حذف Strong Vault

دسته‌بندی نشده

Strong Vault چیست؟

Strong Vault برنامه مخرب است که می تواند به رایانه های همراه با دانلود رایگان مختلف مثل وی ال سی پلیر، دیگر بازیکن، پی دی اف سازندگان و برنامه های مشابه نصب شده است. اغلب کاربران را نمی فهمید چگونه این برنامه را در سیستم های خود را و به همین دلیل به آن در نظر گرفته می شود یک ویروس کردم. در واقع Strong Vault طبقه بندی شده به عنوان برنامه های ناخواسته.

چگونه کار می کند Strong Vault؟

اگر چه وعده برنامه برای ارائه بهترین راه حل های پشتیبان و محافظت از فایل های خود را، آن واقع مشکلات از مزایای بیاورد.Strong Vault است مسئول معرفی بسیاری از برنامه های مخرب، مانند rootkits، هواپیماربایان مرورگر و برنامه های مخرب مشابه. این برنامه نیز تغییر برخی از تنظیمات مرورگر خود را. معمولا این شروع صفحه و پیش فرض موتور جستجوی خود را تغییر. Strong Vault در حالی که سعی در ایجاد برخی از جستجو در اینترنت می توانید آگهی های مختلف صفحه نمایش. تاییدیه ثابت بد مزاحم فعالیت های مرور خود را و آن نیز خطر ابتلا به سیستم شما آلوده می شود در برخی از وب سایت خطر بیافتد.

strong vault حذف Strong Vault

با توجه به شما پرداخت و پس از مراحل نصب هر نرم افزار که شما در حال دانلود بسیار مراقب باشید. معمولا شما می توانید ببینید چه برنامه هایی همراه است و شما می توانید رد آنها را در طول نصب برنامه اصلی نصب. اگر شما در حال حاضر آن بر روی کامپیوتر شما شناسایی است Strong Vault را حذف کنید. در زیر چگونگی انجام این کار را توضیح می دهیم:دانلود ابزار حذفبرای حذف Strong Vault

  1. اسکن کامپیوتر شما با استفاده از برنامه antimalware که هواپیماربایان ابزارهای تبلیغاتی مزاحم و مرورگر به عنوان مثال، حذف Spyhunter.
  2. رفتن به کنترل پنل -> افزودن و حذف برنامه ها–> بررسی وجود دارد مربوط هر برنامه ناآشنا به Strong Vault. اگر شما هر گونه، آنها را حذف کنید. همچنین توصیه می شود برای حذف هر برنامه نصب شده در همان روز.
  3. حذف از نوار ابزار از تمام مرورگرهای اینترنت:
    • o برای اینترنت اکسپلورر: -> “مدیریت افزودنی”، رفتن به “ابزار” (یا نماد چرخ دنده در اینترنت اکسپلورر 9). جستجو برای Strong Vault. اگر شما هر گونه ها، آنها را غیرفعال کنید.
    • o برای Google Chrome: با کلیک بر روی نماد آچار یا میله در بالا سمت راست از روی صفحه نمایش; رفتن به “ابزار”–> “ضمیمهها”. اگر شما هر پسوند مربوط به Strong Vault، با کلیک بر روی یک سطل زباله می تواند آیکون در کنار آنها.
    • o برای موزیلا فایرفاکس: رفتن به “ابزار”–> “افزودنی” ->; “ضمیمهها”. در صورت مشاهده هر پسوند مربوط به Strong Vault آنها را غیرفعال کنید.
  4. اگر صفحه اصلی و موتور جستجوی پیش فرض خود را به یکی از شما همیشه استفاده تغییر را بررسی کنید. جایگزینی آن با خود را، در صورت مشاهده هر گونه آدرس ناآشنا مثال google.com.

پاسخ دهید