حذف Static.salesresourcepartners.com

Browser Hijacker

Static.salesresourcepartners.com چیست؟

Static.salesresourcepartners.com پلت فرم تبلیغاتی است که نشان می دهد مقدار زیادی از پاپ تا تبلیغات در سیستم آلوده است. اگر شما متوجه آنها را در حالی که گشت و گذار در اینترنت, به این معنی کامپیوتر شما را با ابزارهای تبلیغاتی مزاحم آلوده شده است. هدف از این برنامه به کاربران بازدید از وب سایت های تجاری خاص و با این کسب درآمد برای صاحبان پلت فرم است.

معمولا پرهای Static.salesresourcepartners.com در کامپیوتر پس از نصب نرم افزار، رایگان مبدل های ویدئویی، کدک های و برنامه های مشابه ظاهر می شود. این اتفاق می افتد چون سخت همراه با دانلود رایگان از اینترنت و مگر اینکه شما را به اطلاع کادر مورد اضافه کردن آن را در یکی از مراحل نصب پیش فرض ارسال می شود. Static.salesresourcepartners.com پرهای در اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم مرورگر ظاهر می شود. فقط مزاحم به تجربه هرگز پایان تاییدیه، بلکه افزایش می دهد زیرا پنجره Static.salesresourcepartners.com شما می توانید به وب سایت های مخرب reroute خطر ابتلا به سیستم خود را آلوده به بدافزارها جدی تر نیست.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Static.salesresourcepartners.com

شما می توانید سیستم خود را از جمله فعالیت های خود محافظت. همه شما باید انجام دهید در حالی که نصب رایگان محتاط تر است. آنها ممکن است برنامه های اضافی است که به کامپیوتر شما به طور خودکار می توان نصب اگر شما این را در طول نصب و راه اندازی نرم افزار حاضر نمی باشد.

چگونه برای حذف Static.salesresourcepartners.com

در صورت مشاهده مستمر تبلیغات بازشو از Static.salesresourcepartners.com این نشانه ای است که این برنامه داخل کامپیوتر شما است. مهم نیست که این برنامه نمی تواند به رایانه شما آسیب شما آن با انتشار ضد نرم افزارهای جاسوسی به مطمئن شوید که پاک است باید بررسی کنید. برای آن، ما توصیه می کنیم با استفاده از SpyHunter. به محض این که نوشته های مخرب را از سیستم حذف برای این برنامه در لیست اضافه کردن/حذف برنامه ها نگاه کنید. که:

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. اینجا نگاه Browse2Save, BrowserDefender, DownloadTerms HD Plus, LessTabs, LyricsSay-1، LyricXeeker، انتخاب لینک، SimpleLyrics، TidyNetwork.com، WebCake 3.00. و مشابه نوشته و انتخاب “حذف/تغییر”.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

پس از آن، هر یک از مرورگر شما با کمک این مراحل تعمیر:

اینترنت اکسپلورر دستورالعمل

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر.
 2. به منوی بالا بروید و بر روی ابزارکلیک کنید. بعد، مدیریت برنامه های افزودنی از لیست انتخاب کنید. قادر به باز کردن یک پنجره که در آن در می توانید اینترنت اکسپلورر افزودنی مدیریت خواهد شد.
 3. نوار ابزارها و پسوندها در سمت چپ پنجره کلیک کنید.
 4. سپس به Static.salesresourcepartners.com از این لیست حذف کنید، به سادگی آن را برجسته و روی دکمه حذف کلیک کنید. اگر “Static.salesresourcepartners.com” است حاضر نیست آن نام های مختلف استفاده می شود ممکن است. پیدا کردن و حذف مطالب مرتبط مانند pchealthboost.
 5. تأیید برای ذخیره تنظیمات و راه اندازی Internet Explorer کلیک کنید.

روش گوگل کروم

 1. Google Chrome را باز کنید.
 2. پیدا کردن و کلیک بر روی آچار یا میله های سه آیکون در قسمت بالا و سمت چپ مرورگر. سپس تنظیمات را از لیست انتخاب کنید.
 3. پس از آن پنجره را باز می کند روی پسوند واقع در پانل سمت چپ کلیک کنید.
 4. معمولا, گوگل کروم پسوند خالی مگر است اگر شما نصب پایه در اولویت خود را. همچنین در این منطقه مورد ارائه شده توسط Static.salesresourcepartners.com شما می توانید. ورود ناخواسته را حذف کنید. در صورت وجود ندارد, اگر شما نیاز به پیدا کردن و حذف الحاقات مربوطه Static.salesresourcepartners.com مانند pchealthboost.
 5. شما در حال حاضر ممکن است Google Chrome را راه اندازی مجدد.

موزیلا فایرفاکس جهت

 1. موزیلا فایرفاکس راه اندازی.
 2. به منوی بالا بروید و بر روی ابزارکلیک کنید. آن نمایش لیست کشویی؛ لطفا افزودنی برای باز کردن پنجره تنظیمات را انتخاب کنید.
 3. پسوند در پانل سمت چپ کلیک کنید. این یک لیست از پسوند نصب شده را نشان می دهد.
 4. Static.salesresourcepartners.com فرمت پیدا کنید. اگر وجود ندارد، موارد مربوط مانند pchealthboostپیدا کنید. حذف buttom برای حذف را کلیک کنید.
 5. در X افزودنی فایرفاکس مدیر بند برای بستن پنجره فعلی کلیک کنید.
 6. بازگشت در مرورگر فایرفاکس به نوار آدرس، نوع مورد: پیکربندی. اگر آن را نمایش می دهد هشدار “خود را باطل ممکن است این را شما گارانتی!” بعد، “I ‘ll می شود مراقب باشید، قول می دهم!” روی
 7. Static.salesresourcepartners.com در کادر جستجو تایپ کنید. شما تمام موارد که توسط Static.salesresourcepartners.com اصلاح شد ببینید. راست در اولویت اصلاح و کلیک بر روی تنظیم مجدد برای بازگرداندن تنظیمات اصلی. تکرار این روند در تمام نوشته های آسیب دیده.
  اگر “Static.salesresourcepartners.com” حاضر نیست، سعی کنید به دنبال مطلب مربوط. آن ممکن است نام دیگری مانند pchealthboostاستفاده کنید.
 8. شما در حال حاضر ممکن است پنجره را ببندید و راه اندازی مجدد فایرفاکس موزیلا.

پاسخ دهید