حذف Surftastic

دسته‌بندی نشده

Surftastic چیست؟

Surftastic برنامه سخت است که نمایش تن تبلیغات در سیستم آلوده به تبلیغات وب سایت های مختلف در تلاش است. آن می تواند خود را اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس و گوگل کروم هنگامی که شما دانلود برنامه های رایگان از طریق اینترنت تاثیر می گذارد. Surftastic می آیند همراه با پخش موسیقی رایگان ویدیو سازندگان پی دی اف و یک دسته از برنامه های کاربردی دیگر به عنوان مثال، Youtube Downlaoder HD DVDX پلیر 3.2 1.1 مدیا پلیر، و غیره دانلود ابزار حذفبرای حذف Surftastic

یک بار داخل, برنامه نمایش پیام های پاپاپ حاوی کوپن و تخفیف های مختلف. این است که بسیار محتمل است که شما آنلاین، فروشگاه در آمازون و Ebay و دیگر وب سایت های محبوب خرید که شما آنها را ببینید. اگر این تبلیغات شما را جذب و شما را بر روی آنها کلیک کنید، برنامه به برخی از وب سایت های تجاری را به شما. در واقع Surftastic برنامه ریزی شده برای تولید ترافیک بزرگتر برای این صفحه و صفحه خود را در نتایج جستجو رتبه بندی توسط هدایت کاربران به آنها را افزایش می دهد. این اهداف اصلی این سخت است.

Surftastic ویروس، اما فعالیت خود را منصفانه نیست و اکثر کاربران با این تبلیغات خیلی زود اذیت شدن. با این حال، شما تنها خودتان برای دانلود آن را به کامپیوتر شما حتی اگر شما احساس نمی مانند موافقت بر نفوذ آن سرزنش باید. برای جلوگیری از این ابزارهای تبلیغاتی مزاحم، شما هر نرم افزار به رایانه شما نسخه برداری بیشتر باید مراقب باشد. همیشه نصب سفارشی را انتخاب کنید و هر مرحله نصب را دنبال کنید. اگر شما هیچ گزینه در حال حاضر انتخاب شده، مطمئن شوید که شما را به خواندن آنچه آنها نشان می دهد و اگر آنها را به دانلود هر گونه نرم افزار ناشناخته حذف علامت انتخاب را.

Surftastic بر روی کامپیوتر خود بدون مجوز مناسب خواسته می توان نصب. در بسیاری از موارد، آن وارد سیستم به عنوان ‘دانلود اختیاری’ که می تواند به طور معمول توان در ویدئو ضبط و پخش برنامه های مدیریت دانلود یا پی دی اف سازندگان. به منظور اجتناب از بارگیری در چنین، شما همیشه باید روش نصب سفارشی و یا پیشرفته را انتخاب کنید. علاوه بر این، شما همچنین باید لغو انتخاب همه کادر که اطلاع Surftastic را نصب. در غیر این صورت، شما می توانید تبلیغات مداوم است که به شکل تبلیغات بنر، لینک های متنی و اطلاعیه های پاپ آپ نمایش ممکن است انتظار.

چگونه برای حذف Surftastic

اگر شما اذیت توسط Surftastic آگهی، شما باید به دنبال این دستورالعمل و تعمیر رایانه: دانلود ابزار حذفبرای حذف Surftastic حذف نرم افزار ناشناخته از طریق افزودن/حذف برنامه ها:

 1. شروع کلیک کنید -> کنترل پنل -> -> برنامه های (و یا اضافه کردن/حذف برنامه ها) یک برنامه را پاک کنید.
 2. در اینجا به دنبال Surftastic و دیگر تازه نصب برنامه ها و انتخاب “حذف تغییر”.
 3. برای ذخیره تغییرات روی تأیید کلیک کنید.

مرورگر شما (گوگل کروم موزیلا فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر) ثابت و تغییر صفحه آغاز: اینترنت اکسپلورر:

 1. باز کردن اینترنت اکسپلورر، دنده با کلیک روی نماد یا “ابزار”–> “گزینه هاى اینترنت”.
 2. در اینجا، به بند “پیشرفته” و دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 3. برو به ‘تنظیمات بازنشانی اینترنت اکسپلورر -> “حذف تنظیمات شخصی” و بر روی گزینه “تنظیم مجدد” کلیک کنید.
 4. در نهایت، “Close” و “موافق” برای ذخیره تغییرات را کلیک کنید.

موزیلا فایرفاکس:

 1. باز موزیلا فایرفاکس, رفتن به بخش “کمک”–> “عیب یابی اطلاعات”.
 2. اینجا را انتخاب کنید “تنظیم مجدد فایرفاکس’ برای چند بار و ‘پایان’.

گوگل کروم:

 1. کلیک کنید دکمه منو کروم در مرورگر گوگل کروم, ابزار را انتخاب کنید–> پسوند.
 2. در اینجا به دنبال Surftastic و سایر پسوندهای ناشناخته و خلاص شدن از آن با کلیک کردن روی سطل زباله.

پاسخ دهید