حذف Super Optimizer

دسته‌بندی نشده

راهنمایی در مورد حذف Super Optimizer

Super Optimizer به عنوان نرم افزار ناخواسته طبقه بندی شده است. آن به عنوان ابزار بهینه سازی سیستم است که کمک خواهد کرد که شما کامپیوتر شما پاک, بهبود عملکرد آن و آن را از برنامه های مخرب حفاظت آگهی است. این نرم افزار از طریق دیگر نرم افزار رایگان و شاخه بسته نرم افزاری توزیع می شود. این سوپر کامپیوتر ابزار محدود منتشر شده است و نه شبیه به بهینه سازی کامپیوتر است که به همان رده می افتد.

Super Optimizer شما را با اطلاعات گمراه کننده درباره وضعیت رایانه شما فراهم می کند و شما را به خرید نسخه کامل آن را هل می دهد. اگر شما نیست برنامه ریزی در انجام آن، هیچ نقطه ای در نگه داشتن آن نصب شده وجود دارد. این مقاله شما را با حذف Super Optimizer کمک می کند.

Super Optimizer  حذف Super Optimizer

دانلود ابزار حذفبرای حذف Super Optimizer

Super Optimizer چگونه کار می کند؟

اگر چه Super Optimizer را می توان از superpctools.comدریافت می شود، این معمولا با استفاده از روش فریبنده نام بسته بندی توزیع شده است. برنامه سفر در بسته نرم افزاری Installcore شناخته شده است. آن را به نرم افزار آزاد متصل می شود و اگر شما توجه به آن نصب و راه اندازی پرداخت شما اجازه می دهد Super Optimizer و احتمالا دیگر برنامه های ناخواسته را به کامپیوتر خود را وارد کنید. نرم افزار به خصوص در ارتباط با چنین برنامه های ناخواسته به عنوان VuuPC Wajam MyPCBackup و مجرا بوده است. اگر شما هر یک از آنها را بر روی کامپیوتر شما، پیشنهاد می کنیم شما آنها را نیز حذف کنید. دفعه بعد شما برنامه جادویی نصب به بررسی بیشتر دقت و رد کردن همه ارائه می دهد نرم افزار اضافی حاصل.

هنگامی که Super Optimizer به دسترسی به کامپیوتر شما می شود، آن را آغاز سیستم اسکن. نتایج اسکن موظف هستند شامل خطاهای مختلف است که شما نیاز به تعمیر. حتی اگر کامپیوتر شما کاملا خوب است، برنامه هنوز شما با یک لیست از مسائل فراهم خواهد کرد. این است که به منظور متقاعد کردن شما به روز رسانی نرم افزار انجام می شود. نسخه کامل از ابزار بهینه سازی هزینه های $29.95. ما توصیه نمی هدر رفتن پول خود را بر روی این ابزار مشکوک. در عوض، شما باید Super Optimizer از کامپیوتر خود حذف کنید.

چگونه به خاتمه Super Optimizer

اگر شما می خواهید برای از بین بردن Super Optimizer از سیستم خود شما می توانید آن را از طریق کنترل پنل انجام دهید. از آنجا که نرم افزار مخرب نیست، شما باید قادر به Super Optimizer به صورت دستی پاک کنید. اگر با این حال، می خواهید به دست آوردن یک ابزار قابل اعتماد ضد تروجان و حذف برنامه با کمک آن شما باید ابزار ارائه شده در این صفحه دانلود کنید. این تهدید واقعی است که بر روی کامپیوتر خود اقامت و خلاص شدن از آنها به طور خودکار تشخیص می دهد. نرم افزار امنیتی نیز به حفاظت رایانه شما از عفونت های دیگری که شما ممکن است در حالی که گشت و گذار در وب سایت برخورد خواهد شد.

حذف Super Optimizer

حذف Super Optimizer از ویندوز ایکس پی

  • شروع → → صفحه کنترل، افزودن یا حذف برنامه ها
  • Super Optimizer را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

حذف Super Optimizer از ویندوز 7 در ویندوز ویستا

  • شروع → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • Super Optimizer را انتخاب کنید و حذف را کلیک کنید

Super Optimizer را از ویندوز 8 حذف

  • جستجو (برنده + س) → → صفحه کنترل حذف برنامه
  • Super Optimizer دوبار کلیک کنید و حذف را انتخاب کنید

دانلود ابزار حذفبرای حذف Super Optimizer

پاسخ دهید