حذف Su navegador ha sido bloqueado!

Malware

راهنمای در مورد حذف Su navegador ha sido bloqueado

اگر دسک تاپ خود را با یک پیام از دفتر spanish police مسدود شده است، وحشت. شانس هستند شما به آلوده با Su navegador ha sido bloqueado!. شما بدیهی است که نه هر چیزی غیر قانونی انجام می شود. این عفونت کامپیوتر طبقه بندی به عنوان ransomware، چون خود را گروگان کامپیوتر درخواست شما را به پرداخت هزینه باج را نگه می دارد. Su navegador ha sido bloqueado عفونت مخرب محلی اسپانیا است.

با توجه به این واقعیت است که آن را با نماد spanish police آراسته، کاملا چند کاربر به تفکر که آنها واقعا نقض قوانین ملی مختلفی و اکنون رایانه خود را قفل شده است فریب می کنید. با این حال، که بسیار دور از حقیقت است و شما نیاز به باز کردن قفل دسکتاپ شما حاضر به حذف Su navegador ha sido bloqueado خوب.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Su navegador ha sido bloqueado

باید وجود داشته باشد هیچ چیز تعجب آور مورد Su navegador ha sido bloqueado. اين برنامه مخرب از خانواده بزرگ کامپیوتر تهدید شناخته شده به عنوان گروه Ukash ویروس می آید. در راه Su navegador ha sido bloqueado متفاوت از دیگر نسخه های محلی از برنامه های ransomware از جمله مالت پلیس انجمن ویروس EC3 ویروس Europol، ایرلند ملی خدمات پلیس ویروس و غیره است. این عفونت دارد اگر رایانه قفل شده است، توسط تروجان ها توزیع پس بسیار ممکن است که برنامه ransomware تهدید تنها در حال حاضر ساکن در سیستم شما نیست. هنگامی که شما دریافت آلوده, مهم ترین چیز این است که به وحشت. همچنین، شما باید پیغام زیر نمایش داده شده توسط Su navegador ha sido bloqueado را نادیده گرفت.

su navegador ha sido bloqueado 577x1024 حذف Su navegador ha sido bloqueado!

آن آسان است برای دیدن از پیام Su navegador ha sido bloqueado که می پرسد شما را به پرداخت 500 یورو جریمه جرم شما مرتکب نشده است. عفونت به اندازه کافی به ادعا می کنند که کامپیوتر شما به دلیل زیاده روی مستمر در پورنوگرافی قفل شده است، نه نویسنده نقض کپی رایت و چه نفرت انگیز است. Su navegador ha sido bloqueado می پرسد شما را به پرداخت جریمه نقدی از طریق Ukash یا PaySafeCard. سیستم های پرداخت جایگزین این اجازه می دهد مخرب برای جمع آوری پول حتی از آن دسته از کاربرانی که کارت های اعتباری.

چگونه به خاتمه Su navegador ha sido bloqueado!

هنوز رتبه دهی نشده است دیگر قربانی این کلاهبرداری گسترده تبدیل شده. دنبال دستورالعمل های زیر را برای باز کردن کامپیوتر شما و سپس حذف Su navegador ha sido bloqueado خوب. نگه داشتن در ذهن، حتی اگر به شما پرداخت جریمه که بدافزارها نه کامپیوتر شما باز خواهد شد!

چگونه به حذف Su navegador ha sido bloqueado

ویندوز 8

1. مطبوعات ویندوز کلید و مترو منوی آغاز نشان داده می شود.
2. کلیک بر روی کاشی Internet Explorer ساخته شده است.
3. دانلود SpyHunter.
4. نصب برنامه و اجرای کامل اسکن سیستم.

ویندوز ویستا و ویندوز 7

1. راه اندازی مجدد کامپیوتر و شیر کلید F8 بارها و بارها.
2. هنگامی که گزینه های پیشرفته بوت منو به نظر می رسد حالت ایمن با شبکه را انتخاب کنید و مطبوعات را وارد کنید.
3. دانلود SpyHunter.
4. آن را نصب کنید و اسکن کامپیوتر شما.

ویندوز ایکس پی

1. مراحل 1 و 2 را دنبال کنید.
2. بله وقتی کادر تأیید کلیک کنید.
3. دانلود SpyHunter.
4. باز کردن منوی شروع و اجرا کنید.
5. “msconfig” را به جعبه باز وارد کنید و OK را فشار دهید.
6. راه اندازی برگه در سیستم پیکربندی سودمند را انتخاب کنید.
7. کلیک کنید، غیر فعال کردن همه و OK تغییرات را ذخیره را فشار دهید.
8. کامپیوتر در حالت عادی راه اندازی مجدد.
9. SpyHunter نصب و راه اندازی کامل اسکن سیستم.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Su navegador ha sido bloqueado

پاسخ دهید