Superfish Window Shopper حذف

Browser Hijacker

Superfish Window Shopper برنامه ناخواسته است که تبلیغات خود را در eBay، بهترین خرید، Wallmart و دیگر وب سایت های که شما در حال دیدن نمایش داده خواهد شد.این آگهی نشان داده می شود به عنوان جعبه حاوی کوپن های مختلف که در دسترس هستند و یا به عنوان کلمات کلیدی زیر خط دار، که هنگامی که کلیک را نمایش تبلیغاتی که در آن ایالت برای شما به ارمغان آورده Superfish Window Shopper.

Superfish Window Shopper توضیحات

Superfish Window Shopper یک افزونه مرورگر است که شما با خرید و کوپن می پردازد. این معاملات قرار است به شما ارائه با بهتر آنلاین فرصت خرید، اما تبلیغات Superfish Window Shopper ممکن است کاربر را به وب سایت های شخص ثالث که میزبان بدافزار و/یا سایر نرم افزارهای مضر منجر شود. بنابراین، حتی اگر Superfish Window Shopper ویروس های کامپیوتری نیست ممکن است در توزیع تهدیدات رایانه از طریق اینترنت. به خصوص اگر پسوند توسط مجرمان اینترنتی بهره برداری است. بنابراین، این امر می تواند بهتر است Superfish Window Shopper را از رایانه خود حذف و این جلوگیری از این اتفاق.

چگونه کار می کند Superfish Window Shopper?

Superfish Window Shopper افزودنی برای اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس و کروم است که به طور معمول نصب شده است هنگامی که شما در نصب برنامه های رایگان دیگر است. هنگام نصب این برنامه ها رایگان آنها نیز Superfish Window Shopper نیز نصب خواهد شد. برخی از برنامه هایی است که شناخته شده برای بسته نرم افزاری CouponDropDown شامل 1ClickDownload Yontoo و FBPhotoZoom.
یک بار Superfish Window Shopper است نصب شده است، شما آیکون “دیدن مشابه” کنار محصول تصاویر را بر روی صدها نفر از وب سایت های خرید ظاهر می شوند مراجعه کنید. Superfish Window Shopper و نیز ممکن است اين معاملات، کوپن و/یا خدمات دیگر در صفحات مربوطه محصول. در برخی موارد با کلیک کردن روی یک پیشنهاد ارائه شده، کاربر را می توان به سایت همکار (مستعار تبلیغ) را از طریق کوکی ها وابسته هدایت می شوید.

Window Shopper SuperFish Superfish Window Shopper حذف

به طور کلی Superfish Window Shopper هر گاه شما آنلاین فهرست زیرا خرید سایت (مانند بهترین خرید، eBay یا Wallmart)، نظر می رسد یک آیکون کوچک در عکس خرید به عنوان یک برنامه مفید و نسبتا دادن به شما گزینه های بیشتر از مقدار مشابه آمده ممکن است در سراسر. نماد “دیدن مشابه” می نامند. همچنین، Superfish Window Shopper جاسازی لینک تبلیغات در کلمات کلیدی زیر خط دار در سراسر صفحه. اگر چه این عمل تبلیغات غیرقانونی نیست اگر Superfish Window Shopper استفاده می شود توسط اشخاص ثالث در وب سایت های خطرناک که عفونت های مخرب کمین شکار بودن فقط پشت گوشه خودت می تواند.

Superfish Window Shopper همراه با دیگر برنامه نرم افزار رایگان مشابه، از جمله مشتری Yontoo و CouponDropDown. این برنامه ها نیز برنامه های افزودنی مرورگر مضر هستند، بنابراین بودن Superfish Window Shopper در همان شرکت نمی تواند معنی هر چیزی خوب است. هر زمان که شما نصب نرم افزار رایگان بر روی کامپیوتر شما برای جلوگیری از چیزی شبیه به این پسوند مرورگر شما باید دقت بررسی ویندوز برنامه جادویی نصب است. اگر چه Superfish Window Shopper نیست تهدید خطرناک رایانه کاربران توصیه به حذف آن از رایانه خود را به جلوگیری از آلوده شدن با نرم افزارهای مخرب.

وقتی که از آنجا که اغلب، اختیاری شامل نصب نرم افزار نصب نرم افزار نصب, مانند این Superfish Window Shopper شما همیشه باید توجه پرداخت. بسیار مراقب باشید آنچه شما توافق می کنید برای نصب. همیشه برای نصب سفارشی انتخاب کردن و انتخاب تغییر دهید هر چیزی را که نیست آشنا, به خصوص اختیاری نرم افزاری است که شما هرگز نمی خواستم به دانلود و نصب در وهله اول. این می رود بدون گفت که شما باید نرم افزار که به شما اعتماد ندارند نصب کنید.

دانلود ابزار حذفبرای حذف Superfish Window Shopper

پاسخ دهید