حذف Storm Alerts Ads

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد طوفان هشدار حذف

Storm Alerts یک برنامه ناخواسته (PUA) که توسط فکر منطقی راه حل های توسعه یافته است. بسیاری از کاربران دانلود آن از trackstormalert.com، چون این برنامه به عنوان علاوه بر این بسیار مفید برای زندگی هر روز آگهی است. با این حال فقط یک پوشش برای مخفی کردن نیات واقعی از سازندگان آن این است که قرار است اطلاع شما در مورد آینده طوفان در منطقه شما.

این نرم افزار وارد کامپیوتر شما و ارتشاح Internet Explorer موزیلا Firefox و Google Chrome به منظور ترویج وب سایت های اشخاص ثالث است. از آنجا که یک برنامه قابل اعتماد نیست، ما پیشنهاد حذف Storm Alerts.

Storm Alert  حذف Storm Alerts Ads

دانلود ابزار حذفبرای حذف Storm Alerts Ads

طوفان هشدار چکار می کند؟

این PUA بسیار شبیه به شکستن اخبار هشدار و هشدار مشهور یا مالی هشدار است. همه چیز را در قدرت خود را برای افزایش ترافیک به وب سایت های وابسته به ترویج آنها را انجام می دهند این برنامه به سختی مفید است به کاربر، با این حال. هنگامی که طوفان هشدار می شود در داخل خود سیستم آن شما با بی شماری سرزده معاملات، تبلیغات پاپ آپ، ارائه می دهد، کوپن، آگهی ها، و غیره ارائه. هدف این است که شما را انتخاب کنید تبلیغات ارائه شده را وادار به دلیل درخواست پرداخت برای هر کلیک روی لینک پیش تعیین شده است. توصیه می شود برای از بین بردن طوفان هشدار به محض این که شما متوجه “به شما Storm Alerts به ارمغان” یا “تبلیغات توسط Storm Alerts’ در کامپیوتر شما.

یکی دیگر از دلایل که چرا شما به طور جدی باید در نظر طوفان هشدار حذف است که فعالیت های آنلاین خود را به این شرح است. این جمع آوری آدرس آی پی، سیستم عامل نوع مکان های جغرافیایی, نوع مرورگر, چک سابقه مرور خود را، و غیره. برنامه نه تنها به جمع آوری اطلاعات به شما در حال حاضر با آگهی های سفارشی، اما همچنین سهام این اطلاعات با اشخاص ثالث است که می تواند منجر به از دست دادن پول و یا سرقت هویت. شما قطعا نیاز به حذف Storm Alerts از کامپیوتر خود را در اسرع وقت است.

Storm Alerts ads حذف Storm Alerts Ads

مانند دیگر برنامه های مشابه، Storm Alerts معمولا با استفاده از نرم افزار رایگان و شاخه بسته نرم افزاری پخش شده است. تا زمانی که شما به اندازه کافی توجه به خود را به رایگان نصب و راه اندازی نرم افزار شارژ پرداخت نمی کند، شما با PUA داخل سیستم شما می توانید تا پایان. برای جلوگیری از ورود به کامپیوتر شما, شما باید دانلود پیشرفته یا سفارشی را انتخاب کنید و “توافقنامه مجوز” را با دقت بخوانید. به محض این که شما متوجه جعبه است که به اطلاع رسانی در مورد برنامه های اضافی شما باید آنها را بردارید. امنیت کامپیوتر خود را به شانس واگذار و کل نوشتار دقت تجزیه و تحلیل. اگر این برنامه در حال حاضر وارد سیستم خود را به خلاص شدن از Storm Alerts بلافاصله شما توصیه می کنیم.

چگونه به حذف Storm Alerts

بهترین راه برای Storm Alerts به خاتمه دادن به نصب مشروع ضد جاسوس و اجازه دهید آن را مقابله با مشکل است. اگر شما نه Storm Alerts خودتان پاک کردن که ما را به پیروی از دستورالعمل های ارائه شده در زیر این مقاله نشان می دهد.

حذف Storm Alerts

ویندوز ایکس پی

  • صفحه کنترل را انتخاب کنید و شروع را کلیک کنید.
  • افزودن یا حذف برنامه ها دوبار کلیک کنید و حذف Storm Alerts.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

  • شروع کلیک کنید و کنترل پنل را باز کنید.
  • لغو نصب برنامه را انتخاب کنید و Storm Alerts را حذف کنید.

ویندوز 8

  • رفتن به منوی مترو UI و برنامه های منو را انتخاب کنید.
  • صفحه کنترل کلیک کنید و حذف نصب برنامه را انتخاب کنید.
  • حذف Storm Alerts.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Storm Alerts Ads

پاسخ دهید