Startsear.info حذف

Browser Hijacker

Startsear.info چیست؟

Startsear.info hijacker مرورگر توسعه یافته توسط Tomoon، Inc. است اگر در حال حاضر بر روی کامپیوتر شما آن خواهد شد غیر ممکن است برای جلوگیری از آن با استفاده از آن است این رو سازگار با تمام مرورگرهای محبوب است. Startsear.info است به عنوان یک ابزار مفید است که می تواند بهبود تجربه ترویج با این حال، آن چیزی شبیه نیست. تجربه خود را بسیار بعید است برای بهبود یافته است، بر خلاف سود حاصل از توسعه دهندگان است. در بهترین Startsear.info خواهد شد فقط زحمت شما با تبلیغات غیر ضروری. اگر شما نمی خواهید برای مقابله با هر گونه مزاحمت در حالی که مرور وب نشان می دهد Startsear.info را از کامپیوتر شما حذف.

چگونه Startsear.info کار می کند؟

یک بار این hijacker به سیستم شما می شود این موتور جستجو و صفحه خانه Startsear.info بدون اجازه شما تغییر خواهد کرد. شما قادر خواهید بود به صورت دستی بازیابی پیش فرض آن میانبر همه مرورگرها را ویرایش خواهد کرد. Startsear.info همچنین شما را با انواع آگهی های تجاری است که نمی خواهد بود مفید به هیچ وجه ارائه. با این حال، آنها واقعا مفید به نظر می رسد ممکن است در ابتدا. دلیل آن این واقعیت که hijacker مرورگر کوکی ها آهنگ و سوابق فعالیت های اینترنتی خود را مانند بازدید صفحات، جستجو، و غیره را برای شخصی سازی تبلیغات ساخته شده است.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Startsear.info

start Startsear.info حذف

راه Startsear.info سود دسترسی به کامپیوتر شما ساده است. اگر شما به تازگی نرم افزار رایگان از اینترنت دانلود کرده مزاحم همراه با آن نصب کرده اید ممکن است. این و بسیاری از هواپیماربایان مرورگر معمولا هستند با نرم افزار رایگان جهت ورود به سیستم خود خسته شده اید همراه است. بنابراین، هنگامی که شما برنامه ای است که شما از یک منبع غیر قابل اعتماد دریافت نصب باید تمام اطلاعات ارائه شده را بررسی کنید و حاصل کنید که شما تنها آنچه شما نیاز دارید نصب کنید.

Startsear.info می تواند باعث انواع مشکلات بالقوه. اگر شما نمی خواهید به هر گونه خطرات امنیتی غیر ضروری شما باید مورد استفاده قرار خلاص از Startsear.info و ادامه استفاده از موتور جستجوی مشروع.

نحوه حذف Startsear.info

شما می توانید حذف Startsear.info با استفاده از یک ابزار ضد بدافزارها. ما توصیه می کنیم دانلود SpyHunter. این ابزار حذف تروجان قدرتمند است که حذف hijacker مرورگر و تمام اجزای آن است. آن همچنین اسکن کامپیوتر خود را برای دیگر برنامه های مخرب. چه تر است, شما می خواهد اطمینان حاصل کنید که کامپیوتر خود را از حملات مشابه در آینده مصون نیست. اگر می خواهید به صورت دستی Startsear.info را حذف کنید با این حال، شما که از طریق کنترل پنل انجام دهید. افزودن یا حذف برنامه ها برای ویندوز ایکس پی را انتخاب کنید و یا لغو نصب برنامه برای ویندوز 7، 8 و ویندوز ویستا. Startsear.info را انتخاب کنید و آن را پاک کنید. پس از آن، شما باید تنظیمات را در مرورگر خود را بازنشانی کنید. دستورالعمل در مورد چگونگی انجام این کار در زیر ارائه شده است.

Startsear.info حذف

اینترنت اکسپلورر

1. باز کردن مرورگر خود
2. ابزار کلیک کنید و به گزینه های اینترنت بروید
3. انتخاب زبانه پیشرفته
4. روی بازنشانی کلیک کنید
5. برو به تنظیمات بازنشانی Internet Explorer
6. حذف تنظیمات شخصی را انتخاب کنید.
7. تنظیم مجدد را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس

1. باز کردن مرورگر خود
2. روی کمک
3. انتخاب اطلاعات عیب یابی
4. در فایرفاکس تنظیم مجدد چند بار کلیک کنید
5. پایان را کلیک کنید.

گوگل کروم

1. باز کردن مرورگر خود
2. در منوی Google Chrome کلیک کنید
3. تنظیمات را انتخاب کنید
4. را انتخاب کنید نمایش تنظیمات پیشرفته
5. تنظیم مجدد را کلیک کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Startsear.info

پاسخ دهید