوسی و خطرات مشابه تغییر مسیر. علاوه بر این، ویروس Startpage.com عادات مرور خود را، مانند عبارت های جستجوی شما ممکن است رمزگذاری مجدد و اکثر وب سایت های بازدید. علاوه بر این، می توانید دسترسی به داده های حساس مانند ایمیل، کلمه عبور، و غیره آن. می تواند این اطلاعات را به اشخاص ثالث منتقل می کند و شما را به فعالیت های مزاحم دیگر شامل.

به خاطر داشته باشید که شما به راحتی می توانید جلوگیری از کامپیوتر شما از دانلود این و هواپیماربایان مرورگر مشابه به عنوان بسیاری از آنها آمده همراه دیگر نرم افزار رایگان که دانلود کاربران توسط خودشان, شما می توانید مطمئن شوید که این اتفاق نمی افتد به خود را دوباره. بسیاری از کاربران توجه زیادی به مراحل نصب برنامه های جدید را پرداخت نمی. این دلیل چرا مجرمان اینترنتی برای توزیع محصولات خود را به این ترتیب آغاز شده است. برای جلوگیری از گرفتن هر بسته های نرم افزاری اضافه شده به کامپیوتر شما، به انتخاب کردن برای نصب سفارشی و یا پیشرفته و بررسی ما هر مرحله با دقت به آنچه مطمئن باشید بسیار توصیه می شود شما در نصب نرم افزار یکی دیگر و یا موافقت است. اگر شما به جای صفحه اصلی شما را با برخی از وب سایت ناشناخته و یا نصب نرم افزار اضافی ارائه شده، هرگز قبول کند که. به طور معمول شما فقط باید به انتخاب چند گزینه را بردارید و آنها اعمال خواهد شد. خواندن شرایط و موافقت نامه های نرم افزار است که شما در حال نصب بسیار مهم است بیش از حد، به عنوان آنها معمولا فاش بارگیری در اختیاری همه و همه تغییرات که به سیستم شما ساخته شده است نشان می دهد.

چگونه به حذف Startpage.com

برای حذف Startpage.com رفتن به کنترل پنل اضافه کردن/حذف برنامه های فهرست و حذف آن از وجود دارد. توصیه می شود برای حذف تمام برنامه های اضافه شده به عنوان مشکلات ظاهر شد در همان روز. برخی از نسخه های این ویروس نصب نرم افزار است که بلوک از تغییر تنظیمات مرورگر. برای آنها شناسایی اسکن با Spyhunter یا ابزار ضد ویروس معتبر دیگر ممکن است کمک کند. سپس شما می توانید حذف الحاقات و ریست تنظیمات در مرورگر شما. راهنمای زیر برای برنامه ریزی دقیق تر چگونه به حذف Startpage.com را دنبال کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Startpage.com

پاسخ دهید